Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wąchałem. Dzwonił do mnie wczoraj to pogadaliśmy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się rozdzwonił ostatnio :)02d3166b8e774ba0188c042e7e230602.gif

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Prada to zdaje się bezpośredni rywal Diora Sausage? Niektórzy chwalą, że lepszy. ;)

(...)

Łukasz, otworzyłem dzisiaj tego Carbona i jakoś nie czuję w nim Sauvage'a, może i lepiej ;) Prawdę mówiąc ten Carbon jakiś taki średnio ciekawy, bardzo bliski zwykłej LR. Niby podoba się otoczeniu, ale bez fajerwerków, z projekcją i trwałością też szału nie ma. Black wydaje się najlepszym flankerem w tej serii, ale to już każdy musi sam sprawdzić.

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Edytowane przez herbee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wąchałem Black i kompletnie mnie odrzuciły przez ten tonkowy walec. Carbona ktoś mi kiedyś proponował w ramach jakiejś wymiany, ale szybki rzut oka na fragrę i podziękowałem. Sam Sausage też budzi we mnie emocje porównywalne do kanapki z dżemem i serem żółtym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to u mnie bywa z zakupami w ciemno, częściej górę biorą emocje niż rozsądek podparty wiedzą z netu. Nic to, dramatu nie ma, najwyżej jak się znudzi to dam synowi, on lubi LR :)

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory często kupowałem w ciemno i bywało różnie, ale coraz bardziej precyzyjnie. Nauczyłem się już paru tricków, w tym "nigdy nie kupować na pałę zapachów autorstwa Annick Menardo". Ale ostatnio, jak sam wiesz, z flakonów przerzuciłem się na odlewki i - mimo cen porównywalnych nawet z flakonami - jakoś mniej boli, bo najwyżej szybko zużyję lub puszczę dalej. ;)

 

Swoją drogą, jakiś nieporadny ten warszawski InPost. Puściłem paczkę do Elbląga kilka godzin po Twojej, poszło z innej zbiorki i i tak dotarło dziś rano do paczkomatu. A u Ciebie wisi w oddziale. ;|

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślę o tym, żeby w większym stopniu zaangażować się w dekanty. Latem kupiłem pierwsze odlewki, i to od razu amłaże, Interlude i BH ;)

Co do InPostu, to faktycznie, mała ryfa. Do tej pory nigdy nie miałem z nimi problemów, więc myślę, że po prostu coś musiało przydarzyć się po drodze. Jedną z nielicznych moich zalet jest cierpliwość, więc po prostu spokojnie sobie poczekam :) Jeszcze raz Ci dziękuję za szybkie załatwienie tematu :)

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze wybory. Sunshine też jest swietny. ;) Ja kilka dni temu prawie kupiłem w ciemno flakon Journey, ale - nauczony ostatnimi doświadczeniami z Memoir i Bracken (do którego chyba jednak zrobię jeszcze podejście) - powstrzymałem się w ostatniej chwili. Wziąłem natomiast tylko odlewkę i chyba dobrze, a przynajmniej na razie tak mi się wydaje. Po pierwszym kontakcie czuję tylko tytoń i pieprz. Zapach jest ULTRAsuchy, aż ciężko uwierzyć. Niezły, jakościowo dobry i naturalny w wydziwęku, ale raczej niekoniecznie do zakochania.

 

Dodatkowo wziąłem świetny (!) Memo African Leather, który mam dziś na sobie i Rouge Bunny Rouge Embers, który po wstępnym nichuaniu jakoś mnie nie przekonał.

 

Czekam jeszcze na dwie odlewki świetnych zapachów od Jovoy, o których już kiedyś pisałem.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawiłeś mnie tym Memo, muszę sobie o nim poczytać. Mnie kusiło, żeby zapodać dziś Interlude albo chociaż ogólnie lubianego L'Instant de G., ale postanowiłem skorzystać z okazji, że przebywam w gronie kilku znajomych, w tym rzecz jasna kobiet, i wrzuciłem na testy ...Carbona ;) No i okazuje się, że odzew jest pozytywny i takie ładne, nieskomplikowane zapachy podobają się tzw. ogółowi :)

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez Journey nie podszedł. Mówiąc prosto z mostu nie podoba mi się a 2 razy do niego podchodziłem. Sunshine jest świetny Memoir tez ale Sunshine dopiero za drugim razem mnie kupił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie Sunshine chwycił za serce od pierwszego strzału. Następna flaszka od A. (jeśli jakaś wpadnie), to będzie właśnie to.

