Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Walter, masz rację. Futerał od aparatu fotograficznego, zdecydowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Wam zakupu GGA :) Dla mnie okazał się za mocny, może kiedyś...Póki co wybieram łagodniejszą skórę w Fahrenheicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko sprzedać coś co pachnie starą skórą, ale od czego są miliony na reklamę i znani aktorzy. Po obejrzeniu tego, nawet ja chcę tak pachnieć :D

 

https://youtu.be/J4gmxx227Tk

Ja nie, po tym co ten kolo wiąże sobie pod szyją

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Tobie ma się podobać, tylko kobietom, a on tam z tego co widzę, aż dwie na to złapał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam go od roku chyba. Mój skórzany namber łan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No brz! I jak?

loco50, rozczuliła mnie Twoja pochwalna reakcja. :wub: Jak gdybyś uradował się, że po latach obrabiania batonów postanowiłem w końcu przerzucić się na piczki, jak P.B. przykazał. :lol:

 

Wczoraj i dziś aura jakoś mi się nie widziała pod niego. Spryskałem tylko papierek i wrzuciłem na półkę w szafie. Rano wchodzę do garderoby, a tu wita mnie zapach GGA. :) Po jakimś czasie nieznacznie łagodnieje i to jest chyba dobry trop z tym aparatem. Wwąchałem się przed chwilą w ten papier i faktycznie - tak pachniał zapakowany w futerał Zenit mojego ojca. :)

Mój pierwszy kontakt z GGA to było "Wow, smar, warsztat i inne takie. Super, ale nosić bym tego nie chciał.". Drugie podejście (znowu tylko ręka) to już sympatia, która skończyła się jak widać.

 

A dziś na łapach nowe mini-nabytki (odlewki po 10 ml). Cartier Declaration Parfum i Amouage Sunshine. Oba na plus - hrabianka-małżonka potwierdza. :)

 

Carrot, Guilty Absolute dla pań wydaje sie być całkiem fajnym zapachem. Owoce na jesień - ciemne, soczyste - jeżyny i inne leśne cuda. Jeśli znasz Lalique Amethyst, to to jest dokładnie ten sam klimat, choć wydaje się mieć więcej świeżości (to akurat uważam za jego zaletę). A jak nie znasz, to GGA - nie tylko damskie - sprawdzisz w pierwszej lepszej sieciówce. I błagam, nie spamujcie tymi konkursami. Akurat Ciebie z jakiegoś powodu nie chcę dodawać do listy ignorowanych. :rolleyes:

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Carrot, Guilty Absolute dla pań wydaje sie być całkiem fajnym zapachem. Owoce na jesień - ciemne, soczyste - jeżyny i inne leśne cuda. Jeśli znasz Lalique Amethyste, to to jest dokładnie ten sam klimat, choć wydaje się mieć więcej świeżości (to akurat uważam za jego zaletę). A jak nie znasz, to GGA - nie tylko damskie - sprawdzisz w pierwszej lepszej sieciówce. I błagam, nie spamujcie tymi konkursami. Akurat Ciebie z jakiegoś powodu nie chcę dodawać do listy ignorowanych. :rolleyes:

Powąchamy, zobaczymy i męska i damska wersja brzmi mocno zachęcająco...

A co do spamowania, to przepraszam jeśli Cię to razi. Staramy się być nienachalni, ale, jak widać, różnie to wychodzi

Edytowane przez Carrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nadal jest w sprzedaży. Podobnie jak Wars :)

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, jest - tu w wersji Intense. Mam pierwowzór i czasem używam. Wars też jest sympatyczny. Dużo łagodniejszy.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam wodę kolońską Lider. Jak dla mnie mega klasyczny super zapach za kilka złotych. 146c12865d5557cae444eadfd9c14b20.jpg

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używałem kiedyś kremu do golenia tej firmy, nie wiedziałem że jest i woda

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie troszkę zbyt słodka. Szkoda, że nie pachnie jak krem do golenia, ale za ok. 7-8 zł i tak jest nieźle ;)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brutal fajny. Zastanawiam się nad kupnem chyba od czasu sprzedaży Aramisa. Muszę go jeszcze kiedyś przetestować przy okazji wizyty w R. 

 

Dziś w końcu zdecydowałem się na randkę z GGA i zapach jest świetny. Miękki, przyjemny, ciepły. Piwnicy w nim nie czuję. :)

 

Dodatkowo InPost łaskawie raczył jednak dostarczyć moją paczkę (z tygodniowym opóźnieniem - to już ich druga wpadka ostatnio). Od dłuższego czasu chciałem go przetestować, a tu napatoczył się taki maluszek. :)

 

48974971067_0397baa170_z.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-6254-0-93346600-1572357470_thumb.jpg

 

Takie to to nabyłem. Zapachp bardzo podobny do Dune Diora, niektórzy powiedzą podróbka ale okazuje się że zapach powstał dwa lata przed Dune. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O proszę jak oryginalnie. Nawet nie wiedziałem, że ta firma już tyle lat funkcjonuje. :)

 

Wąchałem ostatnio Dune i ten z kolei nieodparcie kojarzy mi się z Platynowym Egoistą. Mimo że zdaję sobie sprawę z ich odmienności.  :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też. Swego czasu były to moje dwa ulubione zapachy. Inne ale jest coś co je łączy. Nie wiem co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że zaprzestano produkcji Dune'a? Mam jeszcze jeden flakon i nie wiem czy rozpakować czy poczekać na czas posuchy. Tego Banana Republic pewnie spróbuję w ciemno. Do djunowych nut zaliczyłbym też Agua Verde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Bo to co teraz stoi na półkach w S/D jest tylko rozmytym wspomnieniem Dune'a :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdyby tak zrobić top 10 najlepszych zapachów? Ja bym się chętnie dowiedział co jest doceniane przez znawców tematu. Ale żeby nie tworzyć konfliktów, zacznijmy od miejsca drugiego, bo jedynka to wiadomo- Czarny Adidas

Z dedykacją dla Lestafa, taka czarna perfuma :D przyszła a2220bc6aba13ee8fcfe5cf97b677185.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.