Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam podejrzenia co do tej oferty... Jak przyjdzie to na pewno dogłębnie będzie badane... ;)

Edytowane przez radekglaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się okażą trwalsze od oryginału? :blink:

Chyba kupię podróbke Lalique White jeśli to się okaże prawda :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D to taki żarcik, oczywiście.

Czytałem, że np. "podróbka" Fahrenheita produkowana przez La Rive jest dużo lepsza od obecnego oryginału. I kilkanaście razy tańsza...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Niestety, ale w wielu przypadkach są trwalsze.

Teraz wszyscy korzystają  z olejków generycznych.

Są one bardzo tanie i bardzo dobrej jakości. Można kupić odpowiedniki wielu marek, głównie niszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mojej skórze np. T4 za 25-39zł okazał się trwalszy od Terre D'Hermes za 300zł więc nie zdziwiłbym się za bardzo jakby ten "Dior" za 120 również był trwalszy... ;)

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale w wielu przypadkach są trwalsze.

Teraz wszyscy korzystają  z olejków generycznych.

Są one bardzo tanie i bardzo dobrej jakości. Można kupić odpowiedniki wielu marek, głównie niszy.

Robert, sorry za pytanie,ale możesz jaśniej co to są olejki generyczne?

W sumie, jak są "tańsze" (podróby) i są trwalsze, to co przemawia za ich "niekorzyść" ?


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to podróba to zapach na pewno będzie się różnił od oryginału, pytanie tylko jak bardzo. Nie wiadomo co jest tam tak naprawdę wlane i jaki to będzie mieć wpływ na skórę człowieka...

Poza tym podróba zapachu to nic innego jak po prostu kradzież, tak samo jak podróby zegarków... 

 

RG

Edytowane przez radekglaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie samo podejście do Generic Oils. To tak, jakbyś kupił na wakacjach w Turcji lepiej, lub gorzej odwzorowanego Patka za 1000 zł. Wiesz, że to nie oryginał, ale co tam. Ważne, że wygląda i ludzie mogą pomyśleć, że jesteś gość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Robert, sorry za pytanie,ale możesz jaśniej co to są olejki generyczne?

W sumie, jak są "tańsze" (podróby) i są trwalsze, to co przemawia za ich "niekorzyść" ?

Robert, to olejki bardziej znane jako generic oil.  To nic innego jak podróby znanych marek. Choć na perfuforum są zagorzali zwolennicy tych olejków, a za nazwanie ich podróbką, podpaliliby Cię, ja twierdzę, że to obleśne podróby.  

To czysty olej zapachowy, nie rozrobiony alkoholem. Rozrabiasz we własnym zakresie, dzięki czemu, masz wpływ na moc zapachu.

Miałem okazję kilka zapachów na bazie olejków wąchać. Muszę przyznać, że niektóre są bardzo zbliżone do oryginału i charakteryzują sie świetną jakością. Co oczywiście nie zmienia faktu, że to podróba. 

Jeżeli to podróba to zapach na pewno będzie się różnił od oryginału, pytanie tylko jak bardzo. Nie wiadomo co jest tam tak naprawdę wlane i jaki to będzie mieć wpływ na skórę człowieka...

Poza tym podróba zapachu to nic innego jak po prostu kradzież, tak samo jak podróby zegarków... 

 

RG

Porównywałem ręka, w rękę Toma Forda Tuscan Leather i Tobacco Vanilla .

W pierwszym przypadku, naprawdę ciężko było odróżnić. projekcja i moc na korzyść podróby.

W drugim podróba była lepsza, bo "emulowała" starą wersję TV. Moc i projekcja j.w.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do „Diora” Intense za 119 zł z alledrogo... szwagier odebrał przesyłkę. Flakon pozbawiony korka i w zastępczyń kartoniku.

Sam zapach bardzo fajny, wg mnie taki sam lub bardzo zbliżony do wersji dostępnej np w Douglasie. Trwałość zadowalająca, porównywalna z EN lub Absolute.

Co najważniejsze nie powoduje oparzeń skóry ;)

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otrzymalem ostatnio nowy zapach, mont blanc legend. polecam na wiosne i lato bo lekki, sportowy i swiezy ! mi pasuje dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam, potwierdzam, bardzo fajny. Choć na lato trochę za ciężki wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie korci użyć Montale Honey Aoud ostatnio, ciekawe czy poduszę ludzi na ulicy :D

Teraz katuję dwa hermesy - Terre i Voyage w wersji edp. Ten drugi zapach jest dla mnie genialny na ciepłe dni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, planuję zakup jakiegoś fajnego zapachu na wiosenne / ciepłe dni. Zastanawiam się na Lalique White i Mont Blanc Legend Spirit.

Niestety nie mam gdzie przetestować więc zwracam się do was z prośbą o poradę. Który byście polecali i dlaczego? Jak z parametrami?

 

Dzięki

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem dsquared wood, ale jakiś ulotny.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Mistrz17

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę wybrać pomiędzy Lalique White i Mont Blanc Legend Spirit... zatem który bardziej polecacie? 

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znam 1 ani 2, ale mam jedne mont blanc i moge powiedziec ze dlugo sie trzymaja i dobrze pachna, az zadzwiajace jest ze to tylko woda toaletowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lalique White to moim zdaniem Ck One który ma więcej cytryny i charakterystycznego pieprzu. Ale jest bardzo delikatny i parametry nie zadowalaja

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Rossmannie jest teraz promocja na La Martina, sprawdź sobie Maserati (zwykłe, bo Centennial jest do kitu). Świetny i niebanalny wiosenno-letni zapach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, planuję zakup jakiegoś fajnego zapachu na wiosenne / ciepłe dni. Zastanawiam się na Lalique White i Mont Blanc Legend Spirit.

Niestety nie mam gdzie przetestować więc zwracam się do was z prośbą o poradę. Który byście polecali i dlaczego? Jak z parametrami?

 

Dzięki

RG

 

Dzisiaj mam na sobie Lalique White i powiem tak, sam zapach jest świetny i niebanalny tylko parametry ma raczej trochę poniżej oczekiwań, ale obfita aplikacja sprawia że jest ok.

Pieniądze w jakich można go kupić + jakość samego zapachu pozwalają wybaczyć niedostatki parametrów. 

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.