Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem takie na próbę, i powiem że jestem mile zaskoczony ładny zapach który utrzymuje się bardzo ale to bardzo długo :)

post-74783-0-65297300-1564164744_thumb.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem takie na próbę, i powiem że jestem mile zaskoczony ładny zapach który utrzymuje się bardzo ale to bardzo długo :)

Serio bardzo bardzo długo?

Ze 3 godziny max na mnie. Jeszcze stara wersja (coś koło 2012r) dawała radę.

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio bardzo bardzo długo?

Ze 3 godziny max na mnie. Jeszcze stara wersja (coś koło 2012r) dawała radę.

S7

U mnie długo na drugi dzień jeszcze czuć, o ubraniach już nie wspomnę po praniu dalej pachną, więc trochę mnie dziwi że u Ciebie Max 3 h Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chodzi o to że la nuit ogólnie ma słabe parametry, ale fakt każda skóra inaczej 'przyjmuje' zapachy

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Dlatego wszystkie zapachy trzeba na własnej skórze testować. Nigdy nie opierać się na opiniach z netu, czy dotyczących kompozycji czy parametrów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to. Wczoraj będąc w R. zaaplikowałem na nadgarstek ZIRH IKON. Cena mocno okazyjna, całkiem dobre opinie na fragrantice, myślę sobie - spróbuję. Po aplikacji zapach całkiem niezły, przypomina mi nieco Montblanc Emblem. Po godzinie zapach był już ledwo wyczuwalny, a sam finisz mocno syntetyczny, ogółem - nie dla mnie.

Dzisiaj mam na sobie L'Aventure. Nie potrafię się znudzić tymi perfumami, świetna projekcja przy takiej temperaturze, zapach intrygujący otoczenie, mój must have :)

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Edytowane przez herbee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zirh Ikon po prostu zdziadział, to co jest teraz to jakieś popłuczyny. Wersja z magnetycznym korkiem sprzed kilku lat to był naprawdę porządnie skrojony zapach o dobrych parametrach i bardzo dobrej jakości relatywnie do ceny. Teraz to pachnie jak tamten z dolewka gorzkiej żołądkowej delux na rozcieńczenie... może lepiej to wypic, niż tym psikac?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zirh icon?

Kiedyś mi przypominał Gucci Envy.

Później o nim zapomniałem.

Gdy chciałem do niego wrócić przeczytałem że to dno i sobie odpuściłem.

Pewnie reformulacja z tytułu wymogu stosowania syntetycznych składników, albo „nowoczesne” podejście do konsumenta- ma kupić i szybko zużyć...

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to. Wczoraj będąc w R. zaaplikowałem na nadgarstek ZIRH IKON. Cena mocno okazyjna, całkiem dobre opinie na fragrantice, myślę sobie - spróbuję. Po aplikacji zapach całkiem niezły, przypomina mi nieco Montblanc Emblem. Po godzinie zapach był już ledwo wyczuwalny, a sam finisz mocno syntetyczny...

Też w zeszłym tygodniu się psikałem w R ... tureckie podróby na bazarze lepiej pachną :D

 

A swoją drogą przymierzam się do Bvlgari, który wg Was jest fajniejszy, trwalszy: Aqua czy Aqua Amara?

Muszę podejść do Notinio poniuchać, ale dobrze usłyszeć też opinie innych.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

 

 

A swoją drogą przymierzam się do Bvlgari, który wg Was jest fajniejszy, trwalszy: Aqua czy Aqua Amara?

Muszę podejść do Notinio poniuchać, ale dobrze usłyszeć też opinie innych.

 

Jak dla mnie Amara, bo...

parametry zdecydowanie lepsze

kompozycja, IMO, tez lepsza

no i staje się unikatem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Dziś...

Przy skromnej aplikacji daje rade w 30°C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

212 VIP, 1Milion, JPG Le Male- każdy... kiedyś uwielbiałem, dziś dostaję dreszczy, niemniej 212 którą miałem, po 3 strzałach globalnie towarzyszyła mi od 8 do 22...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki Benek dziś zawitał

 

7a8228ad7fdb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

212 VIP, 1Milion, JPG Le Male- każdy... kiedyś uwielbiałem, dziś dostaję dreszczy, niemniej 212 którą miałem, po 3 strzałach globalnie towarzyszyła mi od 8 do 22...

