Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję brz za Twoją wspanialomyslnosc, ale za 20 Ci nie oddam. Zapłaciłem 149 PLN, brakuje mu tylko czterech psiknięć. Niech stoi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję. Już widzę że zagości u mnie napewno. Pamiętam że kiedyś dawno miałem M7, a skoro teraz nie mam to znaczy że sobie miejsca nie znalazł na mojej półce. Ten agar i żywica powodują że próba polubienia zostanie podjęta. D czy S, oczywiście gdybym mógł byłbym tam zaraz, ale mój pierwszy ląd to Sułtanat Omanu za tydzień <_<

Pani Marchewko, wieżę że będzie Pani miło zaskoczona.

Nie śmiem wątpić jak się gdzieś napatoczy, to sprawdzę czy nie koloryzujesz trochę

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojjj, loco50, nie obruszaj się tak. Nie byłbym przecież na tyle bezczelny, żeby poważnie wysuwać takie obsceniczne propozycje. :) 
 
Chyba jednak że się zdecydujesz, wtedy wiesz, gdzie mnie znaleźć. :DDD

 

 

A tak serio, to pewnie bym atakował, ale naprawdę budżet i/lub zdrowy rozsądek już nie pozwalają. Jeśli gdzieś/kiedyś się do tego w końcu przystawię i zapałam uczuciem, na bank się odezwę.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja żartowałem. Może trochę za słabo :D. A co do L'Aventure- na mojej skórze trzyma bardzo dobrze.O 7.30 trzy psiknięcia przed wyjściem z domu, o 19 jeszcze czułem, delikatnie, ale czułem.U każdego inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam przygotowania do sezonu wiosenno-letniego? Ja się dozbroiłem i aktualnie wygląda to tak:

Co mogę powiedzieć o najnowszych nabytkach?

 

Banana Republic 78 Vintage Green

Ktoś tu go już polecał, za co dziękuję. Trwałość niestety do 5 godzin, ale poza tym to czysta doskonałość. Zapach jest ultraczysty, jasny i orzeźwiający. Jak schłodzona herbata z cytryną i zieloną nutą. Ostatnio zarzuciłem do niego białą koszulę w słoneczny dzień i miałem wrażenie, że swym blaskiem oślepiam milijony. :) Nienachalny w projekcji, ale przyjemnie co jakiś czas dolatuje pod nos. Mistrz!

Artur aż się skusiłem na Banana, jakby co, to będzie na kogo zwalić :P  :lol: 


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja żartowałem. Może trochę za słabo :D. A co do L'Aventure- na mojej skórze trzyma bardzo dobrze.O 7.30 trzy psiknięcia przed wyjściem z domu, o 19 jeszcze czułem, delikatnie, ale czułem.U każdego inaczej.

 

Aż sam sprawdziłem wcześniej, czy to przypadkiem nie ja za słabo zażartowałem. Takie głupie czasy, że emocjonalny przekaz w komunikacji mocno podupada bez sztucznych polepszaczy w stylu badziewnych emotek. Tej trwałości L'Aventure'a mocno zazdraszczam. Nawet gdy miałem flakon z pasującą mi partią, trzymało do z 5 godzin i więcej nie chciało.

 

Artur aż się skusiłem na Banana, jakby co, to będzie na kogo zwalić :P  :lol:

 

Gusta guściki, ale zdziwię się mocno, jeśli uznasz Banana za badziewie. Moim zdaniem jest naprawdę świetny i pachnie bardzo naturalnie, co w przypadku cytrusków nie jest wcale standardem. Tylko czemu Artur?? :)

 

 

A że spodobała mi się ostatnio zabawa tym adobe'owskim Sparkiem, stwierdziłem, że zlepię jeszcze zbiorek żony. W sumie to jestem jego autorem, bo co jakiś czas uszczęśliwiam ją mniej lub bardziej na siłę, żeby zagłuszyć własne wyrzuty sumienia. Z zegarkami chyba podobnie - ma ich więcej niż ja sam. :P A Wy jak to robicie? Wybieracie sami, kupujecie na podstawie podpatrzonych tendencji lubej, czy sama się o siebie troszczy? Carrot już pisała, że samodzielnie zbroi menczizne w Bvlgariego. 

