Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej coś bardziej markowego niż Avon. Mam złe doświadczenia z tą marką :) Może ktoś zauważył jakąś fajną promocję w necie?

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej coś bardziej markowego niż Avon. Mam złe doświadczenia z tą marką :) Może ktoś zauważył jakąś fajną promocję w necie?

Spoko, rozumiem, chociaż uważam, że ten Tomorrow akurat jest bardzo w porządku, co potwierdzają opinie na perfuforum. Natomiast w porównaniu z markowymi perfumami wyczuwa się różnice w jakości składników, i trochę mi się już znudziły, najwyżej sobie poleżą.

Ale miałem o czymś innym. Otóż ryzyko czasem się opłaca. W moim przypadku, był to zakup w ciemno perfum Armaf Niche Black Onyx, od kolegi @brz.

Chwilę trwało zanim oswoiłem się z lekko mydlaną nutą, a to za sprawą róży, z którą generalnie mam problem. Teraz, po krótkim czasie, mogę powiedzieć, że jest to zapach bardzo mi przyjemny, za co głównie odpowiada kardamon, którego bardzo lubię.

Nie mam dobrego nosa ani pióra poety, napiszę tylko, że w otwarciu są świeże, z nutą dojrzałej cytryny, potem wychodzi delikatne różane mydełko, a po chwili kardamon, który w tym duecie mnie urzeka. Finisz to przyjemne, drzewne ciepełko, podsycane tym miłym duetem róży i kardamonu. Tak odbieram te perfumy ja, zapach unisex więc chyba lepiej przetestować je przed zakupem. Trudno, póki co, mówić o parametrach, bo jest w fazie testu nadgarstkowego, od jakiejś godziny dopiero. Swoją drogą, ciekawe jest to, jak różnimy się z brz w opisie tych perfum, zupełnie nie czuję tych nut, o których pisał. U mnie zagrało, cieszę się i dziękuję @brz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre dobre! Na mnie ten zapach jest linearny jak mało który. Od początku do końca tak samo. Wiem, że powinien tam być kardamon, ale specjalnie ładowałem nos do paczki z przyprawami, żeby się naprowadzić. Za cholerę go nie wyczułem (podobnie jak róży czy cytryny, o których piszesz :)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś na sprzedaż mała odlewkę do testów Swiss Arabian- Mutamayez, Lalique Pour Homme lub Encre Noir oraz Joop Homme i Moschino- Uomo? Jak ktoś coś ma z w/w proszę o prywatną wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś na sprzedaż mała odlewkę do testów Swiss Arabian- Mutamayez, Lalique Pour Homme lub Encre Noir oraz Joop Homme i Moschino- Uomo? Jak ktoś coś ma z w/w proszę o prywatną wiadomość.

Zamow sobie próbki :)

Swiss-a chyba miałeś na sprzedaz....nie przetestowałes ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamow sobie próbki :)

Swiss-a chyba miałeś na sprzedaz....nie przetestowałes ?

Nie testowałem. Sprzedałem nówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre dobre! Na mnie ten zapach jest linearny jak mało który. Od początku do końca tak samo. Wiem, że powinien tam być kardamon, ale specjalnie ładowałem nos do paczki z przyprawami, żeby się naprowadzić. Za cholerę go nie wyczułem (podobnie jak róży czy cytryny, o których piszesz :)).

No, niezłe :) Dziś mogę napisać, że trwałość na mnie tego BO to jakieś 4 godziny. To czas, w którym czuję na sobie świeżą, niemal cytrusową nutę (kardamon), podszytą delikatnym, ale przyjemnym mydełkiem (róża). Ta cytryna jest tylko w otwarciu, i jest dobrze dojrzała, aż słodka, i towarzyszy jej lekko korzenna nuta.

