Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

1. Po raz tysięczny... Formy ta perfuma i ten perfum są niepoprawne. To słowo występuje tylko w liczbie mnogiej, więc - te perfumy. Wyłącznie. Zawsze.

2. Mam wrażenie, że te woski to jakiś pic. Gęstość i stan skupienia czegoś takiego raczej nie powinny ułatwiać zapachom rozprzestrzeniania się.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uwagę. 
Odnosisz się do sezonu letniego czy ogólnie do tej formy perfum?<= Aaa kto wie ten wie?

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko do sezonu letniego. W zimie używamy tej samej formy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BRZ, Jovoy ID jest ostatnio na mojej liście... niemniej na zakup w ciemno się nie zdecyduję przy tych kwotach, więc czekam na odlewkę/próbkę do dorwania. poza tym, jak już pisałem- może ktoś chce świeżaka na lato? 135pln z wysyłką- paczkomat, 150pln z wysyłką i 9ml odlewką Pulse Of The Night Issey Miyake.

 

 

 

IMG_6232.jpg

Edytowane przez MHAEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegrowicz skarbek27a, słyszałem różne opinie.
Jakie są Wasze doświadczenia?


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.05.2020 o 18:36, brz napisał:

Lato nadchodzi, więc można śmiało kupować kolejne leciutkie wodno-cytruskowe świeżaczki.  ?

 

Jovoy gdzie kupiony? Sam się do nich przymierzam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Allegrowicz skarbek27a, słyszałem różne opinie.
Jakie są Wasze doświadczenia?
Kupowałem od niego kilka razy na rozbiórki i nie było zastrzeżeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam odlewkę tego Cuirs. Uniwersalny, z charakterem. Polecam default_smile.png

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Cuirs niestety (niestety?) nie podszedł. Jak każdy inny kuzyn Black Afgano w sumie.

 

Michale, zależy który. Jeden z olx, drugi z alledrogo. Raz upolowałem też na forum u naszego zacnego kolegi (☝️), a raz zwyczajnie kupiłem w T&B. :)

 

MHAEM, ja zaryzykowałem i było warto. Nie chciałem od razu wczoraj pisać, bo wolałem się jeszcze upewnić w kwestii moich zapachowych omamów. Dzisiejsza próba je potwierdziła, więc mogę już co nieco napisać. Fajny ten Incudent! W pierwszych sekundach lekko alkoholowy (nie mówię o zapachu spirytusu) i niemal mentolowy, po czym przechodzi w lżejszy i jaśniejszy  wariant Private Label (taki na wiosnę i lato, podczas gdy PL kojarzy mi się raczej z jesienią). Za chwilę robi się to jednak słodkawe, a ta słodycz do złudzenia przypomina mi tę świeżo-ziołową z Lanvin L'Homme Sport. Z recenzji wnioskuję, że nie na każdym się to wysładza. Dla mnie to w każdym razie plus i całokształt bardzo mi się podoba. Na parametry też nie narzekam. A jeśli chcesz, to możemy się dogadać w sprawie jakiejś piąteczki. :)

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wieczorem będzie YSL
d5c68702b3dcff4906b65aa4be8c8446.jpg


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.05.2020 o 17:44, brz napisał:

Michale, zależy który. Jeden z olx, drugi z alledrogo. Raz upolowałem też na forum u naszego zacnego kolegi (☝️), a raz zwyczajnie kupiłem w T&B. :)

 

Dzięki za info. Myślałem, że do jakiegoś sklepu internetowego wrzucili w dobrej cenie. ;) Ja pewnie w Q. będę się zaopatrywał. Ale nie spieszy się. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popełniłem ostatnio coś takiego. Całkiem przypadkiem przeglądając pewien portal z ogłoszeniami ten CW wpadł mi w oko z uwagi na cenę, 30 zł za niecałe 125ml. Zdjęcie natomiast jest nieprzypadkowe bo trzymam go w piwnicy i użyłem jak dotąd 2-3 razy wychodząc na rower :D Nigdy wcześniej nie używałem, wiem że dawniej był popularny a dziś ma nienajlepszą reputację ale za tą cenę i flakon prawie vintage z 2011 ;) nie ma co narzekać. Sam zapach nie jest najgorszy, może w lecie dostanie szansę w innych warunkach. Póki co zostaje w piwnicy :D

A Wy co sądzicie o CW? 20200523_130435~01.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na niedziele coś lekkiego
b2eafe0a4485823bb454152164305b07.plist


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, mnkn napisał:

A Wy co sądzicie o CW?

 

 

bardzo lubie i uzywam jako daily

ale na absolutnym topie jest inny klasyk davidoffa silver shadow

 

tapatalked

verstuurd vanaf mijn iphone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak L’instant, to maisersztyk !

Jeden z moich ulubionych klasyków.

Przeglądam jakie jeszcze zapachy stworzył ten nos:

http://www.basenotes.net/person/121

ale nie pamiętam za bardzo zapachów z tej listy.

 

Co do Davidoffa to ostatnio szukałem na allegro jakiś minatur GoodLife i widzę że już słabo...

 

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja właśnie wersję EDP bardzo lubię. Odbieram ją jako bardziej szlachetniejszą niż EDT. Ciężko nosi mi się go tylko przy temperaturach powyżej 25 stopni, ale tak jak teraz, jest super. Do tego bardzo dobre parametry. Stara, dobra szkoła Guerlain ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Panowie, a właśnie w temacie Guerlain - ktoś wie co się stało, że tę markę całkowicie wycofano z Notino, nawet na liście jej nie ma, a jak otwieram z listy swoich zakupów to jest błąd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Jash napisał:

Panowie, a właśnie w temacie Guerlain - ktoś wie co się stało, że tę markę całkowicie wycofano z Notino, nawet na liście jej nie ma, a jak otwieram z listy swoich zakupów to jest błąd ?

 

Pozostaje wysłać zapytanie. Może błąd albo się nie dogadali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Notino ma chyba jakiś problem z LVMH. Niedawno wyprzedali do dna Diory i itd. Wszystko szło w komicznie niskich cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
 
Pozostaje wysłać zapytanie. Może błąd albo się nie dogadali.


Pytanie wysłałem na wszystkich możliwych kanałach, odpowiedzi nie dostałem do dzisiaj


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.