Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość TigerBear

Takie "wynalazki" chomikuję.

Dzieki. Rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś chciał to mogę odstąpić swoją wersję pochodzącą z 2001r. z bardzo niewielkim ubytkiem.

Leżakuje w ciemnej szafie razem z wynalazkami typu np.

Gucci Envy, Rochas ph.

Eventualnje jakaś wymiana.

Napisz proszę na PW co byś miał na zbytku.

 

Dzięki. Przemyślę sprawę, ale wciąż szukam czegoś nowego i wszystko (niestety) chomikuję.

Utkwiły mi w pamięci (już chyba kiedyś w tym temacie to pisałem), że ktoś na perfuforum napisał o Body Kouros, że już wie, "jak pachnie męska miłość"... Rozwalił mnie ten tekst i trochę inaczej zacząłem podchodzić do tego zapachu. Jeśli taką samą reakcję wywołałem u kogoś z Was to przepraszam.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W hebe azzaro chrome 100ml za 120 zł


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@walter_87

Bez komentarza.

Plakat z kampanii też jest wymowny.

 

Co do poszukiwań czegoś unikatowego to jest wiele propozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda podejrzanie, ale tak nawiasem mówić, takie powinny być rzeczywiste ceny perfum... Wiem, wiem, marki, historia, prestiż...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Wygląda podejrzanie, ale tak nawiasem mówić, takie powinny być rzeczywiste ceny perfum... Wiem, wiem, marki, historia, prestiż...

 

Jak nie niższe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie chciałem się narażać pisząc, że koszty produkcji w stosunku do finalnej ceny są śmiesznie niskie...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapewne podróby... mój szwagier swego czasu nabył Diora Homme EDP, który tylko nieco był zbliżony do oryginału, choć parametry miał nawet dobre ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Hebe wąchane 2 Karle Lagerfeldy- Pour Homme i Bois de Vetiver.Pierwszy męski,przyjemny, nie dusi kur sąsiadów :D, niestety dość krótki. Cena nieduża ( nie pamiętam jaka, ale nieduża). Drugi- nie moja bajka. Słodki, lekki, ulotny, ta wetiweria gdzieś tam na końcu się pokazuje .Dla delikatnego chłopca w obcisłych spodniach nad kostkę w trampkach bez skarpet :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuje coś na lato

Jakieś opinie mont blanc legend spirit vs Al harmain Ła venture ?

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuje coś na lato

Jakieś opinie mont blanc legend spirit vs Al harmain Ła venture ?

Z góry dzięki

Mam tego araba.Bardzo przyjemny,letni,cytrusowy, jednocześnie męski.No i jak na araba nie zabija :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Witam

Potrzebuje coś na lato

 

U mnie latem najlepiej sprawdza się Creed Millesime Imperial oraz Bvlgari Aqva pour Homme  :)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Hebe wąchane 2 Karle Lagerfeldy- Pour Homme i Bois de Vetiver.Pierwszy męski,przyjemny, nie dusi kur sąsiadów :D, niestety dość krótki. Cena nieduża ( nie pamiętam jaka, ale nieduża). Drugi- nie moja bajka. Słodki, lekki, ulotny, ta wetiweria gdzieś tam na końcu się pokazuje .Dla delikatnego chłopca w obcisłych spodniach nad kostkę w trampkach bez skarpet :D :D :D

Widzę, że się źle dziś ubrałem do zapachu  :lol:  :lol:  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego araba.Bardzo przyjemny,letni,cytrusowy, jednocześnie męski.No i jak na araba nie zabija :D

A jak z trwałością zapachu? Zachciało mi się pierwszego araba do mojej stajni i właśnie się nad nim zastanawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyzwoita.Kilka godzin, 4-5 jest wyczuwalny.Mi podpasował. Raczej polecam.

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z L’Aventure to taki Arab jak ze mnie czarnoskóry koszykarz. Znaczy mam ca 2m, ale to na tyle.

