Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe zakupy w ciemno... trzeba przetestować "w praniu" :)

post-90856-0-01904600-1537730196_thumb.jpg

Edytowane przez zielony.m

SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O! Paco Rabanne Pour Homme - mam od ponad 2 lat. Lubię ich używać - są takie inne :)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pako rąbane miałem mieszane odczucia, na początku wydawal mi się emerycki, ale po spędzonej razem niedzieli stwierdziłem, że jednak to bardzo fajny zapach. 


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podobno kiedyś był jeszcze fajniejszy, tylko go zepsuli reformulacjami...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę, w miarę szybko, kupić coś na prezent. Męski zapach, który będzie dobry na jesień, w budżecie do 150 zł. Ze względu na czas, sklepy wysyłkowe i wyszukane perfumy raczej odpadają. Facet młody, przed 30-tką, w lato lubił używać Versace Eros i Prada Luna Rossa.

Rzucajcie pomysłami, z waszą pomocą na pewno coś wybiorę. Mile widziane produkty dostępne w drogeriach R. i H., perfumerie D. i S. też jakoś do ogarnięcia, aczkolwiek niechętnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CK shock? Mercedes Black Leather? Burberry Brit/London, Calvin Klein Men? Na szybko tyle i to można trafić h lub r ewentualnie w pharmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Paco Rabanne Pour Home to uważam, że jak są zapachy "dziadkowe" to ten jest pradziadem tych dziadków. ;) No nie mogę docenić i nosząc je starzałem się z każdą minutą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj Warsa lub Brutala ;)

Znam jeszcze parę innych fajnych "pradziadków" :D


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziadem mrozem śmiało można nazwać Chanel Antaeus (starsze wypusty, bo nowy to lajcik) i Lapidus PH.

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antaeus i Grey Flannel to jedyne dziady, które mam i uwielbiam, mimo, ze teoretycznie brakuje mi do ich używania jakiś 20lat bo to takie mocne 50+, Antka mam jeszcze starszego, 2010 wiec jest to „killer”:) Lżejsza wersja Antka imo to Banana Republic Oud Mosaic można wyrwać w dobrej 75ml edp, jak ktoś lubi to polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę, w miarę szybko, kupić coś na prezent. Męski zapach, który będzie dobry na jesień, w budżecie do 150 zł. Ze względu na czas, sklepy wysyłkowe i wyszukane perfumy raczej odpadają. Facet młody, przed 30-tką, w lato lubił używać Versace Eros i Prada Luna Rossa.

Rzucajcie pomysłami, z waszą pomocą na pewno coś wybiorę. Mile widziane produkty dostępne w drogeriach R. i H., perfumerie D. i S. też jakoś do ogarnięcia, aczkolwiek niechętnie.

Widać że osoba wie co i jak więc łatwo nie będzie. Wrzuć proszę co się łapie do 150zł bo mi ciężko będzie tak szukać np. z YSL itd.

Cenowo to tylko przychodzi mi do głowy Encre Noire, Bentley Absolute - podobny do Gucci ph.

Al Haramain L'Adventure.

 

 

Jakieś Bossy, Lacosty bym sobie podarował...

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Remy, też jest mi ciężko rzucić coś w tym budżecie, stąd taka prośba na forum, ceny są różne i zależą od sklepu. Padły już propozycje perfum od CK, i nie ukrywam, że też celowałem w tę markę. Bentley'a rozważę, a Encre Noir odpada, bo wiem, że nie podobał się tej osobie. Podobał się za to Versace Oud Noir, ale to już daleko poza budżetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jesien zakupilem :

- Ferrari Lavender 35zl/100ml tester

- Nikos Sculpture Homme God s Night 50zl/50ml

 

Za resztę popatrz :

- Baldessarini woda kolonska tester 75zl/75ml

- Lalique Equus 85zl/75ml tester

- Al Haramain Mystic Homme 60zł/100ml

- Swiss Arabian Mutamayez 60zl/100ml

 

I jesień z głowy :)

Edytowane przez marwol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj Warsa lub Brutala ;)

Znam jeszcze parę innych fajnych "pradziadków" :D

Znam wszystko co wypisałeś i jednak PR PH wygrywa geriatrią z każdym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Za resztę popatrz :

- Baldessarini woda kolonska tester 75zl/75ml

- Lalique Equus 85zl/75ml tester

- Al Haramain Mystic Homme 60zł/100ml

- Swiss Arabian Mutamayez 60zl/100ml

 

I jesień z głowy :)

Gdzie takie ceny? Chętnie wybiorę coś dla siebie :)

A CK Obsession, będzie git? Często jest na nie promocja w R., ale nie poniucham, brak testerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj Warsa lub Brutala ;)

Znam jeszcze parę innych fajnych "pradziadków" :D

 

Mój ojciec na początku lat 90 miał cos co się nazywało 'cedar wood' i to też mi się kojarzy emerycko rencistycznie- cos w tej deseń

e62f011a7b85ecaea95869df5339ea6c.jpg

 

 

Co do PR, miałem mieszane odczucia na początku, ale po 1-2h naprawdę robi się sympatycznie;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Och... Cedar Wood to była moja pierwsza w życiu woda! Był rok 1994-1995. A miałem wtedy 7-8 lat! ^_^ I gdzie tu emeryt??

Kiedyś uważałem, że są zapachy dla młodych, dla dziadków i dla pozostałych. Teraz po latach spędzonych na poznawaniu tego, co mnie ominęło ze względu na wiek uważam, że to kwestia bardzo subiektywna, który zapach nadaje się dla kogo (choć są od tego małe odstępstwa). Gdy użyję Przemyslawki wcale nie rosną mi wąsy i nie chodzę z monoklem w tweedowym, trzyczęściowym garniturze i kapeluszu borsalino (wiem, trochę przesadziłem). Każdemu może być dobrze "w zapachu". Ważne, żeby to jemu odpowiadał.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zdanie, ale nie które kompozycje retro mnie przerastają. Głównie chodzi o styl fougere. Typowe power house z lat 60, 70, 80 mnie tak nie uwierają. Ogólnie testować i testować. Podpytać można, ale zawsze trzeba samemu sprawdzić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ja po x latach psikania się tym co dostałem wziąłęm sprawy we własne ręce... i dlatego kupiłem te 3 butle w ciemno, na szczęście rozczarowań nie było, ale #1 póki co i tak zostaje Prada Luna Rossa Carbon;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wiecie coś o Collistar Acqua Wood? Jeszcze te są w dobrej cenie w promo w R.: Cerruti Bella Note i CK Contradiction. W budżecie mieści się jeszcze D&G Intenso, CK Obsession Night, Cerruti Black i Davidoff Adventure. Żadnego z wymienionych nie znam, testerów brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.