Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiem tak.Miałem już sporo perfumów .Tańsze droższe ale każdy po tygodniu dwóch już mi był taki normalny znudzony.Teraz mam Amouage golda ok.dwóch miesięcy i dalej jak sie nim poczęstuję to tak choby mi dzisiaj w paczce przyszedł.Za cholere nie chce mi się znudzić.To pierwszy taki perfum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki "perfum" mówisz... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tego jeszcze nie słyszałem żeby gold ser przypominał.Chyba to musi być drogi jakiś ser😀

42 minuty temu, loco50 napisał:

Taki "perfum" mówisz... 

A no ja😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy twierdzą, że Gold jedzie śmietnikiem, co jestem w stanie zrozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tego jeszcze nie słyszałem żeby gold ser przypominał.Chyba to musi być drogi jakiś ser

Ser gołda, nie słyszałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie przekrzykuję, a jedynie sobie żartuje w tych smutnych jak p.zda czasach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, że zapach to jest subiektywne odczucie ale czytając na forach zachwyty nad Creed'em, po analizie nut zapachowych mało go nie kupiłem w ciemno ale stwierdziłem, że najpierw nabędę próbkę i jest on strasznie przereklamowany nie jest brzydki ale tyłka nie urywa a jego cena zabija. Jakbym kupił w ciemno cały flakon to bym się delikatnie to ujmując zdenerwował :) przekonałem się już wielokrotnie, że jak czytam o nutach zapachowych i wydaje mi się, że jak to powącham mój tyłek zostanie urwany okazuje się, że jest kiszka i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Zolw napisał:

wiem, że zapach to jest subiektywne odczucie ale czytając na forach zachwyty nad Creed'em, po analizie nut zapachowych mało go nie kupiłem w ciemno ale stwierdziłem, że najpierw nabędę próbkę i jest on strasznie przereklamowany nie jest brzydki ale tyłka nie urywa a jego cena zabija. Jakbym kupił w ciemno cały flakon to bym się delikatnie to ujmując zdenerwował :) przekonałem się już wielokrotnie, że jak czytam o nutach zapachowych i wydaje mi się, że jak to powącham mój tyłek zostanie urwany okazuje się, że jest kiszka i tyle

Rozumiem.Niekiedy zpach nawet jak znasz a kupisz w internetach a się na okazuje że w perumerii jak się psiknołem to jakoś mocniejszy ,lepszy czy dłużej trzyma.Co do Creeda to tu sie zgadzam.Niby fajny same oklaski do niego ale d*py nie urywa.I jeszcze za takie piniądze.Też bym sie zatrząsł jakbym go w ciemno kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale piszecie o przejęciu marki czy o teoretycznym zakupie flakonu jakiegoś konkretnego zapachu? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wróciwszy jeszcze do Amouage Gold to mi się przypomniała taka opinia z netu że go moczem czuć. Co nos to inna opinia😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, brz napisał:

Ale piszecie o przejęciu marki czy o teoretycznym zakupie flakonu jakiegoś konkretnego zapachu? ;)

Hehe faktycznie, ale po co się rozdrabniać przejmujemy całą firmę :) Creed kojarzy mi się przede wszystkim z Aventusem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoś spokojnie, nie nastawiaj się na kupno, a docenisz walory czysto użytkowe Aventusa. Są to bardzo uniwersalne perfumy, które dają satysfakcje z noszenia. Narody jednak nie klękną przed tobą itd. ;) Ja je bardzo lubię, a flakonu nie posiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aventus jest po prostu zapachem eleganckim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spontaniczny strzał, zakup dokonany parę minut temu i na dwie godziny przed zejściem z burty. Nie miałem pojęcia, że coś takiego powstało, uzywalem w przeszlosci podstawki czyli "szarego" aqua. Koleżanka napisala zebym sprawdzil, czy nie ma i wzial dla jej meza. Super świerzaczek, ma power na dzien dobry, az oczy sie otwierają i gęba uśmiecha. Ta mała piętnastka to też EDP, za***ista sprawa na wyjazd. Rzadko widuje cos takiego w meskich setach. Nie wziąłem wyjątkowo żadnej rudej ale w tym wypadku, to chyba lepiej wydane 60€. Moze ktos uzywa i podziela moj entuzjazm :Db54e6ceda72881be2edea97e1fd07ff9.jpg

