Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Azzaro to była moja pierwsza porządna woda. Zapłaciłem 400 000 zł. W PDT kosztował 1 200 000 zł. :)

Mam akurat teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie po taniości ;) nawiasem mówiąc bardzo fajny zapach...

 

dd8c3b6a1763.jpg

 

 

A na dzisiejszy piątkowy wieczór oczywiście ten:

 

5a473df01d55.jpg

 

 


 

 

 

Edytowane przez radekglaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znudziła Ci się ta kostka?

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Zestaw dnia ;-)

Świetne kadzidło. Niby kierowany do płci pięknej, ale jest bardziej męski niż damski.

I chyba już nieprodukowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie znudziła Ci się ta kostka?

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Nie :-)

Świetne kadzidło. Niby kierowany do płci pięknej, ale jest bardziej męski niż damski.

I chyba już nieprodukowany.

Niby damski, ale faktycznie, sprawdza się lepiej u facetów. Si, nieprodukowany, więc oszczędzam ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, oddam po taniości napoczętą butlę Bentley for Men Absolute. Używałem trochę na początku roku, ale jakoś się nie przekonałem, więc stoi i się kurzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dziś Bytom z 40-proc. rabatem Wyszło 119złociszy.Naprawdę zapach klasa,aplikowany przed południem jeszcze teraz wyczuwalny.Jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak chwalicie, że aż muszę powąchać. Obawiam się jednak, że to zapach nie dla mnie. Czytałem o podobieństwie do Interlude, a ten zapach wyjątkowo mi nie leży. Niemniej jednak warto sprawdzić, bo czasami niuanse decydują.

Edytowane przez Viggen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jesień / zimę sprawiłem sobie Jaipur EDT od Boucherona. Podobno obecny wypust w stosunku do pierwowzoru został nieco wykastrowany, jednak imo to nadal pozycja godna polecenia, oczywiście, jeżeli ktoś gustuje w orientalnych zapachach. Projekcja, trwałość i "ogólna jakość" w stosunku do pieniędzy jakie trzeba zapłacić za ten produkt naprawdę imponują.

Edytowane przez pair_a_dice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem tego Boucherona,ale nie leży mi.Jakis taki slodko- damski.Trwalosc też dyskusyjna,ale każdemu leży co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadoma sprawa. Damski? Pewnie masz na myśli wersję EDP? Tam jest dosyć pudrowo... natomiast co do trwałości zgodzić się nie mogę, chociaż i to pewnie uzależnione od skóry, innych cech indywidualnych. Tak czy inaczej zapach niespotykany, taki 'niedzisiejszy' i przez to właśnie ciekawy według mnie.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i bardzo lubię Jaipura. Zawsze jak pytam moją dziewczynę czego użyć (tyle tego mam, że czasem nie wiem, a poza tym ona nie wszystkie moje "śmierdzielki" lubi) to zawsze słyszę to samo: Jaipur'a! :)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był chętny to mogę sprzedać albo się wymienić za coś codziennego- Narciso Rodriguez Edp Intense 50ml bez 3-4 psiknięć;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię blue jeans, od dłuższego czasu moja woda na co dzień.

Edytowane przez Stierlitz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Mam i bardzo lubię Jaipura. Zawsze jak pytam moją dziewczynę czego użyć (tyle tego mam, że czasem nie wiem, a poza tym ona nie wszystkie moje "śmierdzielki" lubi) to zawsze słyszę to samo: Jaipur'a! :)

Fajny jest, ale wersja EDP, imo, zbyt dziewczyńska :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że miałem kiedyś odlewkę EDP, ale nie pamiętam różnic. Używam oczywiście EDT :)

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Przyznam, że miałek kiedyś odlewkę EDP, ale nie pamiętam różnic. Używam oczywiście EDT :)

 

Nie są znaczne, ale, na mojej skórze, EDP, jest jakby mocno pudrowy, co kojarzy mi się z damskimi perfumami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś, kiedyś na perfuforum czytałem fajną reckę, w której autor porównywał oba te zapachy. EDP też ma liczne grono swoich zwolenników, a ten puder to nie kwestia Twojej skóry Tiger, czuć go tam raczej globalnie, na bloterze chyba nawet jeszcze wyraźniej. Faktycznie to trochę odpychające :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to samo mówiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@loco50 ale Ty nie napisałeś, z którą wersją miałeś do czynienia (chociaż przypuszczam, że z wodą perfumowaną), EDT jest bardziej męski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę co za próbkę mam jak wrócę do domu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

No to samo mówiłem.

I miałeś rację. Dużo zależy też od skóry, ale EDT jest nieco bardziej jajcata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.