Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Ładny, męski, korzenny, cynamon. Tylko gdzie tu intense. Klasyczny pour homme daje piąchą w twarz, ten to nawet nie jest lekki liść😁

 

 

DSC_0545.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak to często jest z tymi intensami i extremami, że często są cichsze od wersji podstawowej. No, Spicebomb Extreme, raczej nie ma się czego wstydzić w kwestii parametrów. :)

 

Do mnie dotarły w tym tygodniu 2 gagatki, które też do słabeuszy nie należą. :) 

 

iKRxPtdl.jpg

 

Mam nadzieję, że tym razem to naprawdę ostatnie zakupy w tym roku, bo jeśli jednak coś kupię i (pobłażliwa dotąd) stara przyuważy, zostanę wykastrowany niczym - rzekomo - La Nuit de l'Homme.  😅

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, to jest argument 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony... Jedno dziecko już mamy, a więcej nie planujemy. 🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem w prezencie od ukochanej takie i była to super niespodzianka (bez okazji) 😍

OI000286.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w weekend spotkałem Toma Forda Ombre Leather bardzo ładny zapach na zimę chyba trzeba będzie zrobić miejsce w szafce... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetestuj przed zakupem. Ja się w pierwszej chwili zachwyciłem, ale po testach szybko okazało się, że OL siada mi bardzo blisko skóry i sam ledwo to na sobie czułem. No i odpuściłem.

 

To DNA w ogóle potrafi bardzo mocno się spodobać, ale po pewnym czasie okazuje się, że nie ma gdzie tego nosić. Moim zdaniem oczywiście. Pierwszy kontakt z La Yuqawam to była kompletna euforia, nigdy nie wąchałem czegoś takiego. Na drugie noszenie czekałem jednak dość długo, a później zapach zaczął mnie drażnić. Potem kupiłem nieco Tuscan Leather, żeby mieć punkt odniesienia (i uważam, że to lepsza pozycja niż Rasasi), ale przez rok użyłem chyba 2 razy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile Rasasi, Tuscan i Ombre Leather oraz Montale Aoud Leather podobają mi się bardzo na kimś albo na bloterze o tyle sam nie jestem w stanie ich nosić. Jak już mowa o skórze to jedyne na co się aktualnie jestem w stanie zdobyć to GGA i Leather Patchouli, chociaż podchodów było sporo i zanim nabyłem flakony zużyłem kilka ml żeby się przekonać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, brz napisał:

Przetestuj przed zakupem. Ja się w pierwszej chwili zachwyciłem.

 

Miałem to samo, z tym że u mnie był po pewnym czasie odrzut.Coś tam jest co mnie zupełnie zniechęciło, powiem więcej drażniło jak sto sk....ów😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@brz

 

To jest damski zapach :)

Fakt, taniej jest, ale dlaczego "enigmatyczny"? w sieci raczej więcej lepszych opinii o wizaz24.pl ...


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj wiem, że damski, wiem. ;)

 

A co do sklepu, jeśli jakiegoś nie znam, a na forum perfumowym nie widzę ani jednej wklejki, to raczej omijam. Jeśli nawet niszę się już podrabia, to złapać się na bestsellerową lewiznę wcale nie jest trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, czyli stosujesz zasadę inż. Mamonia z Rejsu "Ja jestem umysł ścisły i mnie się podobają melodie, które już kiedyś słyszałem... jakże może mi się podobać piosenka, którą pierwszy raz słyszę" :)


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej zasadę ograniczonego zaufania. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przybył Tomek i Grzesiek na którego czaiłem się całe lato nie mogłem się powstrzymać i obiecuję ni wchodzić już w ten wątek i nie kupować więcej perfum bo już mi się w szafkach nie mieszczą... :)

 

4BFECCA8-8D51-4FA9-A853-CAB9830AA567.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowania ciąg dalszy. Właściwie daaaawno temu miałem już próbkę tych perfum, ale było to naprawdę daaaawno, więc w zasadzie są dla mnie niemal nowe.  ;)

 

https://www.perfumeriaquality.pl/uploads_shop/shop/images/source/CELLARS_BLACK_PHANTOM_50ML.jpg

 

Skład:
Nuty: rum, trzcina cukrowa, ciemna czekolada, kawa, karmel, migdały, heliotrop, drzewo sandałowe

Rodzina zapachowa: drzewna

Nos: Sidonie Lancesseur

 

Subiektywnie: czuję tu sporo słodkiego rumu, karmel (?), odrobinę kawy. Jest bardzo dobrze - tak lubię. Trwałość świetna. Mocny kandydat do zakupu całej buteleczki.  :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zolwiu, gratulacje Tomka! Za AdG nie gratuluję, bo nienawidzę. 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolce & Gabbana Pour Homme.

Jak z parametrami aktualnych wypustów, czytałem rożne opinie.

Btw może chciałby się ktoś podzielić dekantem?

500px_DolceGabbanaHomme125.jpg


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, brz napisał:

Zolwiu, gratulacje Tomka! Za AdG nie gratuluję, bo nienawidzę. 😁

Dzięki :)  Tomek sprawuje się super, jest trwały i bardzo odpowiadają mi te nuty zapachowe no i Żonie się podoba jako jedyny z moich ostatnich nabytków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.