Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

@Keniutek - miałem EDP i pachnie okropnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Versace Pour Homme, jak z parametrami u tego świeżaka, bo zdania bardzo podzielone.

Swoją drogą czy znacie letnie/lekkie kompozycje o dobrych parametrach?


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Issey PH Fraiche, Azzaro Chrome Aqua, Penhaligons Blasted Heat, Polo Ultra Blue (nie wiem jak aktualne wypusty), Dior Homme Sport i Eau Sauvage Cologne, Terre Eau tres Fraiche, Bottega Veneta Illusione, eau De aromes ale Pour Homme, z trochę wyższej półki cenowej Atelier Cologne Bergamot Soleil, Cedrat Enivrant, na ten moment tyle mi przychodzi do głowy z tego, co na mnie trzyma dłużej niż 3-4h :)

I jeszcze Histoires De Parfum 1828, raczej taki całoroczny ale na polskie lato się sprawdza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Versace Pour Homme, jak z parametrami u tego świeżaka, bo zdania bardzo podzielone.

Swoją drogą czy znacie letnie/lekkie kompozycje o dobrych parametrach?

U mnie bardzo dobrze się trzyma i świetnie pachnie.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie bardzo dobrze się trzyma i świetnie pachnie.

Aktualny wypust?

A bardzo dobrze to ile wg Ciebie?


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie podbiję Eau Sauvage Cologne i dorzuciłbym Mefisto (Xerjoff) oraz Ganymede (Marc-Antoine Barrois), choć ten ostatni może być bardziej wiosenny. Ale to osobiste preferencje.

 

Do tego Bvlgari Aqva Amara i świetny Dior Homme Cologne 2013, który też wcale taki najsłabszy nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualny wypust?

A bardzo dobrze to ile wg Ciebie?

Kupiłem zeszłego lata.

Dokładnie nie pamiętam, ale myślę, że spokojnie ok. 7 godzin. Po zakupie byłem nawet zadziwiony, że taki niepozorny świeżak jest tak długo wyczuwalny.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą czy znacie letnie/lekkie kompozycje o dobrych parametrach?

Amouage Beach Hut Man, ale musowo wypróbować, bo jest bardziej gorzko-zielony niż typowo letni. Jest drogi, ale przy tej mocy aplikacja to połowa normalnej.

Dziś też ładnie się mnie trzymały Allure Edition Blanche - spokojnie dniówka w pracy. Pamiętam też starsze wersje Dior Homme Sport jako relatywnie trwałe (6h).

Ludzie mówią też dobrze o Mancera Cedrat Boise ale ich nie mam.

 

Podbiję swoje pytanie - jakie są opinie o Montblanc Explorer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie przyszło to

 

0098cbc4fce6.jpg

 

Słodko-korzenno- kadzidlane, chociaż te kadzidło jest podane delikatniej niż w Homme Absolute, gdzie pachnie jak w "kościole" :D 

 

I a propos letniaka

 

167f31f06555.jpg

 

Bardzo miłe zaskoczenie za małe pieniążki.Letnio- wakacyjnie, na początku nuty wodne, za chwilę cytrusy przechodzące w szybko przemijającą terpentynę :blink:, ale miłą dla nosa i znów powrót do cytrusów i chyba paczuli. I o dziwo dość długo utrzymujące się na skórze jak na letniaka bo ok.6 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Issey PH Fraiche, Azzaro Chrome Aqua, Penhaligons Blasted Heat, Polo Ultra Blue (nie wiem jak aktualne wypusty), Dior Homme Sport i Eau Sauvage Cologne, Terre Eau tres Fraiche, Bottega Veneta Illusione, eau De aromes ale Pour Homme, z trochę wyższej półki cenowej Atelier Cologne Bergamot Soleil, Cedrat Enivrant, na ten moment tyle mi przychodzi do głowy z tego, co na mnie trzyma dłużej niż 3-4h :)

