Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Z czarnego Adasia nie ma się co śmiać. Tyle komplementów co za niego zebrałem to dostały chyba tylko TFTV i YSL La Nuit... łącznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czarnego Adasia nie ma się co śmiać. Tyle komplementów co za niego zebrałem to dostały chyba tylko TFTV i YSL La Nuit... łącznie :)

Bo ten perfum jest najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak x-bolt z Lidla. ;)

Jak długo zapach trzyma , pół godziny :D?

Oryginalny na kołnierzu koszuli wyczuwalny jest do paru dni jak przekładam z kosza na brudne ciuchy do pralki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za miesiąc wylatuje na tydzień tam gdzie będzie dużo słońca i ciepło ;) i może polecicie coś niedrogiego, żebym nie podziurawil kieszeni. Zapachu potrzebuje zaledwie na tydzień, a w domu tylko nowa flaszka Bentleya, a to zdecydowanie nie jest zapach na lato :) Pojemność najchętniej 50 ml, chociaż w sumie obojętne

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Do jakiej kwoty? Jeśli bardzo niedrogiego, to mogę polecić markę Benetton. Szczególnie Colors w takiej flaszce

https://allegro.pl/oferta/benetton-colors-m-edt-s-30ml-perfumy-7643202622

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 Milion pięknie pachnie. Nie jest to może Czarny Adidas, ale wiadomo ze ideał może być tylko jeden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden milion to taka dyskoteka dla małolatów:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden milion to taka dyskoteka dla małolatów:-)

Ja mam dopiero 36 lat, czuję się w przedziale wiekowym 1 milion :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kenzo pour Homme

Właśnie w superpharm widziałem je za 219 pln za 100ml, więc chyba cena spoko, szczególnie, że te rzadko są w promocji. Szkoda, że żona nie docenia tego, że akurat ta kompozycja jest dla mnie jedną z niewielu, której nie można pomylić z czymś innym.

 

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Super P przyjemna cena na Terre D'Hermes, 100 ml 250 pln.


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z perfumami jest inaczej u każdego. Wszystko zależy od tego, jak "pachnie" twoja skóra, i jak się łączą poszczególne jego składniki (perfum) z wydzielanym potem.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na lato polecam jeszcze John Varvatos Artisan Blu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem ostatnio kilka sztuk i wszystko było ok. Często opinie o Notino czy Parfems itp wynikają z tego, ze Ludzie niestety nie znają zjawiska reformulacji i piszą o podrobach mimo, że to legitne sztuki. Ostatnio szokiem do mnie był Guerlain Ideal EDP w nowej wersji z fioletowym płynem. Przy poprzedniej-mojej z brązowym sokiem pachnie przez pierwsze 10 min jak podróba:) bo niestety więcej syntetyków, to samo jest z eau Sauvage Edp- ciemnozielone z czarną etykietą w całości a te ze srebrną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdyby tak zrobić top 10 najlepszych zapachów? Ja bym się chętnie dowiedział co jest doceniane przez znawców tematu. Ale żeby nie tworzyć konfliktów, zacznijmy od miejsca drugiego, bo jedynka to wiadomo- Czarny Adidas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dodałeś, że chodzi o perfume Adidasa :) :)

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak, tak... Mój błąd i braki świadomości nazewnictwa :)

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie nominować do konkursu kilka moich ulubionych zapachów (kolejnoś przypadkowa) - Invictus, Diesel, Kenzo Pour Home, Fahrenheit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie nominować do konkursu kilka moich ulubionych zapachów (kolejnoś przypadkowa) - Invictus, Diesel, Kenzo Pour Home, Fahrenheit.

Ten ostatni - nigdy w życiu. Wolę się pocić naturalnie

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.