Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

^ Za ten „perfum” zbojkotowałbym cały portal. :) 

 

Też mam ten olejek i dwa spostrzeżenia:

1. Drażni mnie ten zapach i męczy.

2. Nijak nie przypomina to Bulleita (ani jakiegokolwiek znanego mi burbona)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, brz napisał:

^ Za ten „perfum” zbojkotowałbym cały portal. :)

 

Ależ błędnie to interpretujesz. To tylko dowód światowości i obycia. "This perfume is...", "The perfume smells...", etc. - you know...  ;) To tak, jak z osobami popierdalającymi lewą stroną korytarza w galeriach handlowych albo chodnikiem. Niektórzy myślą sobie: "idioci", "wieśniaki", "pacany". A to nie to - są to obywatele o duchu pozytywnie kosmopolitycznym. :D

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebrzydli imperialiści, znaczy się.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dawno mnie nie było i nadrobiłem właśnie spore zaległości w nieprzeczytanych postach. Gratuluję wszystkim nowych nabytków i przy okazji dzięki[mention=88372]Lincoln[/mention] Six Echo za info ws. tego Cafe bo szukałem czegoś z kawą właśnie i miałem to na liście do sprawdzenia. Pozostanę więc przy sprawdzonym i lubianym Salvatore Ferragamo Uomo czyli kawie i tiramisu bo zbliża się akurat dobra pora na nie (ktoś zna inne perfumy gdzie kawa gra główną rolę?). Co do Bentley Absolute, dla mnie rewelacja ale najlepiej sprawdza się zimą, bardziej alkoholowy jest wg mnie Intense. Podobnie Encre Noire Extreme, też super dla mnie i dalej poluję na ten flakon 50ml wrrr, w końcu chyba kupię 50tkę w cenie setki! A tak poza tym mam kilka rzeczy na sprzedaż, jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam na pw.

https://zegarkiclub.pl/forum/index.php?/topic/90850-OFERTY-NIEZEGARKOWE#entry2863301

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Montale Intense Cafe, Mancera Aoud Cafe, jesli mowa o kawie, niemniej warto sprawdzić na nadgarstku bo zapachy się różnie układają.

Edytowane przez MHAEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Kerosene Follow i Kilian Intoxicated.

 

Coś nie tak z tym linkiem sprzedażowym. :)

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. INTOXICATED. Chociaż bardzo lubię Kiliana, jakoś wcześniej nie próbowałem tego zapachu. Ładny, ale u mnie bardzo ulotny - co zaskakuje, ponieważ Kilian zawsze kojarzył mi się z potężną trwałością. Ale z INTOXICATED coś jest takiego dziwnego, że po 2 godzinach jestem już całkowicie po "detoksie".  ;)

 

https://www.perfumeriaquality.pl/uploads_shop/shop/images/source/CELLARS_INTOXICATED_50ML.jpg

 

Skład:
Nuty głowy: kardamon
Nuty serca: gałka muszkatołowa, cynamon
Nuty bazy: karmelizowany cukier

 

Rodzina zapachowa: orientalno-drzewna

 

Nos: Calice Becker

 

Data powstania: 2014


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

super zapach - jeśli ktoś jest zainteresowany, to polecam > właśnie odebrałem przesyłkę, sklep pewny, wszystko jest OK (butelka może być cała czarna, takie miałem poprzednio).

https://www.mall.pl/perfumy/for-men-absolute-woda-perfumowana-100-ml-100004102525?src=sug&s=bentley

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za te propozycje kawy, zapisane.

U mnie link działa, przenosi do wątku z ofertami niezegarkowymi gdzie wisi ogłoszenie. Został tylko flakon Dior Homme 50ml.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Panowie, dawno nic nie kupowałem i troszkę świerzbi mnie ręka. Prawie zawsze robiłem to w ciemno i udawało mi się dobrze wyselekcjonować. Teraz listę mam taką:

 

- Guerlain Habit Rouge

- Guerlain Vetiver

- 212 Men Carolina Herrera

- Bentley For Men Absolute

 

Co byście wybrali nie patrząc czy to zapach na teraz czy na lato, czy są podobne do siebie czy nie itd. itp. Czwórka powyżej taka, a nie inna głównie bo mam Guerlain L'Instant de Guerlain (mega 10/10) i może by spróbować coś innego z G? Mam też Bentleya Intense i jest supertrwały. Lubię, ale używam nieco mniej bo "daje fest". 212 miałem z 2 lata temu i zastanawiam się czy nie kupić ponownie bo dla mnie, jak Guerlain, strzał w 10. Na półce jeszcze Encre Noire (też w 100% trafiony zakup). Nie chciałbym nic przesłodzonego. Nie wydaję więcej niż 200 pln za 100 ml ;)

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nr 2 obowiązkowa pozycja z Guerlain. Dla mnie idealne pachnidło o zapachu wetywerii


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowania ciąg dalszy. Dzisiaj na tapecie ;): PARFUM D'EMPIRE Ambre Russe.

