Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mam na pleckach, z tego samego sklepu. Nabrałem wątpliwości czy to oryginał, bo trochę inaczej zapamiętałem ten zapach z "lotniskowych" testów. Trwałość mojego też nie jest powalająca. Te, które próbowałem zagranicą utrzymywały się do kolejnego dnia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja nigdy nie miałem tej wersji, więc nie mam porównania. Zapodałem około godziny 9 ze trzy psiki na kark i po prawie 6 godzinach jak dla mnie aż nadto go czuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie miałem tej wersji, więc nie mam porównania. Zapodałem około godziny 9 ze trzy psiki na kark i po prawie 6 godzinach jak dla mnie aż nadto go czuję.

Aplikujesz na kark?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Skrót myślowy :D - precyzyjniej - część między szyją a karkiem pod uszami ;) Nie pryskam na ciuchy i nie pryskam na szyję z przodu, bo się udusić można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrót myślowy :D - precyzyjniej - część między szyją a karkiem pod uszami ;) Nie pryskam na ciuchy i nie pryskam na szyję z przodu, bo się udusić można

Spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój flakon to marzec2018, batch jest w prawym dolnym rogu. Parametry ma świetne- 6 strzałów i czuję go cały dzień od rana do wieczora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Powiem szczerze, że jeśli bym 6 strzałów zapodał to chyba bo zszedł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest EGB#2. Umiecie to rozkodować?

Sześć strzałów to bardzo głośno :)

Edytowane przez Pankracy111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zbierałem sie do tego tematu od kilku miesięcy, ale z uwagi na korona-lockdown, może się w końcu uda.

 

Z czasów bytności na perfuforum została mi całkiem spora kolekcja, zdecydowanie wykraczająca o około pewnie niewielkie wiadro poza to , co jestem w stanie spryskac na siebie w ciagu najbliższych kilku lat  :) . Pora więc na wiosenne porządki i wstepną redukcję.

Stwierdziłem, że w sytuacji kiedy nie wszyscy moze mogą pozwolic sobie na zakupy czasomierzy, a bakcyla zakupowego trzeba przecież czymś karmić - to może na zasadzie substytutu zakupowego ktos tutaj będzie zainteresowany nabyciem paru flaszek.

Pozwalam sobie wspomnieć o w tym w tym akurat  temacie, ponieważ w zakładce zakupów pozazegarkowych pewnie niewiele osób zainteresowanych by to zauwazyło, poza tym limit przedmiotów mocno by ograniczał, poza tym zakładam, że tutaj dużo więcej zainteresowanych tematem - jezeli ewentualnie ktos z modów widziałby cos niestosownego we wzmiance o tej treści w tym temacie, to prosze dac mi znać na priv.

 

Na liście póki co raczej sam "mainstream", bez niszy, choc niewykluczam, że i ewentualnie później coś tam z niszy dołoże. Za to jest kilka ciekawych kąsków , chyba juz dziś cięzko dostepnych typu  CH Men w starej wersji "z krawatem", Architect Oraiflame'u czy Aqua Amara itd. Jest tez sporo flaszek o niewielkiej wartości w pieniądzu, więc mozna tanim kosztem pobawić sie w w "blind buy'e", a ktoz tego nie lubi ...

Generalnie gros zapachów to efekt "przerobienia" przeze mnie mitycznej listy "najlepszych zapachów w niskiej cenie" z perfuforum, choc nie tylko.

 

Jeżeli nie zaznaczyłem inaczej, to flakony sa praktycznie pełne , minus kilka testowych psików (tak jest w większości przypadków) - dokładnych informacji udziele ewentualnie zainteresowanym, sam już nie wszystko pamietam, więc na bieżąco sprawdzę. Perfumy były kupowane w okresie rok-dwa lata temu, wszystkie przechowywane zgodnie z "zasadami sztuki" - w kartonikach, w odpowiedniej stałej temperaturze i bez dostępu światła.

 

No i jeszcze raz - gdyby ktos uważał, że to mimo wszystko nie miejsce na takiego posta, to prosze dac mi znać.

