Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Jash napisał:

Panowie, a właśnie w temacie Guerlain - ktoś wie co się stało, że tę markę całkowicie wycofano z Notino, nawet na liście jej nie ma, a jak otwieram z listy swoich zakupów to jest błąd ?

Notino wyprzedało wszystko z grupy LVMH wiąże się to ze zmianą kanału dystrybucji. Prawdopodobnie będzie to bezpośrednio z LVMH bo jest mowa o całej dostawie z jednego miejsca. Podobno cały asortymen ma być dostepny od września.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dzięki za informacje :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na cieplejsze dni odkopałem Johna

 

0619e61edc11.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oszczędzaj, bo Varvatos chyba właśnie zbankrutował. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ups. No to zasmuciłeś mnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy ubytek (w portfelu). Jakoś podejrzanie ciągnie mnie ostatnio do mainstreamowych przyjemniaczków.

 

JQaHTpfl.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ciepłe dni znów na niebiesko

 

c27c28f12d12.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O! Jak go oceniasz? Zawsze mnie ciekawił, bo reszta linii trzyma przecież poziom, ale opinie odstraszają.

 

Tylko gdzie te ciepłe dni? :D

 

proki1971, faktycznie niezgorszy. O dziwo na mnie pachnie tak, że przypomina mi Opium w wersji light.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to typowy cytrusowy świeżak. Jest słodki, ale lekki, rześki, nienachalny.Na lato jak znalazł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lawenczer wpadł ;-)
29436faf18da056347cce455f5a4ac10.jpg


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nawet do płytek pasuje. ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieskiego c.d.

 

67c905a5d87b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po południu nadal lajtowo

 

 

DSC_0336.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.05.2020 o 20:06, mnkn napisał:

Popełniłem ostatnio coś takiego. Całkiem przypadkiem przeglądając pewien portal z ogłoszeniami ten CW wpadł mi w oko z uwagi na cenę, 30 zł za niecałe 125ml.

A Wy co sądzicie o CW?

Kiedyś nie lubiłem, a w zeszłym roku wpadły 2 flakoniki i od tego czasu, to jeden z moich ulubionych zapachów.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba w tamtym roku przetestowałem Cool Water w Hebe. Po aplikacji miałem straszny mętlik w głowie - taki sam rozgardiasz panuje w tym zapachu. Jakby wszystkie nuty chciały zaatakować jednocześnie. Calone, wyimaginowane cytrusy, zioła (lawenda) i inne zielenie. Niby intrygujący, ale w odbiorze przeszkadzało mi coś na kształt gorącej wody wymieszanej z proszkiem do prania - takie mydliny z Frani. :)

 

Po stokroć wolę GIT, chociaż pewnie za 30 PLN nie pogardziłbym flaszką.

 

Jeśli będziesz go eksmitował z piwnicy, daj znać. :P

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie u mnie jest podobnie, czuję wszystko na raz a sam zapach jest dość płaski i jeśli przechodzi w kolejne fazy to naprawdę z trudem mogę je oddzielić. Moje pierwsze skojarzenia to też proszek / żel pod prysznic i czuć tutaj tego typu łagodną świeżość. Przy ilości zawartych w nim składników wydaje się jednak dość powiedziałbym prosty, dlatego też nie bardzo rozumiem krążące w internecie porównania do GITa, który wg mnie miażdży CW. Moim ostatnim odkryciem jest Bvlgari Aqva Marine, które testuje (koniecznie muszę też sprawdzić podstawową wersję). Też należy do grupy takich wodno-cytrusowych świeżaków, ale jest w nich coś sprawia, że są ciekawsze i nie takie pospolite jak CW. W każdym razie będę o Tobie pamiętał jakby mi się odwidział. Pozdro

Edytowane przez mnkn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze za zimno? Sprawdzałem go w mocno parny i upalny dzień. Był dość przytłaczający, bo dosłownie buchał ze skóry, a to był tylko jeden strzał.

 

A co do Bvlgari, Marine to jedyna Aqva, która mnie interesuje oprócz leżącej już na półce Amary. Raz się już spóźniłem na wintydża i taki jeden z Płocka mi zwinął sprzed nosa. ;)

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na bazarek niezegarkowy wrzuciłem trochę odlewek i flaszki dwie, jakby ktoś byl zainteresowany to zajrzyjcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś tak

 

 

DSC_0339.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak opinie o Terre d'Hermes? Mocno zastanawiam się nad zakupem, ale podobno kiepsko z trwałością i zastanawiam się czy warto. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystkie wersje Terre poza edp, Terre edt mam z 2019 i 2015, o ile wyczuwam delikatne różnice w kompozycji, „ostrzejsze” są te z 2015 to trwałość i projekcja są świetne.

Edytowane przez MHAEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bonusdg napisał:

A jak opinie o Terre d'Hermes? Mocno zastanawiam się nad zakupem, ale podobno kiepsko z trwałością i zastanawiam się czy warto. 

 

Polecam kupić miniaturkę np. 5ml lub odlewkę i sprawdzić.

Ja kupiłem miniaturkę 5ml edt (nie ma atomizera) i zapach mi się podoba. Na mojej skórze ma zadawalającą trwałość.

Jest nietypowy i na wiosnę w sam raz.

Sam zużyłem pół tej miniaturki ale mam wiele flakonów i dużą rotację.

 

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś Caron Yuzu. Miałem sprzedawać, ale przekonuję się. Guerlaine Vetiver w wersji lajt????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.