Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś miałem też jakiegoś Joopa zielonego, całkiem przyjemne perfumy :) nie wiem czy sie dłużej nie utrzymywały od tych Versace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem też jakiegoś Joopa zielonego, całkiem przyjemne perfumy :) nie wiem czy sie dłużej nie utrzymywały od tych Versace.

Joop Nightflight był super.

Ostatnio trafiłem na Joop wow i było wow!

Coś w stylu Bytomia czyli Amuage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza dostawa

 

9923b6cf5700.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza dostawa

 

ten jest uniwersalny do bólu- mój faworyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że Nightflight jest niebieski ;)

Zielony to Go.

Tak masz rację.

Odniosłem się do zapachów Joop-a.

Homme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TigerBear

 

Zacna firma :) - mam OUD i niby damski Bandit. Świetna trwałość.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Panowie (i Panie oczywiście), może odsądzicie mnie "od czci i wiary", ale co wy na to, aby facet, przed 40tka (niedużo), porwał się na używanie teoretycznie damskiego Guerlain Shalimar ? Próbował ktoś? Od razu dodam, że generalnie lubię słodkie klimaty, a w tym Shalimar jest coś takiego co powoduje, że odbieram go jak zapach typu unisex... Któryś ze 100 % samców próbował może? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbował, ciągle ma, używa... polecam :)

Dla mnie unisex jak nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Próbował, ciągle ma, używa... polecam :)

Dla mnie unisex jak nic.

To miód Kolega w me serce leje, bo już myślałem, że może jakiś kryzys wieku średniego mnie dopadł  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

@TigerBear

 

Zacna firma :) - mam OUD i niby damski Bandit. Świetna trwałość.

Oud skończyłem. Bardzo dobry jest.

Bandyta, to iście męskie oachnidlo.

 

Fidelio, po co pytasz? Podoba się, to używaj. Nie ma się co szczypać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

 

Fidelio, po co pytasz? Podoba się, to używaj. Nie ma się co szczypać :)

O widzisz, mądrego to i przyjemnie posłuchać/poczytać  :) Dzięki  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie oczywiście), może odsądzicie mnie "od czci i wiary", ale co wy na to, aby facet, przed 40tka (niedużo), porwał się na używanie teoretycznie damskiego Guerlain Shalimar ? Próbował ktoś? Od razu dodam, że generalnie lubię słodkie klimaty, a w tym Shalimar jest coś takiego co powoduje, że odbieram go jak zapach typu unisex... Któryś ze 100 % samców próbował może? 

 

Ja mam podobne spostrzeżenia co do Montblanc Presence d'une Femme, ale niestety brak mi odwagi, by go na sobie wypróbować. Świetny zapach!


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie oczywiście), może odsądzicie mnie "od czci i wiary", ale co wy na to, aby facet, przed 40tka (niedużo), porwał się na używanie teoretycznie damskiego Guerlain Shalimar ? Próbował ktoś? Od razu dodam, że generalnie lubię słodkie klimaty, a w tym Shalimar jest coś takiego co powoduje, że odbieram go jak zapach typu unisex... Któryś ze 100 % samców próbował może? 

Są damskie zapachy które pasują też mężczyznie. 

 

Shalimar jest jednym z nich - swoją droga świetny :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu będę mocno polemizował- nie ma damskich perfum dla mężczyzny tak jak nie ma damskiej bielizny czy damskich szpilek dla chłopa. A taka ze mnie męska szowinistyczna świnia :D , jak nazwałaby mnie najbrzydsza w całej wsi dziewczyna czyli feministka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Tu będę mocno polemizował- nie ma damskich perfum dla mężczyzny tak jak nie ma damskiej bielizny czy damskich szpilek dla chłopa. A taka ze mnie męska szowinistyczna świnia :D , jak nazwałaby mnie najbrzydsza w całej wsi dziewczyna czyli feministka :D

 

 

Bielizna to coś innego :)

Jej dobór wynika raczej z anatomii człowieka :)

 

Tak jak pisałem wcześniej - wiele firm nie stosuje podziałów, w ogóle.

Kwestię wyporu pozostawia nosicielowi. I to jest chyba najlepszy rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu będę mocno polemizował- nie ma damskich perfum dla mężczyzny tak jak nie ma damskiej bielizny czy damskich szpilek dla chłopa. A taka ze mnie męska szowinistyczna świnia :D , jak nazwałaby mnie najbrzydsza w całej wsi dziewczyna czyli feministka :D

Domyslam sie, ze gdyby zrobili meska buteleczke, przelali Ci te same perfumy i podpisali for man, to bys byl zadowolony?? :rolleyes::D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

loco50, nie do końca nie ma. Ku swojemu przerażeniu odkryłem jakiś czas temu, że ktoś wpadł na pomysł stworzenia rajstop dla przedstawicieli tzw. płci brzydkiej. Chyba że chodzi Ci wyłącznie o archetypicznego chłopa a nie o chłoptasia, co to brwi musi sobie regularnie regulować. Bo wtedy to rzeczywiście produkt nie dla takiego. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyslam sie, ze gdyby zrobili meska buteleczke, przelali Ci te same perfumy i podpisali for man, to bys byl zadowolony?? :rolleyes::D;)

Nie byłbym.Sorry, ale perfumy damskie nie pasują do takiego ryja :D :D( fotka w jak wyglądamy)

 

Brz- jak wyżej.

 

Natomiast TF Grey Vetiver-  oooo,lux.Lepiej niż z próbki. Chyba mocno się polubimy.

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zamówiłem dekant TF Grey Vetiver i jest świetny. Dodatkowo otoczenie w pracy go dobrze odbiera.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z trwałością, bo czytałem, że średnio?
W zeszłym tygodniu zwrócił moją uwagę, ale psiknąłem tylko na bloter, bo wcześniej zaaplikowałem coś innego...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie po 10 godzinach jeszcze przy skórze czuć wyraźnie.

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.