 

A więc poniżej lista, kto ewentualnie zainteresowany i czym to prosze na priv:

 

  1. RARYTAS I BIAŁY KRUK – CH Men stara wersja „z krawatem” – produkt 25/50 ml
  2. BVLGARI Aqua Amara, zestaw EDT 100 ml + żel pod prysznic + po goleniu
  3. ORIFLAME Architekt, produkt 75 ml
  4. Paul Smith Extreme Man, tester 100 ml
  5. La Martina Tierra del Fuego , tester 100 ml
  6. Lalique Encre Noir, produkt 100 ml
  7. Rasasi Egra   produkt 100 ml,
  8. Custo Barcelona Enjoy       unbox 100 ml
  9. Al Haramain Cubic  produkt 100 ml
  10. Sean John Unforgivable (zestaw edt 125 ml + balsam po goleniu + żel pod prysznic)
  11. Scentstory 24 Classic tester 100 ml,
  12. Perry Ellis 360 Red unbox 30 ml,
  13. Perry Ellis M tester 100 ml,
  14. Franck Olivier Sunrise produkt 50 ml,
  15. Miyake L’eau Bleue D’Issey Fraiche produkt 75 ml ,
  16. Azzaro Chrome tester 100 ml,
  17. Azzaro Chrome Sport produkt 100 ml,
  18. Azzaro Chrome Legend produkt 125 ml,
  19. Masaki Matsushima Aqua Mat produkt 80 ml,
  20. Franck Olivier Blue Touch produkt 100 ml
  21. Franck Olivier Black Touch produkt 100 ml,
  22. Franck Olivier Oud Touch produkt 100 ml,
  23. Dolce & Gabbana Light Blue Swimming in Lipari produkt 75 ml ,
  24. Nautica Voyage  (zestaw 30 ml edt + balsam po goleniu + żel pod prysznic)
  25.  Moschino UOMO? produkt 125 ml,
  26. Kelsey Berwin Trudie Sport           produkt 100 ml,
  27. Kelsey Berwin Zeus produkt 100 ml,
  28. Zync Dictator produkt 100 ml,
  29. Zara W/END till 3:00 produkt 100 ml,
  30. Zara man gold produkt 100 ml
  31. Dior Fahrenheit edt odlewka od Kolegi z perfuforum 78-79/80 ml
  32.  Montblanc Individuel , produkt, flakon z ubytkiem – zostało ok. 30 ml/75 ml
  33. CK Eternity – unbox , flakon z ubytkiem – zostało ok. 35 ml/ 50 ml
Edytowane przez brakus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marwol  mówisz-masz : tylu wyżej pisało miłośników vetyverii, że niech będzie; mogę oddac Creeda' produkt, ale mililitrów za wiele to tam nie ma, musiałbym sprawdzić ile, ale akurat dla kogos na spróbowanie, no i może black afgano tester bym mógł oddać, choć przekonany akurat do tego nie jestem, moze jeszcze montale red vetyver, bo moja baba nienawidzi tych wszystkich "piołunów" 

 

Aha no i w twoim przypadku Kolego marwol to odbiór osobisty nawet , bo my "ziomki"  :D  

Edytowane przez brakus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Creed Vetiver mam :)

Mówisz, że z Białegostoku jesteś?

O widzisz, to jest tu Nas trochę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego Creeda to ile tam się ostało?

Chętnie bym wypróbował. :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie zbierałem sie do tego tematu od kilku miesięcy, ale z uwagi na korona-lockdown, może się w końcu uda.

 

Z czasów bytności na perfuforum została mi całkiem spora kolekcja, zdecydowanie wykraczająca o około pewnie niewielkie wiadro poza to , co jestem w stanie spryskac na siebie w ciagu najbliższych kilku lat :) . Pora więc na wiosenne porządki i wstepną redukcję.

Stwierdziłem, że w sytuacji kiedy nie wszyscy moze mogą pozwolic sobie na zakupy czasomierzy, a bakcyla zakupowego trzeba przecież czymś karmić - to może na zasadzie substytutu zakupowego ktos tutaj będzie zainteresowany nabyciem paru flaszek.

Pozwalam sobie wspomnieć o w tym w tym akurat temacie, ponieważ w zakładce zakupów pozazegarkowych pewnie niewiele osób zainteresowanych by to zauwazyło, poza tym limit przedmiotów mocno by ograniczał, poza tym zakładam, że tutaj dużo więcej zainteresowanych tematem - jezeli ewentualnie ktos z modów widziałby cos niestosownego we wzmiance o tej treści w tym temacie, to prosze dac mi znać na priv.

 

Na liście póki co raczej sam "mainstream", bez niszy, choc niewykluczam, że i ewentualnie później coś tam z niszy dołoże. Za to jest kilka ciekawych kąsków , chyba juz dziś cięzko dostepnych typu CH Men w starej wersji "z krawatem", Architect Oraiflame'u czy Aqua Amara itd. Jest tez sporo flaszek o niewielkiej wartości w pieniądzu, więc mozna tanim kosztem pobawić sie w w "blind buy'e", a ktoz tego nie lubi ...

