Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje Walter.Sprawdzę jutro lub w piątek.Jak lipa to do utylizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

TigerBear mam pytanie do Ciebie jako eksperta.Guerlain L´Homme L´Eau Boisée- znasz go?Jaki to zapach?Jak to brzmi?Bo z opisu zachęcająco to wygląda.

MHAEM dziękuję.Jak nie podejdzie to do kosza- tylko 48 pln :D

 

 

Dziękuję loco za uznanie, ale żaden ze mnie ekspert.

Niestety, nie miałem okazji wąchać tego Gerlę  :(

 

Nuty wyglądają bardzo ciekawie.  

Po Gerlę można spodziewać się, że to dobry zapach.

Marka ta, jako jedna z nielicznych, trzyma poziom  mainstreamu. 

 

 

A znasz klasycznego Vetiver  ?

Edytowane przez TigerBear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam i mam :D. I dlatego ten mnie zainteresował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

No to jak lubisz Vetiver ( a lubisz ? ), to ten pewnie tez Ci podpasi.


A tym czasem...

Edytowane przez TigerBear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Doradźcie coś, szukam jakiegoś zapachu na lato, opartego o vetiver. Zależy mi przy tym na możliwie dobrych parametrach technicznych. Ktoś, coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terre Intense Vetiver jest świetny, niemniej na upały może trochę męczyć, ale ja spokojnie do 30 stopni się z nim noszę:) co do Guerlain Boisee, kilka lat temu miałem 30ml, był to świetny zapach, drzewnocytrusowy, elegancki, o dobrych parametrach- baza jak z protoplasty, nuty kolońskie podbite drzewem i cytryną, tak mi się kojarzy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom Ford Grey Vetiver, Adolfo Dominguez Vetiver Hombre, Kenzo Jungle ( chociaż te bardziej cytrusowo- korzenne),Collistar Vetiver Forte,Hermes Bel Ami Vetiver no i na deser Guerlain Extreme Vetiver.

A ja dziś dalej zaprzyjaźniam się z Bentleyem Azure.

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

loco50, od e-glamour/el nino kupiłem chyba więcej flakonów niż od iperfum/notino/prostychzakupów. Ceny często mają lepsze, ale asortyment się niekoniecznie pokrywa, więc czasem nie da się kupić wszystkiego w jednym miejscu.

 

Ten Guerlain, o którego pytasz, to - wg mnie oczywiście - coś w stylu lekko odmłodzonego Guerlain Vetiver. Miało być niby jakieś mojito, ale niczego takiego tam nie znalazłem w 2 czy 3 pobieżnych testach. Drewienko, trochę świeżości, lekka zieleń i wetyweria w postaci, która niespecjalnie mi podchodzi (babcina zupa ziemniaczana ;)). Parametry lepsze w Vetiver, w którym dodatkowo minimalnie bardziej pasuje mi sama wetyweria.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Montale Vetiver, Lalik EN.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dzięki Koledzy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspomniany TFGV, piękny... tylko na mnie zarówno edp i edt pachną max. 4h. Lepsze to niż znikające ostatnuo po godzinie Guerlain Ideal Cologne czy HB Energise :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Jak chcesz Rafał coś bezkompromisowego to może French Lover FM ? 

 

Tomka GV używałem ładnych parę lat temu, nie było jeszcze wersji EDT. Pamiętam, że parametry miał świetne.

Być może kolejny zapach zniszczyła "reformulacja"   :(

 

 

Refurmulacje, wbrew pozorom,  stosuje sie od bardzo dawna

Kiedyś zmiana formuły była oparta na zastąpieniu składnika naturalnego, ciężko dostępnego lub objętego ochroną, na syntetyczny.

Dziś zdecydowana większość zapachów, to głownie syntetyczne kompozycje, a "reformulacja" polega na rozcieńczaniu zapachu :(

Ida po całości, kasa musi grać :(

 

 

Jest taka zasada. 

Jak podoba nam się jakiś premierowy zapach... kupujcie od razu, bo pewnym jest, że za 2 lata to już nie będzie ten sam zapach    

Edytowane przez TigerBear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jak chcesz Rafał coś bezkompromisowego to może French Lover FM ? 

 

 

 

Dzięki Robert  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Aumage beach hut..