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kosma

Bardzo fajny zapach. Miałem jakiś czas temu. Powiedziałbym, że uniwersalny i na codzień. A to, że koleżanka poprosiła o zakup to też się nie dziwię bo bardzo popularny i powszechnie lubiany - takie przynajmniej mam obserwacje. Ogólnie wszystkie wersje GIO/GIA przeżywają teraz renesans. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rano kupiłem zegarek, a wieczorem perfumy. Oba zakupy w ciemno. Perfumy już zaakceptowałem, zostają. LALIQUE Hommage a l'homme.

 

 

25ff78c01c1f8918.jpg

Edytowane przez Topaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kosma napisał:

Spontaniczny strzał, zakup dokonany parę minut temu i na dwie godziny przed zejściem z burty. Nie miałem pojęcia, że coś takiego powstało, uzywalem w przeszlosci podstawki czyli "szarego" aqua. Koleżanka napisala zebym sprawdzil, czy nie ma i wzial dla jej meza. Super świerzaczek, ma power na dzien dobry, az oczy sie otwierają i gęba uśmiecha. Ta mała piętnastka to też EDP, za***ista sprawa na wyjazd. Rzadko widuje cos takiego w meskich setach. Nie wziąłem wyjątkowo żadnej rudej ale w tym wypadku, to chyba lepiej wydane 60€. Moze ktos uzywa i podziela moj entuzjazm :Db54e6ceda72881be2edea97e1fd07ff9.jpg

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Za taka cenę to zal nie wziąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kosma napisał:

Spontaniczny strzał, zakup dokonany parę minut temu i na dwie godziny przed zejściem z burty. Nie miałem pojęcia, że coś takiego powstało, uzywalem w przeszlosci podstawki czyli "szarego" aqua. Koleżanka napisala zebym sprawdzil, czy nie ma i wzial dla jej meza. Super świerzaczek, ma power na dzien dobry, az oczy sie otwierają i gęba uśmiecha. Ta mała piętnastka to też EDP, za***ista sprawa na wyjazd. Rzadko widuje cos takiego w meskich setach. Nie wziąłem wyjątkowo żadnej rudej ale w tym wypadku, to chyba lepiej wydane 60€. Moze ktos uzywa i podziela moj entuzjazm :D

Bardzo fajny zapach, na bank wyląduje u mnie na wiosnę :) A tak z ciekawostek, od jakiegoś czasu robię mydła, na użytek własny, rodziny i znajomych. Od niedawna jako eksperyment zacząłem robić mydła pachnące jak perfumy na bazie gliceryny i olejków generycznych perfum. Mydła o zapachu Aventusa, Amouage Epic Man, Myths, Interlude, Opus VI, Kalan Perfums De Marly. Powem Wam, że wychodzi to nieźle :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Topaz napisał:

Perfumy już zaakceptowałem, zostają. LALIQUE Hommage a l'homme.

Dobry wybór. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pamiętam Łukaszu jak kręciłeś na nie, nomen omen, nosem 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie może być. Od pierwszego niucha mi się spodobały i trzymają się półki jak mało które (a już na pewno ostały się jako jedyne od Lalique).

 

Może chodziło o Voyageur, bo te rzeczywiście nie wywarły na mnie jakiegoś specjalnego wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojadżer, fakt. Zwracam honour😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.11.2020 o 21:39, Topaz napisał:

Rano kupiłem zegarek, a wieczorem perfumy. Oba zakupy w ciemno. Perfumy już zaakceptowałem, zostają. LALIQUE Hommage a l'homme.

 

 

25ff78c01c1f8918.jpg

A jaki zegarek kupiłeś?


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.