Generalnie gros zapachów to efekt "przerobienia" przeze mnie mitycznej listy "najlepszych zapachów w niskiej cenie" z perfuforum, choc nie tylko.

 

Jeżeli nie zaznaczyłem inaczej, to flakony sa praktycznie pełne , minus kilka testowych psików (tak jest w większości przypadków) - dokładnych informacji udziele ewentualnie zainteresowanym, sam już nie wszystko pamietam, więc na bieżąco sprawdzę. Perfumy były kupowane w okresie rok-dwa lata temu, wszystkie przechowywane zgodnie z "zasadami sztuki" - w kartonikach, w odpowiedniej stałej temperaturze i bez dostępu światła.

 

No i jeszcze raz - gdyby ktos uważał, że to mimo wszystko nie miejsce na takiego posta, to prosze dac mi znać.

 

A więc poniżej lista, kto ewentualnie zainteresowany i czym to prosze na priv:

 

  • RARYTAS I BIAŁY KRUK – CH Men stara wersja „z krawatem” – produkt 25/50 ml
  • BVLGARI Aqua Amara, zestaw EDT 100 ml + żel pod prysznic + po goleniu
  • ORIFLAME Architekt, produkt 75 ml
  • Paul Smith Extreme Man, tester 100 ml
  • La Martina Tierra del Fuego , tester 100 ml
  • Lalique Encre Noir, produkt 100 ml
  • Rasasi Egra produkt 100 ml,
  • Custo Barcelona Enjoy unbox 100 ml
  • Al Haramain Cubic produkt 100 ml
  • Sean John Unforgivable (zestaw edt 125 ml + balsam po goleniu + żel pod prysznic)
  • Scentstory 24 Classic tester 100 ml,
  • Perry Ellis 360 Red unbox 30 ml,
  • Perry Ellis M tester 100 ml,
  • Franck Olivier Sunrise produkt 50 ml,
  • Miyake L’eau Bleue D’Issey Fraiche produkt 75 ml ,
  • Azzaro Chrome tester 100 ml,
  • Azzaro Chrome Sport produkt 100 ml,
  • Azzaro Chrome Legend produkt 125 ml,
  • Masaki Matsushima Aqua Mat produkt 80 ml,
  • Franck Olivier Blue Touch produkt 100 ml
  • Franck Olivier Black Touch produkt 100 ml,
  • Franck Olivier Oud Touch produkt 100 ml,
  • Dolce & Gabbana Light Blue Swimming in Lipari produkt 75 ml ,
  • Nautica Voyage (zestaw 30 ml edt + balsam po goleniu + żel pod prysznic)
  • Moschino UOMO? produkt 125 ml,
  • Kelsey Berwin Trudie Sport produkt 100 ml,
  • Kelsey Berwin Zeus produkt 100 ml,
  • Zync Dictator produkt 100 ml,
  • Zara W/END till 3:00 produkt 100 ml,
  • Zara man gold produkt 100 ml
  • Dior Fahrenheit edt odlewka od Kolegi z perfuforum 78-79/80 ml
  • Montblanc Individuel , produkt, flakon z ubytkiem – zostało ok. 30 ml/75 ml
  • CK Eternity – unbox , flakon z ubytkiem – zostało ok. 35 ml/ 50 ml

Pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie trzeci zawodnik ze stajni G.

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak Ci siadły Habit Rouge?

Ja je bardzo lubię.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci siadły Habit Rouge?

Ja je bardzo lubię.

 

Z trójki którą posiadam dla mnie bezdyskusyjnie numer jeden to Heritage (zapach, który zawsze muszę mieć)

Habit dają radę  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z trójki którą posiadam dla mnie bezdyskusyjnie numer jeden to Heritage (zapach, który zawsze muszę mieć)

Habit dają radę  

To ja dopytam (jako fan Heritage). Czy tylko na mnie pachnie on najkrócej z tej 3? Zarówno V jak i HR siedzą dłużej. A może trzeba dać szansę EDP? Czy róznica w samym zapachu, pomiędzy EDT i EDP jest wyraźna?

Edytowane przez Keniutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam resztki EDP i moim zdaniem są bardzo trwałe.Heritage jest o tyle specyficzny że po podanym czasie nie czujemy go na sobie.Ale wierz mi że jest długo wyczuwalny przez otoczenie.W mojej opinii do 8h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.