Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo dobrych opinii zbiera ten Bytom aż korci żeby kupić w ciemno.

Sa dostępne w salonach testery?

Do jakiego innego znanego zapachu możnaby go porównać?


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji musiałeś kupić szmat za minimum "pińcet" czy nie było takiej konieczności?  :)

 

"Szmat"..? Rozumiem, że szyjesz odzież na miarę wyłącznie u najlepszych londyńskich krawców..?  :lol:


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

"Szmat"..? Rozumiem, że szyjesz odzież na miarę wyłącznie u najlepszych londyńskich krawców..?  :lol:

Tak, zdecydowanie  :lol: Niech będzie więc, że ubrań  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja przedwczoraj kupiłem kurtkę w Bytomiu i prysnalem na nadgarstek. Dla mnie bardzo mocne i intensywne nie do końca moja nuta. Mylem dwa razy ręce i było czuć. Dla mnie trochę podobny do wody soul z oriflame. Tylko ten oriflame bardziej mi pasuje.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

(...)

Nie wspomnę o zagrywkach z Mutamajonezem ;) (vide MENTALNOŚĆ) Teksty o kończeniu się w perfumerii, nieporadne podkręcanie i sprzedawanie potem 4 sztuk z niemal 100% przebitką kolegom na forum....... Idealny forumowicz do obdarzenia sympatią.....

Zapomniałem o tym. Shame on you, johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zarobku na perfumach to mutamayez to pikus, na eg był rzut Zegna Essenza każdego zapachu naście sztuk po 129pln za 125ml gdzie w S każdy stoi po 949pln... rozeszło się moment a chwile później na Allegro po 350-450 i tez kręcono burze na forum, ze ktoś „januszuje” po czym sami wstawiali swoje z biciem 100-200%:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy spekuluja na Rolexach, a inni na Mutamayez ;) Kto jest większym "januszem"? Może się uśmiechać pod nosem ale przecież zasada ta sama tylko skala zarobku inna :)

 

A w temacie. Zamówiłem sobie próbkę Rasasi La Yuqawam. Zapach inny niż to co czuje się dookola ale jednak nie dla mnie. Nie mogę przekonać się do jego głównej nuty. Za to jakiś czas temu poznałem Versace Man Eau Fraîche i powiem szczerze, że na mnie ten zapach leży świetnie i obok L'Instant de Guerlain zyskał mocną pozycję w szafce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Rasasi jest specyficzny.Kilka razy robiłem do niego podejście, ale nie da rady. Nikt w moim otoczeniu też go nie trawi. To podobno klon Tom Ford Tuscan Leather, ale jednak u mnie nie przejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tuscan Leather przy pierwszym teście mnie odrzucił. Po kilku podejściach kupiłem odlewkę Rasasi. I powiem wam, że jest coś w nim magnetyzującego.

Trwałość zabójcza - 12h+. Ubrania pachną jeszcze długo aplikacji. Te połączenie nut skórzanych i maliny wbrew pozorom jest trafione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego Rasasi i Tuscan leather. Na początku mnie dusił ten zapach. Teraz jest wręcz odwrotnie. Najważniejsze żeby z aplikacją nie przesadzić bo otoczenie może nie przetrwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Mi starcza po 1 psiku za każde ucho i jeszcze wieczorem w domu go czuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas próbuje ale jednak opis i zachwyty jednych nie przekładają się na moje odczucia wobec niego.

 

Lalique Encre Noire for Men, na Iperfumy jest w dobrej cenie. Nawet bardzo dobrej, podejrzanie dobrej ;) Może szukam dziury w całym. Używa/używał ktoś tego zapachu tam kupionego za taką cenę? Znam, podoba mi się i zastanawiam się nad kupnem tylko gdzieś czytałem, że trafiają się gorsze, mniej trwałe wypusty. Ogólnie korzystam z tego sklepu, w sumie nie zawiodłem się nigdy ale też nie jestem jakimś wybitnym znawcą perfum i może nawet nie zwróciłem uwagi, że któryś zakup był gorszej jakosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyszkę taniej na elnino np.

 

Cena w miarę normalna

Edytowane przez zetrov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LEN na iperfumy jest ok. Można śmiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wszystkie butle, a miałem ich z 7-8 miałem z iPerfumy i były OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakby ktoś był zainteresowany to na iperfumy można wyrwać Zino 125ml za 60parę złotych na Black Friday(-25%).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakby ktoś był zainteresowany to na iperfumy można wyrwać Zino 125ml za 60parę złotych na Black Friday(-25%).

Można je powachać w ktorejś perfumerii stacjonarnej?

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być trudno z tego co się oreintuję, nie mniej klasyfikowałbym go jako tzw „klasyk” i raczej starszym Kolegom nie mniej miewa zwolenników w kategoriach 25-35yo;) od kilku stron się tu pojawiają głosy na jego temat wiec warto przewertować wątek i przy okazji wpadnie kilka innych pozycji pod rozwagę:)

Edytowane przez MHAEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarł Lapidus, kupiłem w ciemno, na spróbowanie i muszę Wam powiedzieć, że jest to bardzo przyjemny zapach. Pomimo ogromnego kataru, cały czas czuje go pod nosem, a nawet się nie psikałem, tylko "se niuchnąłem" :D

Delikatnie podchodzi czarnym Adidasem, a to jest to, co lubię.

post-33253-0-41258100-1542716088_thumb.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do znawców starego „Zino”.

Czy jest sens dopłacać do wersji produkowanej przez Lancaster Group?

Ostatnio kupiłem „odlewke” i jest czad!

Tylko to pewnie jest z obecnej produkcji Coty.

Jeśli tamta, Lancasterowa jest dużo lepsza, to czad będzie podwójny! Zatem warto...?

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o Eisenberg? A szczególnie ten model mi przypadł do gustu..Eisenberg secret iv rituel d'orient. Normalnie miałem odczucia jak puściłem chmurę jakbym w sklepie zielarskim był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.