 

Skład:
Nuty głowy: szampan, wódka
Nuty serca: herbata, cynamon, kolendra, brzoza, jałowiec, rosyjska skóra
Nuty bazy: kadzidło, piżmo, ambra

Rodzina zapachowa: orientalna

Nos: Marc-Antonio Corticchiato

Data powstania: 2004

 

https://www.perfumeriaquality.pl/uploads_shop/shop/images/source/PE-Ambre-Russe.jpg

 

Flakonik odpowiednio old-schoolowy, jak na zapach, który miał swoją premierę ponad 16 lat temu. A sam zapach..? Dla mnie przede wszystkim wódka, skóra, kadzidło i herbata. Myślę, że nie zawiedzie panów po 40-tce często budzących się w hotelach nieco droższych niż Ibis. ;) No i zdecydowanie chłodna jesień/zima. Trwałość znakomita, blisko dychy.

 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co się dzieje w hotelach droższych niż Ibis? Bo ja niestety się w takich nie budzę. ;)

 

@Krygo

Vetiverjest okrutnie przyprawiony i wg mnie wymaga odpowiedniego numeru PESEL. Zapach ok, ale nie dałem rady go nosić.

 

Bentleyto po prostu nieco nijaka wersja Intense. Początek taki sam, po 3-4 godzinach zmienia się w budyń i niedługo później znika.

 

Habit Rouge jest przecudny, ale raczej „na okazje”. Albo raczej tylko do białej koszuli, niezależnie id tego, czy to koszula, krawat i garnitur na weselu, czy lniana koszula z szortami na grillu. I w ciepłe, pogodne dni. Tak to widzę. Ma w sobie nieco oldschoolu (moja żona twierdzi, że pachnie jak Pani Walewska dla mężczyzn). I trzeba lubić różę.

 

Herrery nie znam.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ta róża 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że bez pytania Was o zdanie moje przeczucia ustawiłyby te zapachy w kolejności: Habit-Karolinka-Vetiver-Ben, więc tak średnio mi to potwierdziliście ;) Bentleya w każdym razie odrzucam. A teraz pytanie otwarte: jakbyście mieli wybrać jeden, jedyny zapach we wspomnianym przeze mnie budżecie 200 pln i nie mogli go już nigdy zmienić to co by to było? :D Potrzebuje fest pomysłów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Krygo napisał:

Bentleya w każdym razie odrzucam.

 

A znasz Bentley For Men Absolute?

IMO warto spróbować, powyżej zamieściłem link do sklepu, to może być ostatnia okazja do zakupu.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uniwersalny całoroczny zapach do 200 PLN - Moschino Forever.

Jak wyżej ale do wyrwania nieco za nieco więcej niż te 200 PLN - Chanel Allure.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Jacek K. napisał:

A znasz Bentley For Men Absolute?

 

Pytałem o niego powyżej i brz, który jak widzę w tym wątku wiedzę w temacie ma jakieś 100x większą niż moja napisał to co poniżej, a ja mu wierzę i przy tym Intense mam ;)

 

2 godziny temu, brz napisał:

Bentleyto po prostu nieco nijaka wersja Intense. Początek taki sam, po 3-4 godzinach zmienia się w budyń i niedługo później znika.

 

25 minut temu, arturlep napisał:

GUERLAIN Héritage

 

No chyba mam nowego lidera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Krygo napisał:

Pytałem o niego powyżej i brz, który jak widzę w tym wątku wiedzę w temacie ma jakieś 100x większą niż moja napisał to co poniżej, a ja mu wierzę i przy tym Intense mam

O matulu, nie doczytałem i nie zauważyłem „Absolute”. Pisałem o Bentley for Men.

 

Absolute nie jest całorocznym zapachem. To zapach zakładu stolarskiego. Pachnie świeżo ciętym jasnym drewnem. Po jakimś czasie się wysładza i pachnie słodką żywicą. Na jesień tak. Reszta roku moim zdaniem odpada. Też miałem flaszkę. Fajny, ale nie widzę dla niego okazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku, jeśli chodzi o pierwszy tekst z góry, to mroku nie ma tu za grosz. Zapach jest jasny, w najgorszym wypadku szary.

 

Jakiś czas temu dla mojego kompletnie niewprawioneg nosa Absolute pachniał jak pudełko świeżo zatemperowanych kredek. Dopiero później zacząłem dostrzegać w nim pewne niuanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to rzekomo bardzo podobna kompozycja. Autor ten sam. Historia szemrana. Następny w kolejce jest podobno Paapyrus Oud 71 od Parle Moi de Parfum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.