Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, tez o tej Euphorii myslałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie :)

 

Wymienione z ubytkiem :)

Edytowane przez marwol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Odebrane 2go stycznia :)

To chyba polewałeś sobie tego Creeda do kolacji :D

 

Hahahahha

 

A ja, dowiedziawszy się o dyskontynuacji tego G., zamówiłem sobie dwie sztuki.

Już jakiś czas go nie tłuką. Sam się od dłuższego czasu zastanawiam nad jakąś 50-tką, bo ceny w sumie śmieszne, ale w ciemno jakoś nie mam ochoty go kupować. No i sporo osób na niego narzeka. Z drugiej strony jeszcze żaden Guerlain mnie parametrami nie zawiódł.

 

A co do partii Lalique, to ja kupowałem Hommage na Notino ze 2 lata temu i dostałem wypust 2012. Dlatego pytałem z ciekawości. U mnie wszystko z nim ok.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też z iperfumy i bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ze względu na cenę tego Ideala (50ml), wziąłem w ciemno. Jak nie podejdzie, to dużej straty nie będzie i napewno znajdzie się ktoś chętny :) W temacie Guerlain, to mam jeszcze końcówkę 'starej' wersji L'Instant i myślę o dokupieniu sobie nowego flakonu, bo zapach ciągle jeszcze mnie kręci. Czy ta nowa edycja jest równie udana? Jeśli nie bardzo, to chyba będę ciułał na 1899 Hemingway Histories de Parfums, albo chociaż odlewkę. Dzięki Łukasz za próbkę ;)

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że pierwszy. ;) Powinszować zakupu, ja wciąż tylko odlewki.

 

Jaki masz numer partii tego Lalique?

Gdzie sie zaopatrujesz w odlewki?

Byłem wczoraj w D. trochę poniuchać, może coś kupić bo dostałem kartę podarunkową. Myślałem początkowo o Muglerze A Men, ale powaliła mnie projekcja i jakaś taka forma duszenia ludzi :D- odpuściłem. Potem Gucci Guilty Cologne, na początku jakoś tak średnio, ale ładnie ewoluuje.Nie jest zły. No i na deser cios :D -TF Anthacit. Ło matko- świeżo zatarta posadzka betonowa, wilgotna, popieprzona i posypana popiołem z kilku popielniczek :) . Do dziś na trzyma. No i tak poturbowany wyszedłem nic nie kupując.

A Men killer pod każdym względem ale użyty z umiarem 2 max 3 strzały nie zabija ludzi i daje oddychać nosicielowi.

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze używam max 3 strzały każdych perfum.Ten Mugler po jednym mnie przydusił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Herbee, fajnie, że Ci się spodobał ten ucywilizowany Spicebomb. ;) Na prostychzakupach masz teraz 120 ml w bardzo dobrej cenie.

 

Diego04, perfuforum.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, brz. Mogę polecić zaglądanie i zakupy na perfumy-sp. Byłem podejrzliwy, bo ceny mają atrakcyjne, a ich strona jest upiornie przetłumaczona, nie budzi to zaufania. Pytałem was o ten sklep ale nie było odzewu i w końcu zaryzykowałem. Bardzo szybka wysyłka, perfumy miałem trzeciego dnia od zamówienia, a same flaszki oryginalne i całkiem świeże - Armaf CDNI z listopada 2019, Prada LRC z grudnia 2018.

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@herbee, no to mnie wystraszyłeś Zadzwonię do N we wtorek i zapytam o możliwość wymiany. Jak się nie da to podjadę do salonu i oddam. Z odlewek bardzo dobrze pamiętam, że parametry miał świetne, więc wolę nie ryzykować z tym wypustem...Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów potrafi opisać ten zapach?

post-42040-0-05677000-1578326204_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał, używał? Halston Z-14. Jakieś opinie? 64cbd482a355aee0dc424974240d2eb8.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i używam od kilku lat. Bardzo fajny, klasyczny zapach.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6e13d4f57935.jpg

 

e92bf3a59c84.jpg

 

ef0486ec4c29.jpg

 

8adf85eba18c.jpg

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem dziś stacjonarne Notino i obwachałem na spokojnie z pól sklepu. Zrobily na mnie wrażenie dwa zapachy, Guerlain Habit Rouge i Creed Irish Green Tweed. Szkoda tylko że Creed taki drogi.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to Habit Rouge niedrogi. A jaki zacny!:)

 

A jak klony Cię nie uwierają, to GIT ma ich całkiem sporo. Choć - oczywiście - uzurpatorom trochę do niego brakuje.

 

Ja w końcu dorwałem upragnionego Lalique Ombre Noire i - choć nie było ekstazy - lekko mnie zaskoczył, bo trochę czego innego się spodziewałem. Zapach ciekawy, zaskakujący miętą w składzie - potestuję z przyjemnością, ale na flakon raczej się nie szarpnę. Dodatkowo koszyczek zasilił też Jaipur EDP.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kliknąłem na notino bodajże Halston'a Z-14

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to Habit Rouge niedrogi. A jaki zacny!:)

 

A jak klony Cię nie uwierają, to GIT ma ich całkiem sporo. Choć - oczywiście - uzurpatorom trochę do niego brakuje.

 

Ja w końcu dorwałem upragnionego Lalique Ombre Noire i - choć nie było ekstazy - lekko mnie zaskoczył, bo trochę czego innego się spodziewałem. Zapach ciekawy, zaskakujący miętą w składzie - potestuję z przyjemnością, ale na flakon raczej się nie szarpnę. Dodatkowo koszyczek zasilił też Jaipur EDP.

Masz na myśli Davidoffa Cool Water? Chetnie sprawdze i porównam klony.

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hogg, zdaj relację, gdy już dojdzie. ;)

 

loco50, a Ciebie na takie młodzieżowe wonie nagle wzięło?

 

Diego04, akurat o CW nie myślę w ten sposób. Poznałem go przelotnie, ale moim zdaniem jest jednak zbyt odmienny. Bardziej chodziło mi o wyroby bliskowschodnie.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halston to dobry zakup.

 

A ja, pewnie się uśmiejecie, ostatniego dnia zeszłego roku postanowiłem zaszaleć i... kupiłem La Rive Hitfire. Głównie z ciekawości. Akurat była promocja w Naturze i zapłaciłem ok. 17 zł. No cóż, jestem fanem Fahrenheita od dzieciństwa - mój tata używał go na początku lat 90., ale jakoś do tej pory nie było mi po drodze, by go kupić. "Szarpnąłem" się więc na ten powiedzmy produkt zastępczy i muszę przyznać, że jest niezły! Serio. Z tego, jak zapamiętałem tego Diora to pachnie identycznie. Obecna formuła niestety nieco odbiega od tej sprzed lat, a tu za te parę złotych mamy niemalże identiko Fahrenheita sprzed kilku ostatnich reformulacji! Mógłby być tylko nieco trwalszy, ale cóż, nie można mieć wszystkiego  ;) 


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ten Hitfire jest słaby. Na pierwszy rzut nosa rzeczywiście wydaje się podobny, ale zaraz pod powierzchnią siedzi coś paskudnie syntetycznie-mdlącego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brz, a takie strzały w ciemno, ale całkiem przyjejmne. Zwłaszcza ten Mauboussin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.