Zwykły klon Aventusa. Udany, moim zdaniem. Ale tylko klon.

 

Chcesz Araba?

Sprawdź na początek obfitość Rasasi np. Dhanal Oudh w różnych odsłonach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego,że to klon aventusa to bym dyskutował.Ale każdy odczuwa inaczej.Co do innych arabów to przetestowałem masę i niestety( czy też stety) dla mojego niewyrobionego prostackiego nosa są nie do przyjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem opisywać zapachów. Ale ten Legend jest poprawny, męski. Krótkotrwały na mnie. Za cenę z Internetu może być ale po cenie w D....s w życiu bym nie kupił. Nie ma efektu wow jaki miałem np z Dior Homme Cologne.

Napisz jakie wrażenia po MB Legend

 

Dzięki

RG

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu dwa zapachy: Oud Touch Franck Olivier (od jakiegoś czasu tylko stoi) i 212 NYC Men Carolina Herrera. Nigdy nie potrzebowałem więcej bo nie jestem takim freak'iem zapachowym jak Wy tutaj ;) , ale ręka mnie lekko świerzbi na coś jeszcze: https://www.iperfumy.pl/issey-miyake/leau-dissey-blue-pour-homme-woda-toaletowa-dla-mczyzn/p-60625/ Można brać ten zapach w ciemno czy dać sobie spokój i kupić coś innego? Może bezpieczniej 75 ml? Nie chce mi się szwendać po perfumeriach.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu dwa zapachy: Oud Touch Franck Olivier (od jakiegoś czasu tylko stoi) i 212 NYC Men Carolina Herrera. Nigdy nie potrzebowałem więcej bo nie jestem takim freak'iem zapachowym jak Wy tutaj ;) , ale ręka mnie lekko świerzbi na coś jeszcze: https://www.iperfumy.pl/issey-miyake/leau-dissey-blue-pour-homme-woda-toaletowa-dla-mczyzn/p-60625/ Można brać ten zapach w ciemno czy dać sobie spokój i kupić coś innego? Może bezpieczniej 75 ml? Nie chce mi się szwendać po perfumeriach.

W Hebe niedawno był.

Zapach łąki po deszczu. Mi się bardzo podoba.

Maxymalna temperatura to 17 stopni.

Moim zdaniem powyżej się nie nadaje.

Na upały jest zwykły Issey, choć on nie jest on typowy zatem nie wszystkim się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do bardziej zaawansowanych w temacie forumowiczów. Do moich ulubionych zapachów należą:
- Lalique - Encre Noire,

- Burberry - London for Men,

- YSL - Opium,

- Chanel - Egoiste Platinum (jedyny minus to cena :) ),

- Giorgio Armani - Armani Code,

- Christian Dior - Fahrenheit (sentyment z dawnych lat, po reformulacjach to już nie to samo, obecnie nie kupuję, bo nie są warte swojej ceny).

 

Czyli raczej ciężkie, drzewne, jesienne i wieczorowe zapachy. Nie lubię zapachów słodkich, cytrusowych, letnich świeżaków. Na tej podstawie - jakich nowych inspiracji zapachowych szukać? Co może mi się spodobać? Od dawna nie znalazłem żadnego nowego zapachu, który bardzo by mi się spodobał. Każda wizyta w perfumerii kończy się tak samo - 3-4 przypadkowe testery i każdy zapach zaczyna pachnieć tak samo :) Z góry dzięki za podrzucenie jakiegoś pomysłu w podobnym tonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. Gucci Guilty Absolute.

Amuage Interlude, a jak cena za wysoka to Bytom w złotym flakonie ale na przecenach bo za klona to 50zł...

YSL L'homme

Blue de Chanel

Guarlain l'Instant

 

I trzymaj się z dala od Dior Sauvage bo to wciskają nagminnie... i staje się jak One Million.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.