Le Mal lubiłem, sztabkę nie bardzo....

212 kiedy pierwszy raz powąchałem skojarzył mi się z 1 milion, ale po kilku użyciach stwierdziłem, że jest zdecydowanie lepszy. Bardziej złożony, szlachetniejszy...

Projekcja i trwałość, na mojej skórze, porażająca.

No ale to było jakieś 7, może 8 lat temu. Dzisiejsza Carolina, to nieco inny zapach, o słabiutkich parametrach, a szkoda :(

Taki Benek dziś zawitał

 

Opisz proszę tego Bentleya, bo nie miałem przyjemności.

 

 

 

 

Dziś używałem Biczhata. Ależ on jest sugestywny, a jaką ma moc.

Edytowane przez TigerBear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak chwalixie tego biczhata że zamówiłem 5ml, jutro przetestuje czy to serio taki fajne :D

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Tak chwalixie tego biczhata że zamówiłem 5ml, jutro przetestuje czy to serio taki fajne :D

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Nie jest powiedziane, że Tobie podejdzie.

Znam osoby, które wręcz odrzuca otwarcie zapachu.

Ale dla mnie i wielu innych jest genialny.

W kategorii zapachów na cieplejsze dni zdetronizował Bonda Wall Street.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benek jest neutralny, spokojny, żadnych mocnych akordów. Czuć ananasa, ale chyba lekko syntetycznie. Projekcja średnia, trwałość ok. 7 godz. Wg mnie łagodniejsza wariacja nt Sheikh Al Haramain. Na lato może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Dzięki, loco...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak chwalixie tego biczhata że zamówiłem 5ml, jutro przetestuje czy to serio taki fajne :D

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Gdzie można zamówić takie pojemności? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są fora i grupy 'perfumowe' gdzoe ludzie kupują flakon i sprzedają odlewki na ml, fajna sprawa zeby zapoznac sie dluzej z zapachem przed zakupem, minus jest taki ze tanio wychodzi i jak się nie ma umiaru jak ja to kupuje się to na potęgę

Okazuje się że zapachy mogą być równie 'niebezpiecznym' hobby jak zegarki

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też kupić na mililitry na Allegro lub kilku innych stronach. Tam już aż tak tanio nie wychodzi, więc ryzyko przegięcia pały jest nieco mniejsze. No i nie rejestrujesz się na żadnym forum, co jest dodatkowym plusem, bo takie zabawy kończą się wiadomo jak. :D

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po przetestowaniu rzetelności e-g....  ( zakupie tego benka i właściwej wersji Narciso Rodriguez For Her czyli edt :D ) poszedłem za ciosem i zamówiłem Armaf Club de Nuit, Aramis Adventurer i Geoffrey Beene Bowling Green. Jestem bardzo ciekawy tego ostatniego, bo Grey Flannel mnie odrzucało. U tego sprzedawcy trafiają się dość dobre ceny promocyjne?rabatowe?- jak zwał tak zwał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bowling Green- cytryna i goździki, świeżo, ale mocno dziadkowo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TigerBear mam pytanie do Ciebie jako eksperta.Guerlain L´Homme L´Eau Boisée- znasz go?Jaki to zapach?Jak to brzmi?Bo z opisu zachęcająco to wygląda.


MHAEM dziękuję.Jak nie podejdzie to do kosza- tylko 48 pln :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po przetestowaniu rzetelności e-g....  ( zakupie tego benka i właściwej wersji Narciso Rodriguez For Her czyli edt :D ) poszedłem za ciosem i zamówiłem Armaf Club de Nuit, Aramis Adventurer i Geoffrey Beene Bowling Green. Jestem bardzo ciekawy tego ostatniego, bo Grey Flannel mnie odrzucało. U tego sprzedawcy trafiają się dość dobre ceny promocyjne?rabatowe?- jak zwał tak zwał.

 

 

Bowling Green- cytryna i goździki, świeżo, ale mocno dziadkowo:)

 

Mam odlewkę Bowling Green - zapach mocny i - tak, jak napisał MHAEM - dużo cytryny i goździków. Od siebie dodam jeszcze lawendę i igły sosnowe. Może być dla dziadka, ale nie tylko ;)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.