Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe nabytki. Chanel z 2014.

Pewny jesteś tego 2014? Ja miałem flaszkę z 2015 i jeszcze nie miała nowego typu zatyczki z pierścieniem. Tak poza tym to świetny zapach - zużyłem z przyjemnością 100mL i były bardzo dobrze odbierane przez otoczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, tak mi wybija checkfresh. Info z http://raidersofthelostscent.blogspot.com/2014/01/how-to-recognize-chanel-perfumes.html również zdaje się to potwierdzać. Jak już pisałem, klasycznym Allure się dotąd nie interesowałem, ale Edition Blanche używałem chyba już w 2008 i taki korek z pierścieniem tam był.

 

Może jednak miałeś flaszkę z 2007? :)

 

A zapach rzeczywiście fajny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dior homme cologne czy chanel allure homme cologne będzie bardziej rześki cytrusowy o lepszych parametrach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dior homme cologne czy chanel allure homme cologne będzie bardziej rześki cytrusowy o lepszych parametrach?

Zapytaj na perfuforum.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się odlewka nowszej wersji Kourosa i chodzi za mną zakup flakonu. Patrzyłem na testery - ceny w okolicach 110-130 zł są atrakcyjne, ale i trochę zbyt niskie. Znalazłem m.in. tak, jak na zdjęciu. Czy to autentyk? Przyznam, że niepokoi mnie kremowa butelka i czarne wnętrze atomizera (moje starsze wersje mają flakony białe, nieprzezroczyste i całkowicie białe atomizery)... 

post-35535-0-95726900-1587153511_thumb.jpg


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo to wygląda. Gdy szukałem Kourosa dla siebie, wykoncypowałem, że taki ciemny atomizer jest znakiem rozpoznawczym podróbki.

 

No i samo oczko powinno chyba znajdować się w górnej części otworu, a nie na środku.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, używaną 50-tkę z końca 2018.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się odlewka nowszej wersji Kourosa i chodzi za mną zakup flakonu. Patrzyłem na testery - ceny w okolicach 110-130 zł są atrakcyjne, ale i trochę zbyt niskie. Znalazłem m.in. tak, jak na zdjęciu. Czy to autentyk? Przyznam, że niepokoi mnie kremowa butelka i czarne wnętrze atomizera (moje starsze wersje mają flakony białe, nieprzezroczyste i całkowicie białe atomizery)...

Te wszystkie testery w jednej cenie z olx allegro fb itp po 109zl...119zl to fejki.

Jak szukasz w dobrej cenie autentykow wejdz na perfumehub.pl . Mozesz tam zawsze przeczytac opinie o perfumeriach ktore sa w tej wyszukiwarce. Wszystkie sa monitorowane na podstawie opinii w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie testery w jednej cenie z olx allegro fb itp po 109zl...119zl to fejki.

Jak szukasz w dobrej cenie autentykow wejdz na perfumehub.pl . Mozesz tam zawsze przeczytac opinie o perfumeriach ktore sa w tej wyszukiwarce. Wszystkie sa monitorowane na podstawie opinii w sieci.

 

Tak kiedyś ktoś tu o tym pisał, że to podróby.

 

Przyznam, że nie znałem tej strony. Dzięki :)

 

Tu masz używanego Kourosa 2018 z olx.

 

https://www.olx.pl/oferta/ysl-yves-saint-laurent-kouros-ok-35-100ml-CID87-IDDKfWi.html

 

Wydaje mi się, że wygląda ok. Choć ten Aventus w jego ofertach trefny.

 

O, dzięki - wczoraj patrzyłem i go nie było - trzeba sprawdzać codziennie. Chyba poszperam i poszukam pięćdziesiątki". Cenowo wyjdzie prawie na to samo.

 

Na perfufofum wyczytałem, że w zeszłym roku znów grzebali w Kourosie i jest chyba lepszy (bliższy oryginałowi).

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te historie traktowałbym z lekkim przymrużeniem oka. Oczywiście nie neguję, bo się nie znam, ale akurat osoby głoszące te nowinki często nie mogą się zdecydować na konkretne stanowisko i co dwa tygodnie zmieniają zdanie. Albo odnajdują kolejne reformulacje w Fahrenheicie co tydzień. :lol:

 

Zresztą jeśli dobrze prześledzisz wystarczającą cześć końca wątku, najpierw dowiesz się, że ten 2019 to kompletny szajs i popłuczyny, a potem, ze magicznie zmienia się w doskonałą reinkarnację jedynie słusznego wintydża. I pisze to ten sam człowiek. ;)

 

Że swojego 2018 jestem bardzo zadowolony. Uważam, że jest świetny. Ale innej wersji nie było mi dane poznać.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Encre Noire oraz Loewe 7 we flakonach +i DHS (wersja 2008) w odlewce spadają z półki przy okazji wiosennych porządków. Anyone? >>>PW

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dior homme cologne czy chanel allure homme cologne będzie bardziej rześki cytrusowy o lepszych parametrach?

Oba są bardzo cytrynowe i podobne. Dior ma bardziej "gorzką" cytrynę, taką ze skórką. Chanel na początku podobnie, później jest lekko kremowa. Wolę Chanel, bo jest na mnie sporo trwalszym zapachem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś na wiosnę/lato, dużo tego jest do wyboru a nie wszystkie zapachy są odpowiedniej projekcji i trwałości. Kończy mi się Dior eau sauvage cologne (tak podane cytrusy uwielbiam) i może czas na coś nowego. Jak mi nic do głowy nie wpadnie to wezmę Chanel Platinum egoiste, sprawdzony i dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczota jest ok.Przez dwa ostatnie dni z nią biegałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie dwa blindy wpadły.

Banana Republic spoko ale za bardzo przypomina Elizabeth Arden Green Tea których używa teściowa, także oddałem żonie.

Al Haramain ciekawa drzewienna malinka :-) Jeszcze sie poznajemy.

08b897c5d23c69d7b0a9d54d848fab76.jpg


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ten Leather Oudh jest super. Mam go od dawna. I od dawna nie używałem. Dobrze, że przypomnieliście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak

 

83d85bc3d791.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.