Jak dla mnie to na otwarciu sosnowy odświerzacz do wc zamieniający się później w kadzidełko

Ciesze się że kupiłem tylko 5ml

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Wracając do Aumage beach hut..

Jak dla mnie to na otwarciu sosnowy odświerzacz do wc zamieniający się później w kadzidełko

Ciesze się że kupiłem tylko 5ml

 

 

 

Kurczę, gdzie takie odświeżacze sprzedają ?

Kupię całą paletę.

 

 

Już sobie wyobrażam jakbyś opisał co niektóre zapachy Zoologist czy SSS, albo choćby Kourosa... 

Edytowane przez TigerBear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wspomniany TFGV, piękny... tylko na mnie zarówno edp i edt pachną max. 4h. Lepsze to niż znikające ostatnuo po godzinie Guerlain Ideal Cologne czy HB Energise :(

Z TFGV wersja odp miałem to samo. Zapach super, ale trwałość to porażka zwłaszcza w takiej cenie. Jak dla mnie Guerlain którego uwielbiam w wersji edt nie do pobicia.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie TFGV ok. 6h czuć dobrze. Teraz testuję Dior Eau Sauvage Extreme i Creed Boise de Portugal.

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos chetny to wstawilem odlewki beach hut i interlude w ofergy niezegarkowe :)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z braku możliwości powąchania w sklepach stacjonarnych (nigdzie nie znalazłem), kupiłem za Waszą namową Aqva Amarę w ciemno wysyłkowo :D Będzie na kogo zwalić :P

Udało mi się za to spróbować Aqva Marine - na początku podobał mi się ten zapach bardzo oraz Puor Homme - ten mniej.

Niestety po jakiś 30 minutach jeden i drugi osłabł i stał się pudrowy, mydlany, nic ciekawego. Zobaczymy więc jak to będzie z Amarą.

 

Za to jedno psiknięcie Hermes Terre d'Hermes na nadgarstek czuję po 6 godzinach nadal. Początkowo mocno mnie drażnił jego zapach, ale z czasem stał się subtelny i przyjemny, choć na pewno nie na takie upalne dni jak dzisiaj, To chyba będzie kolejny powakacyjny zakup.

 

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hermes jest pierwyj sort jak mawiali starożytni moskwianie. Amara na początku - szok i niedowierzanie, ale po kilku podejściach ma to coś.

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hermes jest pierwyj sort jak mawiali starożytni moskwianie. Amara na początku - szok i niedowierzaniem, ale po kilku podejsciach ma to coś.

Zobaczymy, zobaczymy :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taż mnie kusi na amarę, ale najpierw wypsiukam marine :)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja tam jestem zakochany w Terre i z wielką przyjemnoącią używam go także w cieplejsze dni. Na mojej skórze świetnie projektuje i ma trwałość na poziomie 10-11 godzin :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z braku możliwości powąchania w sklepach stacjonarnych (nigdzie nie znalazłem), kupiłem za Waszą namową Aqva Amarę w ciemno wysyłkowo :D Będzie na kogo zwalić :P

Udało mi się za to spróbować Aqva Marine - na początku podobał mi się ten zapach bardzo oraz Puor Homme - ten mniej.

Niestety po jakiś 30 minutach jeden i drugi osłabł i stał się pudrowy, mydlany, nic ciekawego. Zobaczymy więc jak to będzie z Amarą.

 

Za to jedno psiknięcie Hermes Terre d'Hermes na nadgarstek czuję po 6 godzinach nadal. Początkowo mocno mnie drażnił jego zapach, ale z czasem stał się subtelny i przyjemny, choć na pewno nie na takie upalne dni jak dzisiaj, To chyba będzie kolejny powakacyjny zakup.

 

hermes świetny, uwielbiam o każdej porze.

ja również aqua amare zakupiłem:) przypadek? :)

i dzisiaj przyszedl beach hut więc w sumie nic innego na teraz nie potrzebuję :)

Edytowane przez zetrov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

hermes świetny, uwielbiam o każdej porze.

ja również aqua amare zakupiłem:) przypadek? :)

i dzisiaj przyszedl beach hut więc w su ie nic innego na teraz nie potrzebuję :)

Nie sądzę :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.