Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie dziś opary gorzały i piwa oraz stany lękowe. 🥳

 

Do czego porównałbyś tego brudnego angola? Widzę, że dość często używasz, a kiedyś zatanwiałem się nad szarpnięciem pewnego używanego flakonu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukaszu, słodko przyprawowy. Męski, ale dość słaba trwałość i chyba bliskoskórny. 

 

Wczoraj było męskie granie😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, z przerzutami, bo właśnie przy kieliszku siedzę. ;)

 

Co do JC, to zdaje się, że chyba te opinie o mizernych parametrach mnie ostatecznie odstraszyły. To taki klimat Benka Intense?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wąchałem dziś Encre Noire i... Matko Boska cóż to za dziwny zapach! Najpierw coś jakby wypalona trawa, dym z ogniska, ziemniaki z popiołu, potem wilgotna piwnica, ciemny las, wnętrze starego kościoła, kadzidła, mrok, mrok i jeszcze raz mrok. Niezwykły, przejmujący zapach. Doskonale nadaje się na grzyby, albo do trumny, no i chyba już nigdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lestaf, błądzisz, błądzisz 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten zapach mi się podoba! Przywołuje wspomnienia z dzieciństwa, gdy ze spodniami umazanymi trawą i ziemią, biegalem z kumplami po lasach. Chętnie sobie czasem ten zapach powącham, ale raczej nie chcę nim pachnieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie takie same odczucia , gdy wącham EN moja wyobraźnia odrazu pokazuje mi obraz średniowiecznego wiezienia w mokrych ciemnych lochach 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uniwersalny, całoroczny zapach do 200 zł:

Acqua di Gio Profumo
Dior Sauvage
Dolce & Gabbana Pour Homme
Montblanc Explorer
Tom Ford For Men
YSL Opium - no może oprócz lata

Gdybym miał wybrać jeden z powyższych to byłby to $$ Gabbana ale myślę, że Sauvage też dobrze by się wkomponował między Twoje EN i L'Instant.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baldessarini Concentrate
Lalique Hommage L'Homme
Mugler Cologne
Acqua di Parma Colonia Pura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy polecacie sklep stylemania.pl ? Moja sobie upatrzyła tam jakieś perfumy w dobrej cenie a ja nie znam tego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kojarzę tej stronki. A o jakie perfumy chodzi, że tak spytam z ciekawości? Sprawdź sobie w tych porównywarkach cen, są tam tylko sprawdzone sklepy.

Perfumehub.pl
Perfumomaniak.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem na ostatnie urodziny Burberry London - jak ktoś lubi ciężkie, męskie zapachy to polecam - ideolo na zimę - do swetra, choinki i szklanki whiskey.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kojarzę tej stronki. A o jakie perfumy chodzi, że tak spytam z ciekawości? Sprawdź sobie w tych porównywarkach cen, są tam tylko sprawdzone sklepy.

Perfumehub.pl
Perfumomaniak.pl

Chodzi o Mancera Black Vanilla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejna próbka: EIGHT&BOB "Original".


EIGHT & BOB został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Albert Fouquet.
Nutami głowy są imbir, kardamon, cytryna i bergamotka; nutami serca są cedr, orzech laskowy, labdanum i drzewo gwajakowe;
nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe, ambra i wanilia.

 

https://fimgs.net/mdimg/perfume/375x500.16295.jpg

 

Subiektywnie: jakiś taki galeriowo-douglasowy przeciętniak jakich wiele. Zupełnie nie rozumiem wcale nie tak nielicznych zachwytów - dla mnie wali chemią z Rossmanna. Trwałość i projekcja większa niż byśmy chcieli. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy polecacie sklep stylemania.pl ? Moja sobie upatrzyła tam jakieś perfumy w dobrej cenie a ja nie znam tego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Stylemania jest ok. Na allegro tez mają konto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie mi proszę co myślicie o perfumach 1 Milion i 1 Milion Prive. Coraz bardziej mi się zaczynają podobać...


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę potwierdzić, że wybór Łukasza jest bardzo przyjemny, blisko tematu. Szwagier złapał się na GIT'a, jak na kiść bananów (Łukasz ), chce na spółkę kupować, więc jak coś, to jestem zainteresowany jakimś używanym flakonem albo odlewkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, brz napisał:

Creed Green Irish Tweed

Ja osobiście wolę Aventus :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie to cieszy, ale nie o konkurs popularności tu chodziło. :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.10.2020 o 20:20, Lestaf napisał:

Napiszcie mi proszę co myślicie o perfumach 1 Milion i 1 Milion Prive. Coraz bardziej mi się zaczynają podobać...

 


Stał się za bardzo popularny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.