Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

... Active Bodies , który też nie jest zły - ale z tych 3 najsłabszy - jest nadal.

Trzymajcie mnie, bo nie wycymie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusił, kusił. I skusił. ;)

 

02eupX4.jpg

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymajcie mnie, bo nie wycymie!

 

Ha.. bo pewnie Adwenczera i Klasika nie niuchałeś... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No brz! I jak?

Bo moje zdanie znasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pamięta /używał Adidasa Adventure? Pacholeciem będąc zapamiętałem u starszego kuzyna... Powiew Zachodu... Co ja piszę... Wielkiego Świata

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

 

To był drugi zapach mojego taty. Miał go w różnych wariantach - wodę toaletową i "chlupaną" pewnie kolońską, którą namiętnie podbierałem. Pewnego razu butelka wyśliznęła mi się z rąk i część zawartości wylała się do

umywali. Oczywiście żeby nikt się nie zorientował szybko uzupełniłem brak wodą... Wkrótce wszytko się wydało ;)

 

Kusił, kusił. I skusił. ;)

 

 

 

I super, też dojrzałem do decyzji. W najbliższych dniach zrealizuję plan :)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam samego zapachu Adventure. Nawiasem mówiąc, ciekawi mnie, czemu Adidas zaniechal wieki temu produkcji tego zapachu?

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walter obowiązkowo trzeba mieć. Mega męski duch:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam samego zapachu Adventure. Nawiasem mówiąc, ciekawi mnie, czemu Adidas zaniechal wieki temu produkcji tego zapachu?

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

 

Dobre pytanie. Sam zadawałem je sobie wiele razy. Był bardzo przyjemny, świeży, ale nie taki, ja produkowane obecnie. Miał coś w sobie. Mam jeszcze flaszeczkę, pustą niestety...

 

Walter obowiązkowo trzeba mieć. Mega męski duch:-)

 

Zgadza się. Bronię tego zapachu od ok. dwóch lat. Mówią, że śmierdzi jak gumiaki i asfalt... :wacko:


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam samego zapachu Adventure. Nawiasem mówiąc, ciekawi mnie, czemu Adidas zaniechal wieki temu produkcji tego zapachu?

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

To akurat proste, wiedzieli, że z Activ Bodies nie ma najmniejszych szans.

Co myślicie o Invictusie? Miałem go kiedyś i bardzo mi się podobał. Ze zdziwieniem zauważyłem, że na forach nie cieszy się zbytnią popularnością (swoją drogą zastanawiam się czym ci wszyscy ,,fachofcy'' kierują się szastając wyrokami)

 

 

9b1315538f48935896e991d6e2f80f41.jpg

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi o to, że są perfumy, które stały się tak popularne, że pachnie nimi co drugi bej na mieście? Nie mówiąc już o łatwym dostępie do podróbek dla gimbazy ;)

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Edytowane przez herbee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym to zapach moim zdaniem mocno syntetyczny, nienaturalny co "fachowym" nosom wadzi. Mi akurat się podoba, ale spora popularność i masa podrób nie przyciąga. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A co to znaczy syntetyczny? Żaden nie jest naturalny, chyba że pachnie różami, czy innym kwiatem.

EDIT

Coś tam doczytałem o co chodzi z syntetyczmością zapachów, ale z tego co widzę, dziś wszystkie są syntetyczne

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mnóstwo naturalnych zapachów używanych przy produkcji perfum oprócz kwiatów - choćby wetyweria czy drzewo sandałowe, zioła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walter, GGA pachnie starym skórzanym pasem oficerskim lub starą oficerską raportówką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)  spieszę się pochwalić, że właśnie nabyłem Gucia ;)

 

P.S. Mnie przypomina zapach skórzanego futerału od mojego przedwojennego aparatu Zeiss ^_^


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lestaf, to że w perfumach znajdują się dodatki syntetyczne nie jest tajemnicą. Problem w tym, że nie wszyscy producenci stosują takie o dobrej jakości, wiadomo, kwestia kasy. Jak dla mnie, syntetyczny zapach oznacza tyle, że perfumy pachną zbyt chemicznie, plastikowo, jak np. wspomniany tu niedawno Zirh Ikon. To jest i tak kwestia związana z indywidualną wrażliwością, i z tym jak co komu pachnie.

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie dodatki syntetyczne to ambre trzebaby było uzyskiwać z tłuszczu wieloryba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu Waszych odczuć dotyczących GGA, dochodzę do wniosku, że muszę je koniecznie powąchać. Brzmi to wszystko bardzo intrygująco.

Czy ktoś miał do czynienia z zapachami Eisenberg? Wrażenia, trwałość?

Przy okazji zapraszam do głosowania w forumowym konkursie fotograficznym:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/180029-konkurs-fotograficzny-październik-czas-wojny-głosowanie/09479f2abd720fa382ea243e7abf817a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy damskie też mają nuty spalonej stodoły, asfaltu, czy starego skórzanego paska... posprawdzam przy najbliższej okazji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GGA jest kozak... tak ze 2h po aplikacji. Wcześniej to dla mnie sam asfalt i opony ;) Podobnie odbiera go otoczenie (przynajmniej na mnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu w recenzjach użytkowników też jest ciekawie (oprócz oczywistych nut): palone opony, śmierdzące męskie skarpety. O ile owoce tam nie przeważają, to może być ciekawie. Wpadną też na listę "do powąchania"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.