 

Journeya absolutnie jeszcze nie skreślam, bo zły nie jest na pewno. Ale chyba jakoś ciężko będzie mi znaleźć dla niego zastosowanie. Chociaż kto wie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończył mi się niedawno Floris no. 89. Właśnie przyszła nowa butelka. Nie zamierzam się z nim rozstawać, bardzo dobry zapach, no i o ciekawych konotacjach historyczno-artystycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W minionym roku przeprowadziłem sporo rozbiórek , poznałem sporo zapachów , wysłałem ponad 230paczek :)

 

Wiem już mniej więcej czego szukam. W tym roku zmieniam taktykę : odlewki i jak się spodoba to wtedy kupuję flakon :)

 

Na liście zakupowej m.in. : Nicolai Intense Neroli , E&B Oryginal/Egipt , TF Neroli Portofino... No i dokupienie tego co się kończy : Bracken , Beach Hut , Dior Homme Cologne , mfk Absolue pour le Matin itp

Edytowane przez marwol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dziś sklep indyjski ;-)

post-34987-0-03844300-1577886212_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakim sklepie internetowym polecacie kupować odlewki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azzaro Chrome Aqua 100 ml w koncu w dobrej cenie w notino. Mysle nad nimi i zastanawia mnie dlaczego są tak słabo dostępne tylko w 3 perfumeriach i bardzo mało mozna znaleźć o nich opinii.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed Sylwestrem przyszedł do mnie YSL M7 z Notino.

Zapach świetny, drzewno-kadzidlano-dymny... takie zapachy uwielbiam, choć na mojej skórze ten M7 niestety po kilku godzinach już niewyczuwalny... przynajmniej dla mnie... szkoda.

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy (?)

post-102395-1578178144,2476_thumb.jpg

Edytowane przez mnkn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shreka miałem któregoś lata. Bardzo fajny zapach, żonie się podobał :)

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że pierwszy. ;) Powinszować zakupu, ja wciąż tylko odlewki.

 

Jaki masz numer partii tego Lalique?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w D. trochę poniuchać, może coś kupić bo dostałem kartę podarunkową. Myślałem początkowo o Muglerze A Men, ale powaliła mnie projekcja i jakaś taka forma duszenia ludzi :D- odpuściłem. Potem Gucci Guilty Cologne, na początku jakoś tak średnio, ale ładnie ewoluuje.Nie jest zły. No i na deser cios :D -TF Anthacit. Ło matko- świeżo zatarta posadzka betonowa, wilgotna, popieprzona i posypana popiołem z kilku popielniczek :) . Do dziś tak trzyma. No i tak poturbowany wyszedłem nic nie kupując.

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja, dowiedziawszy się o dyskontynuacji tego G., zamówiłem sobie dwie sztuki. Wczoraj odebrane, to może chociaż drugie miejsce? ;)b14c5de884fce89c3e3db31c94b46e43.jpg

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. CK kupiony raczej z sentymentu do marki bo odkąd używam perfum jakiś flakon CK zawsze się u mnie przewijał, więc tym razem "wypełniam pustkę". Potrzebowałem też takiego bardziej psikacza na chłodniejszy okres od jesieni do wiosny. Wcześniej tego Shocka nie znałem, pewnie przez trochę kiczowaty flakon ale o dziwo zaskoczył pozytywnie. Ciepły i świeży, korzenno-przyprawowy, lekko słodki (a za słodziakami nie przepadam). Parametry jak to u CK raczej średnie, pierwsze 2-3h jest dobrze by potem stawać się bardziej bliskoskórnym, po ok 6h jest wciąż lekko wyczuwalny - potwierdzone przez żonę, której też się podoba (w przeciwieństwie do Fahrenheita czy Vetivera od Guerlain) - uff

 

Do Lalika przymierzałem się 2 razy poprzez odlewki aż w końcu mówię sobie "a niech będzie", tym bardziej, że 50ml było ostatnio za chyba 53 zł. I Tutaj zaskoczenia nie ma, wiedziałem co kupuję. Przyjemny, oryginalny, i bezpieczny zapach na okres od wiosny do jesieni. Sprawdziłem batch: 101930F - produkcja 2010?! Kupiony w N w każdym razie, potem odpakuję i sprawdzę czy wszystko z nim ok.

 

Wam też życzę udanych zakupów w tym roku

 

Edit: O, widzę że jeden udany już jest! Gratuluję tego Ideala, jest i u mnie, i bardzo go lubię! Pzdr

Edytowane przez mnkn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na dostawę Montblanc Embleme Absolu i Mauboussin Pour Lui. Obawiam się tego drugiego,chociaż składniki ciekawe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mnkn, wstrzymaj się z odpakowaniem Lalika. W zeszłym roku kupiłem LEN na iperfumy, w pamiętnej promocji 85 zlł\100ml. Cieszyłem się krótko, bo zapach okazał się ulotny jak zbieg z więzienia, po kilkunastu (sic!) minutach od aplikacji ledwo go czuć z nosem przy skórze. Batch 103095F więc też z 2010 roku, na Twoim miejscu bym reklamował.

@loco50, mi się podobał ten Montblanc, a o ile pamiętam, to lubisz CK Obsession, więc ten też powinien przypaść Ci do gustu, podobne klimaty.

Co do CK, to czy ktoś ma jakieś doświadczenie z Euphoria Intense?

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.