Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Też go lubię, ale... Może nos już nie ten, albo za młodu miałem inne odczucie lecz wydaje mi się, że pachnie jakoś... Inaczej niż te właśnie ykmh.. ;) lata temu

 

 

Ja tam różnicy w zapachu nie widzę. Zmiana polega na tym, że kiedyś to był jedyny luksusowy perfum jaki znał każdy Polak i każdy chciał nim pachnieć, a teraz jest dużo ładnych zapachów o wzniosłych nazwach i ludzie się zblazowali. Zrobiło się pełno ,,specjalistów'' z nosem jak Hannibal Lecter, co to znają się na wszystkim najlepiej i rzucają wyrokami co jest dobre a co nie. Prawdy są za to tylko dwie, pierwsza to taka że każdemu podoba się co innego, a druga to że najlepszym perfumem jest tylko Czarny Adidas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie... Od wielu lat szukam czegoś, jakiegoś zapachu, który mnie zafascynuje... Wejście do perfumerii, jest ich w końcu sporo, kończy się totalnym zrezygnowaniem... Wszystko jest jakieś takie, nie wiem... bez talentu... Kupiłem kiedyś Hugo Boss "ice..." coś tam. Zaczął mnie po prostu wkurzać... Od lat używam tylko Yves Rocher "Hoggar" i nie wiem co kupię gdy przestaną go, nie daj Boże, produkować...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mój ulubiony Egoiste się skończył.Znacie coś podobnego,trwałego do 300zł?

Edytowane przez Piter80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno, dawno temu zobaczyłem reklamę Davidoff Cool Water. Wpadła mi w ucho muzyka ;) Z ciekawości poszedłem sprawdzić jaki to zapach. Bardzo mi pasował i jest ze mną do dziś :)

Niedawno wpadł mi jakiś tester Mont Blanc Legend. Też mi się podoba więc stoi jako taki zamiennik dla DCW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piter, polecam Egoiste. ;)

 

I błagam - nie "ten perfum"! Oczy krwawią. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie chciałem tego mówić :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wypada Davidoff Exotic Summer w porównaniu do "zwykłego" D cool water?

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój Adidas ;)

 

Tapatalk@OnePlus A6000

O takich ,,fachowcach'' właśnie pisałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się niby pisze? Nie dajmy się zwariować, w mowie potocznej każdy tak mówi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy tak mówi. Błagam... Zanim się zarejestrowałem na perfuforum 7 lat temu, nawet mi przez myśl nie przeszło, że można wpaść na pomysł mówienia "ten perfum", "czy ta perfuma". Bo nawet wśród perfumowych laików w swoim otoczeniu (znajomi, rodzina, itd) nigdy wcześniej nie słyszałem, żeby ktoś używał takich form. To podstawy języka polskiego.

Rozumiem, że "przyszłem", czy "wziąść", to też formy, których wszyscy używają? Już nie wspomnę o słowie "bynajmniej", bo jego znaczenia faktycznie bardzo wiele osób nie zna.

Edytowane przez koorchuck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koorchuck, uprzedziłeś moją wypowiedź, dzięki za oszczędzenie czasu :)

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, kolejny anarchista leksykalny. To załóż spodzień i sprawdź, czy za drzwiem śniegu już nasypało. Jak nasypało, to weź swój skrzypiec pod pachę, spryskaj się perfumem i leć pośmigać na sanku.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten perfum, choć dziwna forma, ma swoje uzasadnienie w pochodzeniu słowa z j. francuskiego, francuski wyraz "parfum" jest rodzaju męskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten perfum jest dla miłośników perfum tym czym słowo Patek w świecie zegarków. Nie używam perfuma, tak jak nie mam Pateka. ;) O ile wiecie o co mi chodzi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako takie uzasadnienie moooooogłaby mieć najwyżej ta obrzydliwa i również niepoprawna „perfuma”, bo się taka forma przez polszczyznę dawno temu przewinęła.

 

Ale „perfumowi” mówimy stanowcze nie i francuski rodowód słowa nie powinien mieć tu nic do rzeczy. Nie mam pojęcia, skąd ten wariant.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale co z tym Davidoffem?

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten perfum jest dla miłośników perfum tym czym słowo Patek w świecie zegarków. Nie używam perfuma, tak jak nie mam Pateka. ;) O ile wiecie o co mi chodzi. ;)

 

Jest Patek - oryginał  :) 

 

I można kupić se Pateka - fejka  ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za miesiąc wylatuje na tydzień tam gdzie będzie dużo słońca i ciepło ;) i może polecicie coś niedrogiego, żebym nie podziurawil kieszeni. Zapachu potrzebuje zaledwie na tydzień, a w domu tylko nowa flaszka Bentleya, a to zdecydowanie nie jest zapach na lato :) Pojemność najchętniej 50 ml, chociaż w sumie obojętne

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

...i może polecicie coś

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Czarny Adidas. Tylko ten perfum!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.