Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Eeee tam, Łukasz, od razu leczyć...zrób research ile zegarków kupiłeś - na pewno jesteś w pełni zdrowy


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dwa. Oba chińskie. Obu już u mnie nie ma. 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukaszu, a Iron Duke?😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest tam przecież. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solve, jedyne wiarygodne perfumerie to te z reklam w TV i nie ma bata. Kupowanie w tych e butikach to na dwoje babka wróżyła. Ciekawe dlaczego te e szemrane sklepy  tak łatwo przyjmują zwroty otwartych produktów i oddają kasę. Później zakładają nową folię i dalej w obieg a pusty psik startowy robi się jak ze sprayem odwracasz i ciśniesz atomizer aż psiknie powietrzem i dysza czysta. Kupuj chociażby na Notino.  Różnice w kasie są niewielkie ale masz pewność i nie rozmyślasz czy masz fake. Zobacz na allegro tam są nawet Diory po 120zł i po 20 osób to kupuje haha niektórzy nawet chwalą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poradę - na Notino Emblem 40 ml jest po 81 ziko :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, brz napisał:

A jest tam przecież. ;)

A rzeczywiście. Co ślepemu po oczach😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobną opinię. Co do pachnidełka to nie mam do tej strony zaufania. Notino jest okej. Póki co wszystkie swoje perfumy kupowałem stacjonarnie.  Więc mogę polecić jakieś krakowskie miejsca z ciekawymi butelkami ale też w sumie sporo się pozmieniało bo jak kupowałem Aventusa pierwszy raz to był tylko w Tiger and Bear a teraz to w różnych miejscahc można kupić. A Tomy Fordy zawsze w Douglasie kupowałem. Podsumowując, kupując stacjonarnie nigdy nie trafiła mi się żadna mina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lulua
Megami
Tigerandbear
Notino
Dragonfly

Jest tego trochę w Krakowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Galilu.

 

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galilu moje ulubione zdecydowanie. Dziewczyny, które tam pracują znają się na rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, konradl napisał:

Mam podobną opinię. Co do pachnidełka to nie mam do tej strony zaufania. Notino jest okej. Póki co wszystkie swoje perfumy kupowałem stacjonarnie.  Więc mogę polecić jakieś krakowskie miejsca z ciekawymi butelkami ale też w sumie sporo się pozmieniało bo jak kupowałem Aventusa pierwszy raz to był tylko w Tiger and Bear a teraz to w różnych miejscahc można kupić. A Tomy Fordy zawsze w Douglasie kupowałem. Podsumowując, kupując stacjonarnie nigdy nie trafiła mi się żadna mina.

Skoro nigdy nie kupiłeś perfum w drogeriach internetowych, to na jakieś podstawie wyrobiłeś sobie opinie na ich temat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie zakupów, które poczynili lidzie, których znam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pachnidelko jest ok.
Wiele zapachów było tam kupowanych i zawsze wszystko grało.

A zwroty muszą przyjmować wszyscy, bo tak nakazuje prawo.

I Douglas online i notino i pachnidelko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można powąchać lalique hommage a l'homme stacjonarnie? Ma to jakaś drogeria? W douglasie na stronie mają lalique ale inny zapach!!!


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solve  - Laliqua hommage a l'homme widziałem na allegro odlewki a stacjonarnie nigdzie nie powąchasz przynajmniej ja nigdzie nie widziałem. 

Ten lalique pachnie spirytusową śliwką z fiołkami jak "słodko-kwiatowa" śliwowica ale potem całkiem elegancko w dodatku jakaś jasna skóra i tytoń  trwałość do 6h.

 

A pachnidełko raz mocno wpadło bo typ z allegro perfumy marzeń sprzedał mi CK euphoria intense które pachniały 30 minut  a na pytanie skąd to ma bo zgłoszę to na policję odpowiedział, że pachnidełko mu sprzedało hurtem. Więc widzicie szkoda naszego czasu i pieniędzy. Tłumaczył się reformulacją heh 

Innym razem w empiku zamówiłem z beauty gallery D&G pour homme 125ml za 220zł i tez fake do zwrotu bo pachniał 1h.

Z Elnino Encre noire 30 min trwałości i zwrot oczywiście a e-g to to samo.

Podziękowałem tym perfumeriom za współpracę i teraz tylko reklamowane w tv.

Edytowane przez polly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polly, wybacz, ale to takie pie***enie. Ludzie na - nazwijmy to tak - specjalistycznych forach kupują, ale Ty wiesz lepiej, bo gość z allegro Ci powiedział, że kupił kiepściznę od pachnidełka. Notino tak samo potrafi umoczyć i nie masz 100% gwarancji. Kupujesz w D. albo S. za 3 razy tyle i śpisz spokojnie albo polujesz w każdym innym polecanym miejscu, biorąc pod uwagę jakieś tam ryzyko.

 

Miałem Encre Noire z Eglamour, z Notino i nawet legendarna wersja 78% się przewinęła. Wszystko tak samo słabo na mnie siedziało.

