Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś na siodle 😁

 

 

DSC_0429.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak powiedział, tak zrobił. A i żonie się dostało w ostatnich dniach. :)

 

lprtuXy.jpg

 

 

 

Kosma, wpadłem dziś do Sephory, żeby skontrolować tego Tomka. Kawałek cytryny wytarzany w popielniczce pełnej petów. Dokładnie tak samo pachniało otwarcie mojego pierwszego flakonu L'Aventure. :) Z jednej strony nic specjalnie przyjemnego, z drugiej - co kto lubi. Ja akurat chyba niekoniecznie chciałbym tego używać.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TF Noir Anthracite miałem i sprzedałem na perfuforum. U mnie wybrzmiewał taką mokrą ziemią.  Ciężko go porównać do czegoś. Też kupowałem w ciemno. Nie widząc zbyt wielu okazji gdzie miałbym go nosić - poszedł w świat, długo nie czekałem na chętnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mówiłem, że popielnica. 

Łukaszu, żonie to pantera?Moja też to lubieje 😁 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pantera i Chinatown żonie oczywiście. Aż tak bardzo na dziewczyńskie kwieciuchy nie jestem łasy. :D

 

Kupiłem jej tego Cartiera w ciemno, podejrzewając, że się spodoba. Miałem rację, ale nie przewidziałem, że pójdzie do pracy i furorę wywoła. Siedem koleżanek się dosłownie obśliniło i zaczęło wypytywać, co to. Jedna już kupiła dla siebie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja też hepi. A mnie jakoś tak średnio. Jakiś taki ostry. Ale ja tam się ch... znam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowy nie ma😁

Łukaszu, ale ten dziuk to taki nikczemnej wielkości?A cena dość okrutna prawda? A jak wrażenia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziuk może i nietęgich rozmiarów, ale zważ, że Napoleon (swoją drogą pokonany przez tegoż właśnie dziuka pod Waterloo) też na koszykarza się nie nadawał. :D Pisiont mililitrów. Na cenę spuszczę zasłonę milczenia. :P

 

Ogólnie rzecz biorąc, motywem przewodnim w zapachach tej marki zdają się być mrok, zniszczenie i pożoga, więc jest wesoło. Ale dziuk bardzo noszalny. Taki łobuz w ciemnej skórze. :) Żona mówi nawet, że jej się na mnie bardzo podoba.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona Ci kadzi. Pewnie czegoś chce😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co miałaby kadzić? Tu chodzi o wspólne dobro. A jeśli ma coś krytycznego do powiedzenia, ale boi się konfrontacji, może nagrać się na magnetofonie, który zamontowałem w szafie. 😁🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś doszły, ale takie skromne "majnstrimowe" 😀 

 

 

DSC_0434.JPG

DSC_0433.JPG

DSC_0432.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś dzisiaj kupiłem. Może w końcu ludzie zaczną stosować wobec mnie dystans społeczny 4242054b1f55f3c08dd232b111504f3d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zaczną, nie zaczną 😁. Kobiety będą tłumem za Tobą chkdzic😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Świeżo wypastowany GGA spotkałem kiedyś w sklepie znajomą. Chwilę pogadaliśmy, ale wyraźnie próbowała się ode mnie odsuwać. 😁

 

Adamie, widzę, że marka na B. zaskarbiła sobie ostatnio Twoją przychylność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowity jest ten zapach. Kiedyś go nie lubiłem, ale teraz już się kochamy i kupiłem całe 150 ml :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyzwoita cena Encre Noire w Notino. Dobry zapach na jesień, ogólnie polecam, ale nie polecam kupować w ciemno, bo zapach nie dla każdego.

 

 

Schowek01.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lestaf, mówiłem Ci kiedyś, że błądzisz😀

Łukaszu, a tak z marszu pyknąłem. Ten jest inny, nieco dziadkowy😁, ale chyba się oswoję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, loco50 napisał:

Lestaf, mówiłem Ci kiedyś, że błądzisz😀

 

 

On jest dobry, ale tylko na jesień/zima. Na lato kupuję Kenzo Pour homme. A tak na marginesie, to Kenzo strzela sobie w stopę z nazewnictwem. Jako Pour homme sprzedają trzy zupełnie inne zapachy...

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, loco50 napisał:

Dziś doszły, ale takie skromne "majnstrimowe" 😀 

Co Ty z tymi pachnidłami robisz, popijasz czy jak? Ja kupuję 4 pojemniki po 100 do 200ml każdy i starcza mi na cały sezon.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.