Jak dla mnie bardzo fajny zapach, ja bym go zaliczył do zapachów świeżych, ale nie cytrusowych i takich oczywistych. Jestem go bardzo ciekawy gdy nadejdą ciepłe dni, może wtedy będzie miał lepsze parametry. Tak czy siak, warty sprawdzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Mutamayez sie rozszedl w pare dni z ponad 20 sztuk teraz zostały tylko 2 sztuki w magazynie.Jednak kupują.

 

edit: już tylko jedna sztuka :D

 

edit2: i już po Mutamayezie.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam tester Lapidus Black Soul 100 ml,butelka z korkiem.Jedno psikniecie zużyte ale zapach zupełnie nie w moim stylu.Koniec z kupowaniem zapachów w ciemno!

Gdyby ktos byl zainteresowany proszę o prywatna wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkowite.Jest tam jakas nuta w otwarciu ktora mi wyjątkowo nie pasuje.

Za to wywachalem w sklepie świetne zapachy Lanvinne Homme Sport oraz Zegna New York.

Podobno tez Guerlain Habite Rouge jest świetny ale to znów byloby w ciemno.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lanvin jest całkiem całkiem, ale to chyba raczej nie na teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem latem 'zwykłe' Lanvin i już te były dla mnie wystarczająco odświeżające. Na tę porę niekoniecznie, ale zapach bardzo mi się spodobał i chociaż na mnie ma przeciętne parametry, to pewnie go jeszcze powtórzę. Swoją drogą, jak już jesteśmy w letnim klimacie, to już wiem co będzie pierwszym zakupem na kolejny sezon: LEN Sport. Dziękuję @brz, wiesz za co ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak się spodobał?

 

Z Lanvinem L'Homme Sport raz trafiłem chyba na idealne dla niego warunki - ciepłe i wilgotne popołudnie w lipcu. Normalnie potwór. Ale to tylko 1 taki dzień, bo w pozostałych przypadkach raczej wszystko w normie. Za to sam zapach, jak już pisałem, niczego sobie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem.Cos mocniejszego ale nie dziadkowego i nie kontrowersyjnego by się przydało na jesień,zimę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom Ford Tobacco Vanille - jak oceniacie trwałość i projekcje tego zapachu?

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak się spodobał?

(...)

Oj, spodobał :) Jeśli tak samo powiodą się testy w cieplejsze dni, to mam faworyta na lato '19 :) Edytowane przez herbee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom Ford Tobacco Vanille - jak oceniacie trwałość i projekcje tego zapachu?

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

Mocarz, ale bez przesady. Pachnie babcią na bujanym fotelu popijającą nalewkę wiśniową... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używał ktoś Bentley Men Intense? Podobno głównie zapach rumu i kadzidła. Chwalone za trwałość i projekcję.

Dziś bardzo spodobały mi się Zegna New York w których również dominującą nutą jest rum, tyle, że trwałość kuleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się komuś podoba Tom Ford TV to spróbujcie koniecznie Franck Boclet Tobacco - mam oba i jak mi się skończą odlewki to chyba kupię flakon Franck'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A'propos Boclet'a Tobacco to jest to jeden z lepszych tytoniowych zapachów jakie kiedykolwiek miałem okazje używać, do tego ta śliwka, wanilia, jest to po prostu SZTOS!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używał ktoś Bentley Men Intense? Podobno głównie zapach rumu i kadzidła. Chwalone za trwałość i projekcję.

Dziś bardzo spodobały mi się Zegna New York w których również dominującą nutą jest rum, tyle, że trwałość kuleje.

Mam i używam. Na tę porę idealnie. Trwałość i projekcja u mnie na prawdę spoko. Perfumy mocne, intensywne. Jest i rum i pieprz i lekka słodycz i kadzidło (ale nie jakieś ciężkie). Super się go nosi. Ja go uwielbiam w towarzystwie kurtki skórzanej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używał ktoś Bentley Men Intense? Podobno głównie zapach rumu i kadzidła. Chwalone za trwałość i projekcję.

 

Dobry intensywny zapach w stosunkowo niskiej cenie.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.