 

Solve, dzięki Tobie sięgnąłem dziś po flakon Hommage a L'Homme i bardzo jestem ukontentowany. ;) Jak chcesz, zrobię Ci próbkę Hommage. Pokryjesz tylko transport i dziś wysyłam. 

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło komuś zrobić dzień :) - Napisałem na priv :) 


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brz Twój wybór Twoja/Wasza kasa i czas. Dodam tylko, że na perfuforum i tutaj pewnie też są ludzie którzy działają dobrym słowem na rzecz e-g i elnino, pewnie każda duża perfumeria internetowa ma swoich ludzi i płaci za dobre opinie. Z mojej strony to tyle  już więcej nic nie napiszę na ten temat. Koniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wpadł w ciemno ten Lalique Hommage i jestem bardzo zadowolony. Jak lubisz zapachy wytrawne, typowo męskie można brac w ciemno.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle testuję moje próbki, chociaż nie zawsze mam czas, żeby cokolwiek opisać. Ostatnio były na tapecie:

 

1. CREED Original Santal

 

https://fimgs.net/mdimg/perfume/375x500.473.jpg

 

Ze strony QM:

 

"Original Santal to męska kompozycja zainspirowana królewskim i duchowym splendorem Indii. Olejki z drogocennych drzew sandałowca połączono z przyprawami, znanymi ze swojego pięknego zapachu, mocy oraz wpływu na ciało i umysł.

Skład:
Nuty głowy: absolut z drzewa pomarańczy, imbir z Jamajki
Nuty serca: lawenda, mięta pieprzowa, rozmaryn, jagody jałowca
Nuty bazy: drzewo sandałowe z Mysore, ambra, absolut wanilii, piżmo, syjamski benzoes, drzewo cedrowe z Wirginii

Rodzina zapachowa: orientalno-drzewna

 

Nos: Olivier Creed

 

Data powstania: 2005

 

Dla mnie "takie se". Może nie "badziew", ale nie urywa... nozdrzy. ;) U mnie również trwałość zaskakująco słabiutka, jak na Creed. Generalnie, mam dziwne wrażenie zapachu galeriowego...

 

2. OLFACTIVE STUDIO "Woody Mood"

 

https://www.perfumeriaquality.pl/uploads_shop/shop/images/source/Coffret_pack_WOODY_MOOD_ONLY.jpg

 

Ze strony QM:

Celine Verleure, twórczyni marki Olfactive Studio, ujrzała fotografię zatytułowaną The Redwood Alien na wystawie w paryskim Grand Palais jesienią 2016 roku. Zdjęcie przedstawiające drobną kobiecą postać, która wchodzi do prześwietlonego promieniami słońca lasu niebotycznych sekwoi zafascynowało ją i zachwyciło tak bardzo, że to właśnie wokół niego postanowiła osnuć historię kolejnego zapachu. Na jego twórcę wybrała znanego francuskiego perfumiarza, Bertranda Duchaufoura.
Woody Mood jest zapachem jednocześnie świetlistym i mrocznym. Żywe i jasne otwarcie skomponowane z aromatycznych przypraw: imbiru, szafranu i szałwii oraz soczystej bergamotki wiedzie do drzewnego serca, wypełnionego ciepłymi, otulającymi aromatami lasu i ziemi. Przenikające się zielono-czarne akordy oplata kadzidlany dym, zza którego połyskuje żywiczna nuta styraksu i miękki, zmysłowy akord skóry.

Skład:
Nuty głowy: bergamotka, imbir, szałwia, szafran
Nuty serca: akord sekwoi, jatamansi, czarna herbata, kadzidło
Nuty bazy: paczula, styraks, akord skóry, kakao

Rodzina zapachowa: orientalno-drzewna

 

Nos: Bertrand Duchaufour

 

Data powstania: 2017

 

Tu z kolei bardzo miłe zaskoczenie. Trwały, intensywny zapach prawie idealnie mieszczący się w moich ulubionych przestrzeniach kadzidlano-orientalno-drzewnych. I bardzo, w dodatku, przekonywujący z ekonomicznego punktu widzenia - jak na niszę. ;)

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lincoln Six Echo napisał:

Generalnie, mam dziwne wrażenie zapachu galeriowego...

 

Powąchaj Montblanc Individuel. Prawdopodobnie sporo to wyjaśni. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, brz napisał:

 

Powąchaj Montblanc Individuel. Prawdopodobnie sporo to wyjaśni. :)

 

Mam jeszcze z pół szafy próbek, więc nic raczej nowego nie domówię przez jakiś eon. ;) Nawijaj, co z tym Montblanc.  :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stoi w byle Douglasie oraz Rossmannie, a całe rzesze konsumentów zgodnie twierdzą, ze został zerżn... pardon, stanowił inspirację dla Creeda tworzącego Original Santal. A że Montblanc sam oryginalnymi pomysłami niekoniecznie grzeszy, to Individuel z kolei mocno opiera się na Joop! Homme. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.