Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Co do kntrowersji to wiele wzbudza Muscs Koublai Khan.

Nie znam niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochaj albo rzuć ☺ czyli Mugler A* Men zawitał do mnie na salony.Tak brzydki że aż ładny

A tak na serio, nigdy nie sadziłem że zainteresuje mnie taki zapach. Ciężki, slodki, ale nie ulepek. Otwarcie gorzkie kawowe, poźniej jest już tylko lepiej. Bardzo intrygujący i pociągający. Od dziś testuje.05b5cc00dc22d0b1b56d62995832292b.jpg


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ten zakup (A'men) przełożyłem na październik/listopad;) bo na wiosnę/lato to totalny killer- raczej Amen ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że dziś psiknałem 2 strzały i jeszcze nikt nie padł, łącznie ze mną Jutro zapodam 3 strzały aby wyczuć optymalną dawkę


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że dziś psiknałem 2 strzały i jeszcze nikt nie padł, łącznie ze mną Jutro zapodam 3 strzały aby wyczuć optymalną dawkę

Ludzie będą patrzeć z politowaniem.

Ja wczoraj miałem Bvlgari Aqua z jednym oszczędnym strzałem a i tak kumpel z pracy otwierał okno.

Dzisiaj miałem Chanell Allurre home sport a i tak czułem że za bardzo się narzuca.

 

No ale jak ktoś ma fantazję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie przyszły dziś Lalique Pour Homme Equus i parę próbek:

1.Fahrenheit- żeby przypomnieć i zobaczyć czy pachnie tak jak za sanacji :)

2.Givenchy Gentlemen Only Casual Chic- ciekawe,owocowo-kwiatowe,ale nie kobiece na lato ok.

3.Jaguar Jagura for Men- jakiś taki dziwny,ale intrugujący

4.YSL L,Homme- jeszcze nie testowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aman na "ciepło" jest ciężki. Ale jak kogoś zabija jeden strzał BA albo sporta to ja już nic nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Aman na "ciepło" jest ciężki. Ale jak kogoś zabija jeden strzał BA albo sporta to ja już nic nie wiem...

Kluczem do sukcesu nie jest kompozycja ( ciężka, lekka ), a aplikacja.

Amouage Interlude przy rozsądnej aplikacji pięknie rozwija sie w 30 stopniach Celsjusza.

 

Myślisz, że w gorących klimatach używa sie tylko lekkich zapachów ?  Absolutnie nie.

Dzielenie zapachów na letnie/zimowe czy dzienne/ wieczorowe, to jakis dziwny tręd. Tak samo jak podział na damskie/męskie.

Wiele firm w ogóle nie stosuje podziałów kierując sie płcią. Zapach to zapach, albo pasuje komus, albo nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie przyszły dziś Lalique Pour Homme Equus i parę próbek:

1.Fahrenheit- żeby przypomnieć i zobaczyć czy pachnie tak jak za sanacji :)

2.Givenchy Gentlemen Only Casual Chic- ciekawe,owocowo-kwiatowe,ale nie kobiece na lato ok.

3.Jaguar Jagura for Men- jakiś taki dziwny,ale intrugujący

4.YSL L,Homme- jeszcze nie testowałem

Pierwszy bardzo fajny, trochę zamortyzowany moralnie przez "dresy".

Ostatni miałem- bardzo ciekawy i odbiegający od typowych słodziaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fahrenheit jednak inny,bardzo syntetyczny na początku, jakby ropa z dystrybutora na orlenie :) , po ok.półgodzinie dopiero jest tak jak kiedyś.

 

Kluczem do sukcesu nie jest kompozycja ( ciężka, lekka ), a aplikacja.

Amouage Interlude przy rozsądnej aplikacji pięknie rozwija sie w 30 stopniach Celsjusza.

 

Myślisz, że w gorących klimatach używa sie tylko lekkich zapachów ?  Absolutnie nie.

Dzielenie zapachów na letnie/zimowe czy dzienne/ wieczorowe, to jakis dziwny tręd. Tak samo jak podział na damskie/męskie.

Wiele firm w ogóle nie stosuje podziałów kierując sie płcią. Zapach to zapach, albo pasuje komus, albo nie.

Nie dzielić na męskie i damskie?Dziwne.Moja stara używa Noe i może on i ładny, ale wybacz raczej nie dla faceta.Może i są faceci polewający się kobiecymi perfumami, ale chyba tacy trochę ciepli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

 

 

Nie dzielić na męskie i damskie?Dziwne.Moja stara używa Noe i może on i ładny, ale wybacz raczej nie dla faceta.Może i są faceci polewający się kobiecymi perfumami, ale chyba tacy trochę ciepli.

Mnie zdarzyło się parę razy użyć "słonia" od Kenzo. Nie czuję, żebym był  ( cokolwiek to znaczy ) "ciepły". Tzn. normalnie 36,6  ;)

Znam i kobiety używające męskie zapachy, jak i mężczyzn używających damskie. Nic w tym zdrożnego.

Uważasz, że facet nie może gustować w kwiatowych, lub mocno pudrowych zapachach ?  

Czy męski Amouage Lyric jest stricte męski ?

Kiedyś podział był bardzo oczywisty, dziś tak nie jest. Uważam, że bardzo dobrze. Każdy niech sięga po to, co mu się podoba. Zapach to nie bielizna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiger pewnie masz rację.Chociaż ja pudrowych czy też kwiatowych zapachów męskich nie cierpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w piz... wylądował! ;):D

To to czego szukałem!!! Dzięki panowie za pomoc!

Co prawda po pewnym czasie zmienia troche nutkę ale i tak jest super!!! Polecam wszystkim kochającym Gucia! :P

 

post-22413-0-70508100-1526044304_thumb.jpeg


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony polecam Dior Sauvage, zapach intrygujący i wzbudzający zainteresowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak oceniasz jego parametry?

Jak na razie jest na mnie 3/4h i jeszcze go czuje cały czas won jest wyczuwalna bez przerwy, więc uważam, ze jest dobrze. Zobaczymy co będzie później!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie utrzymywał się bardzo średnio... na pewno krócej niż EN.

 

RG

Edytowane przez radekglaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego Benka .Na początku ok,ale później jakoś tak nijako i mdło.Trochę rozczarował.Z braku laku może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio kupiłem Bentleya Absolute (swoja drogą coraz popularniejsze) i u mnie trzyma się około 6-7 godzin. A sam zapach, hmm, mi sie podoba, ale otoczenie reaguje różnie. Sam nie wiem, czy to pasujące perfumy dla 24-latka. Wcześniej miałem też Bentley Infinite Intense i parametry miał trochę lepsze, a o to czym pachnę chyba nigdy nie byłem tak często pytany.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony polecam Dior Sauvage, zapach intrygujący i wzbudzający zainteresowanie.

Ten Dior ze względu na polecanie w perfumeriach powoli staje się jak One Milion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dior średni.Nie zostaje długo w pamięci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Panowie, jakieś opinie o trwałości Collistar Aqua Attiva. Dziś wachalem i się zakochałem w tym zapachu, ale kompletnie nie wiem co to.

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam aqua Wood.Zapach-rzecz gustu,trwałość całkiem spora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zapachy akurat oba mi się podobają, pytam właśnie o trwałość zapachu.

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.