Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Hommage a L'Homme polecam. Piękne fiołki.

 

loco50, muszę się kiedyś do tego Antka przystawić w końcu. Chociaż kiedy ja bym to nosił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

White używam z próbki. Generalnie fajny, ale zaskakuje mnie jego nietrwałość. Po 4 godzinach w zasadzie znika... Jak myślicie: Czy to przypadłość próbki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przypadłość White. ;)

 

Ale

1. Próbka nie jest miarodajna, bo po to jest flakon z atomizerem, żeby pryskał jak flakon z atomizerem.

2. Ten zapach potrafi czasem zaskoczyć i trzymać dłużej. Choć na konkretne parametry nie masz co liczyć.

3. To lekki zapach kosztujący poniżej 1 PLN za mililitr. Czego od niego oczekujesz? ;)

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)Zwłaszcza, że właśnie zwolniło się na półce miejsce dla takiego waniliowca, bo Spicebomb Extreme poszedł w świat. :)

(...)

Ciekawe komu udało Ci się go wcisnąć? ;)

Jutro wracam do domciu, odbiorę paczkę i powiem Ci co to wszystko warte ;):D

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Edytowane przez herbee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny w przypadku white to chyba jeden z lepszych wyników. Zwykle nie wytrzymuje dłużej niż zejście po schodach na zewnątrz.

 

Ostatnio zakupiłem flaszkę Lalique Pour Homme, bo kończy mi się odlewka Bois du Portugal. No i Lalique to świetny zamiennik za 1/10 ceny :)

 

Poza tym mam od nich EN Sport no i Bentleya Absolute (to produkuje również Lalique z tego co wiem). Wszystko polecam. Budżetowo, ale dobrej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako wieloletni nosiciel Obsession night miałem wrażenie, że trwałość to coś powszechnego. Nie miałem świadomości, że Lalique to budżetowy brand... No cóż człowiek się uczy.

A Dior Homme będzie trwalszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Lalique mam tylko Perles, ale też jest niestety słabo z trwałością

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perły są przecudne. Jeden z moich ulubionych damskich zapachów. Na mojej żonie pachną naprawdę długo.

 

Pankracy, bardzo często to kwestie osobnicze. Są ludzie, którzy twierdzą, że nawet taki White trzyma się na nich cały dzień. Ale tendencja w branży jest taka, że teraz 6 godzin trwałości to dobry wynik.

 

Mariusz, masz czas do 20:00. Myślę, że kilka razy pozytywnie się zaskoczysz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja MAŁŻonka ma Living i Amethyst of Lalique. Ten drugi to rewelacja. Pierwszy całkiem ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jesteśmy przy Lalique. 

Hommage A L'Homme i Pour Homme, ktoś, coś? Trwałość na bank słaba jak każdy Lalique ale coś więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lalique Pour Homme "Lion" ma bardzo dobrą trwałość. Mam końcówkę EDP, ale wolę EDT, jest nieco lżejsza. Dobry zapach.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nas Living odrzucił. Ametyst to z kolei jeden z ulubionych zapachów żony, ale ja za nim średnio przepadam.

 

A Hommage wcale nie jest jakiś tragiczny. Na mnie siedzi od 5 do 7 godzin, czyli w normie. Bardzo dobry zapach za te pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Perły są przecudne.

Tu się zgodzę, choć nie od razu się polubiliśmy Potrzebowałam chwili, żeby je docenić. U mnie po kilku godz. prawie nic nie zostaje. Cóż, przy tej cenie nie ma co narzekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pour Homme ma parametry co najmniej dobre. Mowa o wersji EDP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopałem niechcący w zapomnianej szafie :D taki mainstreamowy zapach. Bardzo ciekawe miłe zaskoczenie

 

65221893b4ea.jpg

 

Natomiast co do White.W związku z tym, że była na jego temat dość dynamiczna dyskusja i sporo achów i ochów- sięgnąłem do pudełka z próbkami, zamieszałem i wylosowałem tego White. I proszę nie gniewajcie się, ale nie wiem o co chodzi.Pomijam "sekundową" trwałość, ale to jest niczym niewyróżniający się od masówki zapaszek. Nawet EN Sport, który sam w sobie jest cienki jest od łajta lepszy. Nie mówiąc o LEN, LEN Ex, Hommage czy Pour Homme, które zapadają w nos i pamięć. Proszę mnie nie linczować za te obrazoburcze tezy :D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się odesłać white'a. Zapach podoba mi się, ale ze względu na nietrwałość nie jest to dla mnie sensowny zakup. Zostaje LEN.

Chciałbym kupić Diora Homme Cologne, bo zawsze mi się podobał - czy ktoś z Was używa? Jak z trwałością?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DHC będę mógł dosłownie za chwilę przetestować - piękne dzięki, Łukasz ;) Dam znać jak to na mnie brzmi, aczkolwiek od razu uprzedzam, że skórę mam z tych "trudniejszych".

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Edytowane przez herbee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DHC to świetny zapach. Skoro go znasz i Ci się podoba, to po co pytasz o trwałość? Na każdym będzie to grało inaczej (w moim przypadku - przy naprawdę sprzyjających warunkach - potrafi wytrzymać na skórze nawet 7 godzin). Użyłem go sobie ostatnio po długiej przerwie imię mogłem się nawąchać.

 

Herbee, nie przypominam sobie, żebym Ci go wysyłał. ;) Co innego Eau Sauvage Cologne.

 

Moim zdaniem warto mieć oba.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he, to przez ten nagły wyjazd wszystko mi się pomieszało :)

Tak czy siak, dzięki Tobie mam co testować, będę odzywał się na PW :)

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trwałość Diora Homme Cologne słaba. Lepiej kupić Chanel Allure Homme Sport Cologne. Zapach bardzo podobny, ale ma lepsze parametry. Mam oba i wolę Chanel.

Edytowane przez 1947

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nice! Fajne mają te flakony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Jewel we flakonie i Desir Toxic. Ten drugi niestety uszkodziłem atomizer i musiałem przelać do odlewki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam o trwałość, bo to że mi się podoba to za mało. Generalnie wiele rzeczy mi się podoba, ale nie wszystkie kupuję :)

Dziękuję za podpowiedzi, muszę poniuchać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa, myślałem, że skoro znasz, to przetestowałeś na sobie i już wiesz, co i jak. :)

 

Do łupów z tego tygodnia dochodzi kolejny piżmak i Sauvage (z premierowego roku), którego wciąż nie rozumiem. No ale flakon dostałem za free, więc darowanemu... Może w końcu zrozumiem i się przekonam? :)

 

0wXxqvll.jpg

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.