I jeszcze Histoires De Parfum 1828, raczej taki całoroczny ale na polskie lato się sprawdza :)

Gdzie w dobrej cenie można znaleźć ? :

Terre Eau tres Fraiche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najtaniej z tego patrzyłem ostatnio to na izapachy.pl- 125ml za 196pln i 220pln na aleperfumeria ze smartem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zając dostarczył. :D

 

 

y1rodYT.jpg

 

Bułgarka z niedawnej dobrej oferty na zapas, Ideal Cologne w końcu skusił, bo ceny na Allegro nagle zaczęły głupieć, a Ideal EDT - żeby pójść za ciosem i zapoznać się z linią.

 

Muszę przyznać, że biały zapachowo zupełnie mnie zaskoczył. Spodziewałem się cytrynkowego ulepka, a on jest dość wytrawny i zielony. Nawet przyjemne pachnidełko, choć parametry rzeczywiście raczej liche.

 

EDT również pachnie inaczej niż się spodziewałem. Otwarcie lekko nieprzyjemne ale w miarę szybko się wygładza. Kiedyś chyba sprawdzałem próbkę EDP, bo pamiętam jakieś wiśnie, jednak momentalnie sklasyfikowałem je wtedy jako damskie. Teraz pewnie inaczej bym do tego podszedł, ale chyba i tak byłoby za słodko. Faza na ulepki na razie mi przeszła.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze pamiętałem, że Guerlain L'Homme Ideal jest słaby. Sorry ;)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zachwytów nie będzie. Przy globalnej aplikacji ten problem z paskudnym otwarciem o dziwo znika. Czasem pewnie użyję. Lub nie. ;)

 

Momentami klimatem przypomina mi nieco Valentino Uomo Intense, ale jest co najmniej kilka długości za nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Czyli dobrze pamiętałem, że Guerlain L'Homme Ideal jest słaby. Sorry ;)

A ja mam i bardzo sobie chwale edt na jesienno zimowe pogody. Jak się skończy flakon 150ml to kupię następny

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecacie Chanel allure sport cologne? Szukam coś świeżego cytrusowego na teraz i lato. Kończy mi się Dior eau sauvage cologne i szukam czegoś podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecacie Chanel allure sport cologne? Szukam coś świeżego cytrusowego na teraz i lato. Kończy mi się Dior eau sauvage cologne i szukam czegoś podobnego.

W wersji EDT, to jeden z moich ulubionych letnich zapachów.

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było go w planie ale grzechem byłoby nie wziąć 50 ml za 40 zł :) Fajny i niedrogi zapach na chłodniejsze dni. Kojarzy mi się głównie kawą i tiramisu, które uwielbiam. post-102395-1586547685,0094_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie go znalazłeś w takiej cenie? Ja go mam i bardzo lubię :-)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie dwa dzisiaj przyszły

Adidas Czarny i Columbus ?

Miałem oba - wtedy to były mega zapachy !!!

 

W obecnych czasach Adidas mi średnio podchodzi - drażni mnie w nim jedna nuta.

Ale w podobnym zapachu Nemo Cacharel je nie ma i flakon jest za***isty...

Mam jeszcze jeden flakon.

Widzę że allegro już pozostały tylko odlewki :-( 

Jeszcze niedawno był dostępny w normalnych cenach...

 

Columbus teraz? Muszę sprawdzić w jakiejś perfumerii bo chodzi za mną ale obawiam się że to już nie będzie to...

 

 

Zając dostarczył.  :D

 

 

 

 

Bułgarka z niedawnej dobrej oferty na zapas,

 

Mam Aqua Marine i cenię ten zapach w upały.

 

Chciałem Amarę sprawdzić ale muszę sobie najpier odlewkę kupić co by się nie rozczarować.

W perfumeriach ich raczej już nie ma.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukebor, to akurat zakup od osoby prywatnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.