Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wetyweria się podoba to Guerlain Vetiver, YSL La rive gauche są fajne. TF Grey Vetiver jest piękny ale dla mnie cenowo sporo kosztuje. Ale kupię go w tym roku.

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do werywerii to polecam Frederic Malle - vetiver extraordinaire

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie znam tego zapach, ale tak sobie myślę, że skoro to Frederic Malle, to cena pewnie też jest extraordinaire ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

No Malle tani nie jest. Niestety nie ominęły tej marki reformulacje :(

Odkąd został przejęty przez Estee Lauder, podupadł na jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeszcze raz dziekuje za wszelkie podpowiedzi!

Ostatnio na lotnisku podlalem sie chyba nowym Tom Fordem "ombre leather", poczatek swietny i intrygujacy, skora mocno sie przebija, ale po jakichs 20-30 minutach caly ten meski trzon zanika i wchodzi w jakis taki kwiatowy klimat, duzo chyba jasminu, no i robi sie jak u cioci na imieninach w 95...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mercedes Le Parfum, jak ktoś lubi skórę i chce mieć coś a'la TF Tuscan Leather, ewentualnie Rasasi La Yuqawam Pour Homme- TFTL z nutą malin. Co do Oud Wood to naprawdę niezłym odpowiednikiem jest Versace Oud Noire. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o Tom Ford Noir anthracite? Opisy zachęcają..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam ze skóry Kolmaz Arabi Cana. A jeśli ma być łagodniejsza wariacja na temat TF Tuscan Leather czy Rasasi La Yuqawam, która nie przewraca ludzi :D a też jest intrygująca to proponuję Al Haramain Leather Oudh- bardzo trwałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, Dior Eau sauvage cologne jest wart zakupu? Szukam czegoś na wiosnę i lato z dobrą projekcją i trwałością. Spodobał mi się flakon, jest taki oldschoolowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mercedes Le Parfum, jak ktoś lubi skórę i chce mieć coś a'la TF Tuscan Leather, ewentualnie Rasasi La Yuqawam Pour Homme- TFTL z nutą malin. Co do Oud Wood to naprawdę niezłym odpowiednikiem jest Versace Oud Noire. 

 

Miałem próbkę tego Rasasi i z pewnością niedługo kupię cały flakon. Jestem w tym zapachu zauroczony. 

 

Niestety teraz kończą mi się 3 zapachy - Tom Ford Grey Vetiver EDP, Hermes Voyage EDP i Terre. Nie mam jeszcze pomysłu na letniaki o bardzo dobrych parametrach  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Al Haramain L'Aventure- klon Creed Aventus za 1/10 ceny. Moim skromnym zdaniem świetny.

Armaf Voyage

Gucci pour Homme

Ponadto Al Haramain Signature i Sheikh- takie niearabskie, nie duszą ludzi :).

I trochę słodki Salvador Dali Laguna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eau Sauvage Cologne to jedne z najlepiej podanych cytrusów z jakimi się spotkałem- naturalna, świeża kompozycja, świetna trwałość, 6-8h spokojnie. Jak na tego typu wodę to imo jedna z lepszych pozycji. Na lato od Diora to Homme Sport i Cologne tez się sprawdzą lub Terre Eau tres fraiche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Eau Sauvage Cologne to jedne z najlepiej podanych cytrusów z jakimi się spotkałem- naturalna, świeża kompozycja, świetna trwałość, 6-8h spokojnie. Jak na tego typu wodę to imo jedna z lepszych pozycji. Na lato od Diora to Homme Sport i Cologne tez się sprawdzą lub Terre Eau tres fraiche.

 

 

Musisz koniecznie poniuchać Carthusia Fiori di Capri. Cytrusy są co prawda lekko wycofane, ale sposób podania, ich jakość... krótko mówiąc Dior w porównaniu bezpośrednim zajeżdża plastikiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zamówiłem flakon Issey Miyake w wersji klasycznej :) Rozważam jeszcze zakup Guerlain Ideal Cologne, który tak mi ostatnio przypasował bo jest wg mnie rewelacyjny i w planach mam kolejne testy wiosenno-letnich perfum z odlewek w celu lepszego ich poznania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Issey jest ok ale ma słabe parametry. U mnie pachniał że 3 godziny. Wersja sport dużo ciekawsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś podobnie o nim napisałem to dostałem "baty", że to wyjątkowo trwały świeżak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wiecie, co z nim zrobić!" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-33544-0-09469100-1554056293_thumb.jpg

Kupiłem tego eau sauvage. Muszę przyznać że jestem mega zadowolony. Świeże cytrusy bardzo ładnie podane, bardzo dobra trwałość jak u mnie spokojnie 8 godzin. Będzie idealny na wiosne i lato. Polecam

Edytowane przez colector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wersję Extreme (mało używana, mogę zważyć bo nic nie widać ;) ) chętnie wymienię na coś. 2ba582ac22d1ca9ba53e3923ea4fa581.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wymianka korzystniej wychodzi i coś fajnego się trafi, ale oczywiście jak nikt nic nie będzie miał to mogę puścić.

 

Leży też gdzieś u mnie stary dobry Kenzo Jungle.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gif74.jpg

Kupiłem tego eau sauvage. Muszę przyznać że jestem mega zadowolony. Świeże cytrusy bardzo ładnie podane, bardzo dobra trwałość jak u mnie spokojnie 8 godzin. Będzie idealny na wiosne i lato. Polecam

 

 

Ja mam wersję Extreme (mało używana, mogę zważyć bo nic nie widać ;) ) chętnie wymienię na coś.

 

Uzupełniając dodam, że posiadam wersję podstawową z 1966 roku. :)

Uwielbiam ten zapach! Mógłby być jednak nieco trwalszy.

Niestety mam już mniej niż połowę flakonu... Trzeba pomyśleć o nowym.

post-35535-0-78065000-1554140702_thumb.jpg

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wymianka korzystniej wychodzi i coś fajnego się trafi, ale oczywiście jak nikt nic nie będzie miał to mogę puścić.

 

Leży też gdzieś u mnie stary dobry Kenzo Jungle.

Co by Cię na zamianę interesowało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. Nuty takie jak poniżej plus olivier durbano. Kabula, piguet, ombre, givenchy i m7 mam.9e0b3ef34082615af8857e7c665fc262.jpg

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.