Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

blut, ten Leather Oud jest jakimś nawiązaniem do La Yuqawam.Skóra przełamana maliną , ale podaną inaczej niż w Rasasi. Zapach jest ogólnie łagodniejszy RLY.Mi odpowiada bardziej niż Rasasi, który oczywiście jest ciekawym zapachem, ale tak jak napisałem wyżej męczący na dłuższą metę.Natomiast Al Haramain mimo, że jest również trwały, mocny i raczej liniowy bardziej mi pasuje.

Widziałem u Ciebie Shuhraha.I? Bo opinie na perfurorum miażdżące.

I czy miałeś może kontakt z Rasasi Ashaar Pour Homme. Po brutalnym zderzeniu z Rasasi Faqat Lil Rijal, po którym nabawiłem się urazu do arabówbiggrin.png  nie chciałbym znów zaryzykować. Opinie ma ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

loco50, obstawiam, że Shuhrah Ci nie podejdzie. Mi się podoba, ale to takie trochę dziwadło i nieco brakuje mu uniwersalności. Otwiera się słodko, kwiatowo-owocowo, jest tam też nieco liścia pomidora. Po chwili na moment pokazuje się coś w stylu gumy do żucia wymieszanej z papierosowym dymem, a później leci już suszona morela wytarzana w popielniczce. W zimne i deszczowe dni ta kwiatowa faza się wydłuża, w gorące mocno skraca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to szok jak opisujecie zapachy, fajnie . Ja tak nie potrafię.

Shuhrah, w sumie mi się podoba. Ja jednak potrafię go opisać tylko jako ostra wersja świeżego zapachu, jakieś kwiaty trochę tak ale na ostro! Świeże dla mnie odpadają ale ten jest inny, zostaje.

Nie testowałem tych o które pytasz.

Za to miałem odlewki Badar Al Haramain, Rasasi Wahami, Oudi Al Haramain, Rasasi Oudh Nashwah, Tagred,i porażka.

Nie wiem do końca czy to unisex czy męskie czy damskie. Wpadły mi do kosza!!

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z "arabów" ostały się tylko L'Aventure, Daarej i SA Oud Abyad. Każdy z pozostałych (nie było ich tak wiele, może łącznie z 10) był męczący po więcej niż 2 czy 3 użyciach. Nie mniej potrafię zrozumieć fascynację ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja testowałem na razie tylko L'Aventure i mi przypasował. A próbował ktoś Rasasi Fattan? Naprawdę zbliżony do Terre d'Hermes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

loco50, narzuciłeś srogie tempo. :D

 

mnkn, naprawdę zbliżony. Mocno zielony jest, ale motyw przewodni nie do pomylenia.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego Rasasi i Leather Oudh Al Haramain mam już bardzo długo. Odkurzyłem tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, muszę spróbować. Terre miałem, sprzedałem i teraz żałuję :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brz, nie, ale ledwo się dokopałem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Lalique Encre Noire Sport? Ktoś? Coś? Zakładam, że pora roku mało odpowiednia, nie mniej każda opinia mile widziana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Lalique Encre Noire Sport? Ktoś? Coś? Zakładam, że pora roku mało odpowiednia, nie mniej każda opinia mile widziana.

Normalny z nutą cytrusową, chyba grejfruta, mi sie podoba, bardzo przyjemny ;)

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grejpfrut. Wersja Sport jest głośniejsza od EN, ale mniej trwała. U mnie to jakieś 5 godzin.

 

Najlepszy jest wiosną i latem. Nie lubię go nosić w zimne dni, bo za bardzo wychodzą z niego nuty wodne i dziwna lawendowa słodycz (a może to po prostu piżmo wyłazi?  :huh:).

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem na prezent CHAIRMAM PARIS w fajnym metalowym opakowaniu.

Na początku nie mogłem się przyzwyczaić,ale teraz ten zapach mnie zachęca.Wiem,że to nie super markowy ''parfum'.

Mieliście doświadczenia z tym produktem?

 

Generalnie używam czarnego Adidasa odponad 25 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaktusowy Casanova :D

 

Nie było gdzie powąchać, trzeba było upolować flaszkę z ubytkiem. Coś intrygującego w nim na pewno jest, ale to raczej nie miłość od pierwszego wdechu - będziemy się docierać. Ciekawe, co małżonka orzeknie. :)

 

48913430842_9f45377ff2_b.jpg

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie też nie oczarował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szary Boss to faktycznie ikona. Ten zapach się nie starzeje.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mi nigdy nie podszedł. Ile razy zrobię do niego podchody, czuję jakiegoś zwykłego psikacza z super marketu, jak Ja Rive czy coś, hmmm

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.