 

72sh2a.jpg

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żona jest tego samego zdania. Ja go niestety nie podzielam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gusta guściki, ale zdziwię się mocno, jeśli uznasz Banana za badziewie. Moim zdaniem jest naprawdę świetny i pachnie bardzo naturalnie, co w przypadku cytrusków nie jest wcale standardem. Tylko czemu Artur?? :)

Kurde nie wiem , jakoś tak mi się samo nawinęło na usta :D Sorki Łukasz.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aż sam sprawdziłem wcześniej, czy to przypadkiem nie ja za słabo zażartowałem. Takie głupie czasy, że emocjonalny przekaz w komunikacji mocno podupada bez sztucznych polepszaczy w stylu badziewnych emotek. Tej trwałości L'Aventure'a mocno zazdraszczam. Nawet gdy miałem flakon z pasującą mi partią, trzymało do z 5 godzin i więcej nie chciało.

 

 

Gusta guściki, ale zdziwię się mocno, jeśli uznasz Banana za badziewie. Moim zdaniem jest naprawdę świetny i pachnie bardzo naturalnie, co w przypadku cytrusków nie jest wcale standardem. Tylko czemu Artur?? :)

 

 

A że spodobała mi się ostatnio zabawa tym adobe'owskim Sparkiem, stwierdziłem, że zlepię jeszcze zbiorek żony. W sumie to jestem jego autorem, bo co jakiś czas uszczęśliwiam ją mniej lub bardziej na siłę, żeby zagłuszyć własne wyrzuty sumienia. Z zegarkami chyba podobnie - ma ich więcej niż ja sam. A Wy jak to robicie? Wybieracie sami, kupujecie na podstawie podpatrzonych tendencji lubej, czy sama się o siebie troszczy? Carrot już pisała, że samodzielnie zbroi menczizne w Bvlgariego.

 

 

To robimy teraz akcję "pokażmy swoją kolekcję perfum"?

U nas jest tak, że każde z nas ma swój ulubiony zapach, taki must have, i zawsze musi być na półce. Pozostałe zapachy kupujemy zazwyczaj w ramach prezentów sobie nawzajem, wedle własnego lub partnera uznania, albo uznania pani w drogerii (to zwłaszcza mój mężczyzna).

 

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha mam takiego sąsiada. Idzie do drogerii, pani pyta co go interesuje, on odpowiada, że pani może coś polecić. Pani mówi, że taki i taki zapach jest ładny, sąsiad kupuje bez wąchania.

 

 

Zabawa w zbiorki powtarza się cyklicznie. Zawsze jest jakiś impuls do dyskusji, tommly kupi sobie nowy flakon, ktoś może poznać coś nowego itp. ;)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha mam takiego sąsiada. Idzie do drogerii, pani pyta co go interesuje, on odpowiada, że pani może coś polecić. Pani mówi, że taki i taki zapach jest ładny, sąsiad kupuje bez wąchania.

 

 

Zabawa w zbiorki powtarza się cyklicznie. Zawsze jest jakiś impuls do dyskusji, tommly kupi sobie nowy flakon, ktoś może poznać coś nowego itp. ;)))

To sąsiad jest niezły, mój facet chociaż wącha to, co pani poleci ostatnim razem chciałam coś świeżego, a wrócił z kwiatowym zapachem. Pani musiała mieć dar przekonywania

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że świeżych bułek nie przyniósł.  :blink:


Też potrafią pachnąć. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że świeżych bułek nie przyniósł. :blink:

 

Też potrafią pachnąć. :)

Świeżą bułką też bym pewnie nie pogardziła

To teraz ja zapytam o męski punkt widzenia: jakie damskie zapachy Wam się podobają?

