Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

brz Twój wybór Twoja/Wasza kasa i czas. Dodam tylko, że na perfuforum i tutaj pewnie też są ludzie którzy działają dobrym słowem na rzecz e-g i elnino, pewnie każda duża perfumeria internetowa ma swoich ludzi i płaci za dobre opinie. Z mojej strony to tyle  już więcej nic nie napiszę na ten temat. Koniec
Czyli Ciebie opłacają perfumerie co w TV się reklamują :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo miałem koledze zasugerować, ale skoro z góry zaznaczył, że z dyskusji się wyłącza... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, brz napisał:

Stoi w byle Douglasie oraz Rossmannie, a całe rzesze konsumentów zgodnie twierdzą, ze został zerżn... pardon, stanowił inspirację dla Creeda tworzącego Original Santal. A że Montblanc sam oryginalnymi pomysłami niekoniecznie grzeszy, to Individuel z kolei mocno opiera się na Joop! Homme. :)

 

A, rozumiem. Dobre.  :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zaszalałem za całe 10 złociszy i kupiłem "Lidera", którego pomimo metryki w życiu nie miałem...

Jak na moje powonienie - całkiem, całkiem...:rolleyes:.

Lider.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że niby do konsupcji?

Słyszałem o wodzie brzozowej, Przemysławce a nawet płynie Borygo.

O tym wynalazku jakoś nigdy...😀. Fakt, że swoje procenty ma, więc czemu nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, brz napisał:

Polly, wybacz, ale to takie pie***enie. Ludzie na - nazwijmy to tak - specjalistycznych forach kupują, ale Ty wiesz lepiej, bo gość z allegro Ci powiedział, że kupił kiepściznę od pachnidełka. Notino tak samo potrafi umoczyć i nie masz 100% gwarancji. Kupujesz w D. albo S. za 3 razy tyle i śpisz spokojnie albo polujesz w każdym innym polecanym miejscu, biorąc pod uwagę jakieś tam ryzyko.

 

Miałem Encre Noire z Eglamour, z Notino i nawet legendarna wersja 78% się przewinęła. Wszystko tak samo słabo na mnie siedziało.

 

Solve, dzięki Tobie sięgnąłem dziś po flakon Hommage a L'Homme i bardzo jestem ukontentowany. ;) Jak chcesz, zrobię Ci próbkę Hommage. Pokryjesz tylko transport i dziś wysyłam. 

Kurde czuję się jakbym czekał na wymarzony zegarek a nie na próbkę perfum :) 


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, zastanawiam się nad Mont Blanc Legend, jakie macie opinie na ich temat, długo się trzymają na skórze?

 

Jak już pytam, to proszę również o opinie na temat Cartiera Pasha Noire i Sport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kewinkorpyta

 

Mam MB legend i wg mnie po 1h jest dość bliskoskórny  ale trwałość około 7h. Do biura w sam raz, nikogo nie udusi, nie obrazi a nawet może się podobać. 

Sporo delikatnej lawendy, werbeny i jabłka dość bogaty ma skład ale jest tak zmieszany, że trudno to wszystko wyczuć. Dla mnie to klimaty lekko słodkawe/ciepłe, lekko zmienia się w czasie. Czasami go lubię. Mam na zbyciu butlę setkę z około 90ml.

Edytowane przez polly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perfumeria-pol z Sosnowca na allegro, komentarze w porządku. Kupował ktos u nich?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś o zapachy cedrowym/leśnym bez jakichkolwiek słodkich naleciałości. Dawniej czysty zapach cedrowy robiło Gilette ale tego już nie ma więc może ktoś/coś doradzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, deviles napisał:

zapachy cedrowym/leśnym bez jakichkolwiek słodkich naleciałości.

 

 

jest creed cedre blanc, niby unisex ale raczej meski drzewny zapach

 

tapatalked

verstuurd vanaf mijn iphone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armani eau de cedre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszła od Kolegi Łukasza próbka Lalique o której tu ostatnio rozmawialiśmy - jeszcze raz dzięki. 

Był już pierwszy psik i........... niestety nie pykło - jak dla mnie za ciężki - nie tak jak Dior ale ciężki i intensywny. Jeszcze raz dzięki za próbkę - dzięki temu nie kupiłem w ciemno :) 

Może jeszcze nie dojrzałem do takich zapachów :):)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deviles

Karl Lagerfeld Kapsule woody jest cedrowo-mchowy jak najbardziej pasuje do leśnych typów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, Solve, ciekawe. Z reguły ludziom pasuje. :)

 

A Chanel Allure i Moschino Forever próbowałeś? Bardziej uniwersalne i ogólnodostępne zapachy nie przychodzą mi do głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chanel i Moschino wypróbuje w weekend - ale coraz bardziej podoba mi się MB Emblem :) 


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, a propos testowania. Wprawdzie nie TF, ale kolejna próbka z worka pełnego zapachów.  ;)

 

https://www.perfumeriaquality.pl/uploads_shop/shop/images/source/sweet-william.jpg.png

 

 

Niby to mają być takie "niezależne od płci", ale...  :D

 

"Sweet William wcale nie jest słodki. Kompozycja wzięła swą nazwę od odcienia czerwieni, którą upodobali sobie renesansowi malarze portretujący zakochanych. Pod słodką nazwą słodkiego Williama kryje się zatem prawdziwa burza uczuć: miłość gorąca i odurzająco zmysłowa. Zapach zaczyna się ostrymi, zdecydowanymi nutami białego pieprzu i kardamonu, miękko przepływa przez objęcia irysa i ylang-ylang, by spocząć – zmęczony, lecz nadal spragniony – w słodkich oparach wanilii, ambry i styraksu."

 

Dla mnie trochę za bardzo przypominają zapachy babcinych perfum z połowy lat osiemdziesiątych 20 wieku. Raczej dla pań po 50-tce niż dla panów, IMO.  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy znaczku unisex od razu zapala się czerwona lampka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki zestaw wpadł w moje ręce, na razie nie mam zdania, testy jutro.

 

66c443df51a2605d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krótkie pytanie:

jakie sklepy online z legitnymi zapachami polecacie?

pytanie właściwie nie moje, bo ja zazwyczaj ograniczam się do lotnisk i/lub doug...s i seph..a

obiecałem pytającej że zapytam w tym wątku

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam uwag do Notino i E-Glamour. 100% zadowolenia, po kilkanaście zakupów w każdym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

U mnie w zasadzie tak, jak u przedmówcy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mam uwag do Notino i E-Glamour. 100% zadowolenia, po kilkanaście zakupów w każdym.
 
U mnie w zasadzie tak, jak u przedmówcy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 
dziękuję.
jeszcze jedna prośba. ktoś może się podzielić rabatem 20% w sklepie stacjonarnym sephora.
ważny jest do dziś i tylko wybrańcy z kartami dostali email bądź sms

Edit. Już mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.