Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Hogg, zdaj relację, gdy już dojdzie. ;)

 

loco50, a Ciebie na takie młodzieżowe wonie nagle wzięło?

 

Diego04, akurat o CW nie myślę w ten sposób. Poznałem go przelotnie, ale moim zdaniem jest jednak zbyt odmienny. Bardziej chodziło mi o wyroby bliskowschodnie.

Doszedł, ciekawy, trochę dziadkowy, na pewno bardzo klasyczny. Zdecydowanie dla 40 +, najlepiej w dobrym garniturze ;)

Ale... Nie do końca mój styl. Po weekendzie odeślę. Chyba że ktoś chce, to mogę odsprzedać, ale wysyłka tylko paczkomat

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

a0b1a410408c4cf418e59ce7ad28a82c.jpg

Edytowane przez Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to Habit Rouge niedrogi. A jaki zacny!:)

 

A jak klony Cię nie uwierają, to GIT ma ich całkiem sporo. Choć - oczywiście - uzurpatorom trochę do niego brakuje.

 

Ja w końcu dorwałem upragnionego Lalique Ombre Noire i - choć nie było ekstazy - lekko mnie zaskoczył, bo trochę czego innego się spodziewałem. Zapach ciekawy, zaskakujący miętą w składzie - potestuję z przyjemnością, ale na flakon raczej się nie szarpnę. Dodatkowo koszyczek zasilił też Jaipur EDP.

Gdzie dorwałem ombre ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forumowa odlewka. Chyba z pół roku już się czaiłem na choćby te parę mililitrów. W normalnych warunkach jest w kraju niedostępny i raczej się nie zanosi, żeby był (niby na jednej stronie jest, ale cholera wie, co to za sklep i cena też nie zachęca do brania w ciemno). Rozmawiałem o tym niedawno z gościem z Tigerandbear i twierdził, że oficjalny dystrybutor Lalique wycofuje się z Polski. Nie ma szans na konkurowanie z Notino, e-glamour i całą resztą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Długo go nie nosiłem. Zbyt długo :-)

post-34987-0-50762000-1578836233_thumb.jpg

post-34987-0-46445500-1578836242_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby u kogoś jeszcze taki flakon kurzył się na półce to proszę pisać, chętnie przygarnę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hogg, zdaj relację, gdy już dojdzie. ;)

 

loco50, a Ciebie na takie młodzieżowe wonie nagle wzięło?

 

Diego04, akurat o CW nie myślę w ten sposób. Poznałem go przelotnie, ale moim zdaniem jest jednak zbyt odmienny. Bardziej chodziło mi o wyroby bliskowschodnie.

Który klon GIT'a Twoim zdaniem najlepszy?

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyyyba postawiłbym na tego Knighta od Al Haramain. Otwarcie może niespecjalnie urodziwe, ale zapach przynajmniej jest dość trwały. Tres Nuit od Armafa jest nieco jaśniejszy, z tym że po 4 godzinach ze mnie znikał. Chyba jest też bardziej syntetyczny.

 

Ogólnie jest tak, że GIT jest ładnie zmieszany i zdecydowanie bardziej naturalny. Jakością po prostu bije klony na głowę, ale różnica w cenie powinna zobowiązywać. Z drugiej strony, czy on jako zapach jest aż taki niesamowity, żeby tyle za niego dawać? Na dziś powiedziałbym, że przynajmniej Aventusa zjada, ale i tak to po prostu fajnie skomponowany przyjemniaczek na wiosnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armafa i Al Haramaina nie znam ale z tymi klonami GIT’opodobnymi lub naśladowcami z którymi miałem do czynienia to postawiłbym na Rasasi EGRA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie znam z kolei Egry, ale kojarzę, że nawet flakony z ubytkiem pojawiają się za grosze co jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trawię męskiej egry. Odrzuca mnie okrutnie, nie wiem dlaczego. Damskie są ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

73cdc42ba207.jpg

 

Jest moc, niedługa, ale moc. Dym i kadzidło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, chyba też go kupię na kolejny zimowy sezon. A ja tamtego Lalika Hommage... z 2010 oddałem w N i kupiłem to. Po letnich testach mi podpasował.post-102395-1579118557,2541_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo lawenczer jest bardzo przyjemny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fromaż jeszcze lepszy. ;)

 

Loco, dobry zakup! Zapach jest konkret, może nie najbardziej uniwersalny, ale zdecydowanie najlepszy z linii (moim zdaniem oczywiście). A parametry ma dużo lepsze niż początkowo może się wydawać.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówicie, że wersja Extreme LEN jest lepsza od pierwotnej? Wersja Sport jest moim zdaniem słaba. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem L'Extreme. Zwykły LEN podoba mi się przez ok. 2 godziny. Później robi się nieprzyjemnie kwaśny, co mnie szczerze powiedziawszy irytuje.
Chyba kupę odlewkę, żeby się przekonać.
 


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walter, tamte dwa są do siebie dość podobne, a A L'Extreme mógłby w sumie stanowić odrębny twór zamiast być flankerem. Jest trochę wilgotny, ziemisty, dymny, delikatnie alkoholowy i słodkawy. Naprawdę ciemny. Tester na elnino za 83 PLN w razie czego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brz, dokładnie. Za niewiele więcej jest setka na notino i eg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, chyba też go kupię na kolejny zimowy sezon. A ja tamtego Lalika Hommage... z 2010 oddałem w N i kupiłem to. Po letnich testach mi podpasował.attachicon.gif579005887093.jpg

To jest Knight?

Gdzie nabyłeś?


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diego, to zwykły. Klon Aventusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jest moc, niedługa, ale moc. Dym i kadzidło.

 

Na mnie się trzyma długo i intensywnie - ciekawe z czego wynika taka rozbieżność w tej kwestii? :)

Ja też się zastanawiam nad LEN Extreme... jak wypadają parametry względem zwykłego LEN?

 

Na mnie trwałość jest naprawdę dobra - to jeden z tych zapachów w których nie martwię się o trwałość, ale może moja skóra akurat z tym zapachem współpracuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mojej skórze rzadko który zapach wytrzymuje dłużej niż 4-5h... jedyny który czuję dłużej to BYTOM... dla mnie killer :)

Teraz używam YSL M7 i po około 3-4h przestaję go czuć... fajny zapach, ale trwałość (u mnie) to jakaś porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Extreme na eg jest za 85pln 100ml, w tej cenie za jakość i parametry to naprawdę trudno cokolwiek znaleźć. Projektują srednio, na skórze siedzą długo, cieszą pół dnia, drzewo, kadzidło,dym. Jest to sztos! Mam pierwszy wypust, nie wiem jak te nowe ale generalnie zapach cudo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mojej skórze rzadko który zapach wytrzymuje dłużej niż 4-5h... jedyny który czuję dłużej to BYTOM... dla mnie killer :)

Teraz używam YSL M7 i po około 3-4h przestaję go czuć... fajny zapach, ale trwałość (u mnie) to jakaś porażka.

BYTOM faktycznie długo siedzi i projektuje. Z moich zapachów moze konkurować tylko z A*Men. Ale chyba bedę sie chcial pozbyc Bytomia jakby ktoś byl chętny bo użylem w ciągu roku z 3 razy.

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.