Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam teraz Stronger With You od Armaniego. Mi przypasował. Jest bardzo trwały. Oprócz tego 212 VIP od Caroliny Herrera.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na lato Davidoff Cool Water, jesień /zima Bentley Absolut, Zirkh Ikon, Encroi Noire

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja czolowka to: chanell ahs extreme, jpg ultra male, versace eros, klasyczny aqua di gio i encre noire klasyk :)

 

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terre d’Hermes, HDP 1828 julius verne, Zegna Javanese Patchouli i Italian Bergamot, Guerlain Ideal EDP, Dior Homme i Homme Parfum, Chanel Antaeus, Lalique EN, Amouage Interlude... I jeszcze z 10 do tej pierwszej 10 bym wymienił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terre d'Hermes, Gucci Guilty Absolute, LEN, Amouge Memoir, Armafa Club de Nuit, Tom Ford Grey Vetiver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do tego jeszcze John Varvatos Dark Rebel i Bentley for men absolute

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do suavage to jak chcesz edt to teraz 100ml i 10ml w tubce są za 325 pln na e-glamour (bez reklamy, wiem, bo szukałem na prezent i dzielę się newsem):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupię Dior Sauvage w najlepszej cenie?

co do suavage to jak chcesz edt to teraz 100ml i 10ml w tubce są za 325 pln na e-glamour (bez reklamy, wiem, bo szukałem na prezent i dzielę się newsem):)

 

286 PLN na makeup.pl

 

 

A ja, po kilku latach przeprosiłem się z Frankiem

Nie dziwię się. Jest obecnie pierwszy na mojej liście chciejstw. ;) Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też do Franka się uśmiechnąłem mimo, że bardzo kojarzył mi się z dawnymi studenckim czasami kiedy tak "pachniali" studenci z krajów arabskich :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skojarzeń nie mam, bo - głupio się przyznać - pierwszy raz testowałem go jakieś pół roku temu (wizyta w D.). Od razu mi się spodobał, bo lubię fiołek. Przedwczoraj wpadłem do S., prysnąłem na papierek, powąchałem i już wiedziałem, że muszę go mieć, bo gęba mi się sama uśmiechnęła. Trochę boję tylko efektu "perfuma z Kauflandu", ale w sumie co mnie to? Jak się tak zastanowić, poza okolicami stoisk drogeryjnych w marketach chyba tylko raz go wyczułem jak dotąd. To nie Aventus, że nawet na klatce schodowej węszę klona od sąsiada. :)

 

My o Fahrenheicie, a tu trzeba Homme Cologne raczej odkurzyć - na czwartek zapowiadają 26°C. :D

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

286 PLN na makeup.pl

 

 

Nie dziwię się. Jest obecnie pierwszy na mojej liście chciejstw. ;)

Dziękuję za informację. Z tego makeup.pl można bez obaw zamawiać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak ten wood?Też o nim myślałem, ale zniechęciły mnie recenzje- że Grande Lipa :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skojarzeń nie mam, bo - głupio się przyznać - pierwszy raz testowałem go jakieś pół roku temu (wizyta w D.). Od razu mi się spodobał, bo lubię fiołek. Przedwczoraj wpadłem do S., prysnąłem na papierek, powąchałem i już wiedziałem, że muszę go mieć, bo gęba mi się sama uśmiechnęła. Trochę boję tylko efektu "perfuma z Kauflandu", ale w sumie co mnie to? Jak się tak zastanowić, poza okolicami stoisk drogeryjnych w marketach chyba tylko raz go wyczułem jak dotąd. To nie Aventus, że nawet na klatce schodowej węszę klona od sąsiada. :)

 

My o Fahrenheicie, a tu trzeba Homme Cologne raczej odkurzyć - na czwartek zapowiadają 26°C. :D

 

Żałuj. Kiedyś był to wspaniały zapach. Jak już parę razy pisałem znam go od dzieciństwa - mój tata miał go na początku lat 90. Mimo że miałem ze 4 lata to doskonale go pamiętam :)

Obecny nie jest taki dobry, a i pewnie nos mi się nieco zmienił, ale ja również mam go na liście ;)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ulubionych na chłodniejsze dni to Terre d'Hermes, Gucci Guilty Absolute,Rasasi la Yuqawam, a wczoraj niuchnąłem Acqua di Parma Colonia Oud i się zauroczyłem, świetna kompozycja i tak właśnie będzie pachnieć moja jesień...

Edytowane przez gacor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to na każdą porę roku używacie innych perfum? Słabe te Wasze perfumy, Czarny Adidas nadaje się na każdą porę roku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w taksówkach. O każdej porze waniliowy Wunderbaum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pamięta /używał Adidasa Adventure? Pacholeciem będąc zapamiętałem u starszego kuzyna... Powiew Zachodu... Co ja piszę... Wielkiego Świata

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Adventure to był zapach bardzo dobry. Tak samo jak Classic. Obu nie  ma a Active Bodies , który też nie jest zły - ale z tych 3 najsłabszy - jest nadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.