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko on w ten sposób kupuje dla siebie, nie dla żony. Taki zapachowy odpowiednik człowieka, któremu wszystko jedno, jaka muzyka mu z głośników leci. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeżą bułką też bym pewnie nie pogardziła

To teraz ja zapytam o męski punkt widzenia: jakie damskie zapachy Wam się podobają?

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

 

To pytanie nie należy do trudnych.

Ono należy do bardzo trudnych :wub:

Muszę powiedzieć, że czym by moja żona nie pachniała to mi się zawsze podoba. :rolleyes:

A tak jeszcze bardziej szczerze to zapachy mojej małżonki wiążą się bardzo ze wspomnieniami.

Jak poczuję starego She Armani to mam tak jak Gomez Addams 'Morticia...you speeking french!!!'

Co mi jeszcze do głowy przychodzi to napewno Black Orchid TF,

i ostatnio taki zapach co to niby ta aktorka od 'Nie tak słodko jak myślis', swoim nazwiskiem podpisuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeżą bułką też bym pewnie nie pogardziła

To teraz ja zapytam o męski punkt widzenia: jakie damskie zapachy Wam się podobają?

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

TOM FORD Velvet Orchid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie odpowiedzi i dwa razy Tom Ford. Coś musi być w tych zapachach... Szkoda tylko, że ceny do najniższych nie należą

Blut, masz rację z tymi wspomnieniami, mam tak właśnie z Bvlgari Aqua, przywodzą na myśl fajne chwile

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ulubione zapachy zawsze przywołują jakieś wspomnienia. Przez całe życie próbowałem namierzyć coś, co pamiętam z dzieciństwa. Odnalazłem pół roku temu w nowych perfumach mojej żony i pewnie dlatego mocno je polubiłem. Z jej perfum najbardziej uwielbiam Perles de Lalique. Zaraz za nimi Narciso Rodriguez for Her, Pomellato Nudo Amber i Valentino Donna Acqua. Wszystkie miękkie, wyraziste i słodkawe, choć nie ulepowate. Krótko mówiąc, kobiece (w moim mniemaniu oczywiście). Obstawiam, że większości facetów o to chodzi - żeby ich luba pachniała seksownie i kobieco. Raczej nikt nie rzuci tu jakimś eau freszem, konwalijką, cytruskiem czy innym owockiem, mimo że są ładne i przyjemne. Zawsze tylko jedno nam w głowach. ;)

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspominałem jakiś czas temu w tym wątku  / próbowałem znaleźć ten wpis, ale nie starczyło mi cierpliwości /  o możliwości zorganizowania w Quality Missala sptkania/warsztatów poświeconego sztuce komponowania zapachów. Wtedy nie było żadnego odzewu na forum w postaci wpisów, ale temat nie upadł bo jednak skrzyknęła się grupa kilkunastu osób/klubowiczów, którzy w sobotę 6 kwietnia mieli okazję wziąć udział nie tylko w warsztatach, ale też mogli poznać odrobinę perfumiarstwa i usłyszeć wiele ciekawych rzeczy związanych z zapachami. Każdy po kilku godzinach wyszedł z własną kompozycją. Czy udało nam się stworzyć perfumy ? Chyba jeszcze nie  ...    Tzn. mnie z całą pewnością  nie :(

post-24159-0-82710400-1555371045_thumb.jpeg

Edytowane przez Eugeniusz Szwed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skuszony zachwytami kolegów zaprosiłem takiego Bułgara

 

2f2f1f8d1bca.jpg

 

Hmmm.Bez komentarza. Będę próbował- może się polubimy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie odradzam kupno tego w ciemno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj upolowane w Hebe.Szkoda,że nie perfumy, ale dobre i to.No i cena w miarę.

 

fa6c5c7abbe3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^ również wczoraj kupiłem. Kilka złotych taniej niż w znanych, internetowych sklepach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bulgari Aqua Amara, proszę o więcej szczegółów. 

Toż to strach, jaki zapach! Czy o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.