Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadł znienacka lew od Lalique, ale chyba nie zostanie na dłużej. Za słodki jak dla mnie. Ale całość opakowania to klasa wyższa, "to widać, słychać i czuć".

 

aa28a5180140dba1med.jpg

 

f779da7dfbd50e4dmed.jpg

 

58ceff3e078969femed.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.01.2021 o 20:11, Remy napisał:

Zapachy Montale mi się podobają, nie przekonują mnie jednak jednakowe w kształcie flakony. 

 

Istnieje powiązana firma Mancera, dla której zapachy również tworzy Pierre Montale (przez lata uznawany za postać fikcyjną, stworzoną jedynie w celach marketingowych). Zapachy są łudząco "podobne" do Montale, ale już w tradycyjnych szklanych flakonach.  Tam skieruj swój nos 😉

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny flakon. Zapach taki sobie. Może jeszcze się ułoży. 

 

 

DSC_0057.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś jakieś info czy dostępne są jeszcze Marc Jacobs Bang? 

na allegro są testery ale podchodzę z dystansem do takich zakupów a poza tym ceny jakoś dziwnie wysokie, mam flakon od bardzo dawna i nie pamiętam ile za niego płaciłem ale na pewno nie 500-600zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gucci jest niesamowity, ropa, ciężki smar, dym - uwielbiam. Cartier to taki koloński klasyk jak z lat 70.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnuj z G. Guilty, skoro go nie znasz. Można się przestraszyć, choć ja go bardzo lubię. Santos dosyć ciężki, oleisty, a Versace bardzo przyjemne, dojrzałe.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym 150 ml tego Gucciego starczy do końca życia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GGA. Jestem fanem😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odstraszył mnie nawet Tom Ford Tuscan Leather, choć pachniał mi piecem. Gucci jest jeszcze bardziej kontrowersyjny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz whisky torfowe to Ci się spodoba. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Tuscan Leather to przyjemniaczek. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za odpowiedzi. Postaram się wyłudzić próbkę od Notino przy zamówieniu czegoś spokojniejszego - pewnie Santosa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym o coś zapytać. Mam wrażenie, że zniknął mój post z Diorem na sprzedaż. Czy ktoś go usunął? Czy naruszyłem jakiś regulamin czy coś podobnego? Jeśli tak to nie zrobiłem tego celowo, a z niewiedzy. Jeśli tak to proszę o taką informację co by na przyszłość nie popełnić gafy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli był w tym temacie to jest niezgodny z regulaminem. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tak to przepraszam. Zasugerowałem się postem #9780 który wygląda jak ogłoszenie.

Na sprzedaż kilka perfum. Ponieważ za często miałem wrażenie, że perfumy ze sklepów stacjonarnych są bardziej trwałe niż z Notino i Eglamour, zacząłem kupować wyłącznie w Douglasie i Sephorze. I tam zostały kupione poniższe flakony (te akurat w Douglasie w Galerii Bałtyckiej lub Mokotów).
 
1. Hermes Terre d'Hermes 200 ml EDP (jest ok. 90 ml) - cena 270 zł (w sieci ok 300 zł za 75 ml, ja zapłaciłem ok. 800 zł)
2. Guerlain L'Instant 100 ml EDT (jest ok. 65 ml) - cena 70 zł ( w sieci ok. 160 zł, ja zapłaciłem ok. 350 zł)
3. Yves Saint Laurent Opium 50 ml EDP ( jest ok. 30 ml) - cena 80 zł (w sieci 300zł/100 ml, ja za 50 ml płaciłem ok. 250 zł)
4. Chanel Égoïste 100 ml EDT (jest ok. 55 ml) - cena 170 zł (w sieci ok. 430 zł, ja płaciłem ok. 500 zł)
5. Yves Saint Laurent La Nuit 100 ml EDP ( jest ok. 70 ml) - cena 160 zł (w sieci ok. 320 zł, ja płaciłem ok. 450 zł)
 
Wszystkie oddam nie za 750 zł tylko 500 zł z dowozem lub wysyłką gratis. 
 
Ceny z sieci podałem na szybko (Notino i Eglamour) jak ktoś znajdzie gdzieś taniej, to możemy negocjować, chcę sprzedać, a nie sprzedawać.
Wysyłka kurierem 10 zł. W Gdańsku dowóz gratis.  
 
DWbBKdW.jpg&key=d741193c7c5f7bdb8dcbd17ba6d13dd2a3cbae361d5d6d2d7f89b793350c9261
 
Dziękuję nowemu "nosicielowi" za szybki zakup, myślę, że nie będzie zawiedziony  
O ten chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nim był. Najwyraźniej moderator przeoczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie moja bajka. Zaczyna się przyjemnie, ale później coś mi nie leży. Poza tym ten Pride od Armafa to podobny klimat ale bardziej mi podszedł. Oddam w dobre ręce. Brak 3 psików. 

 

 

 

 

DSC_0049.JPG

DSC_0057.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z Was mi to wyjaśni. Amouage Epic w Misalli, które jest uznawane za najpewniejsze źródło w Polsce kosztuje ok. 1100 zł za 100 ml. W Notino widzę Epica 50 ml za 660 zł a 100 ml za... 600 zł. Inne "ałmaże" mają już w cenach niemal porównywalnych do stacjonarnych butikowych perfumerii. Creedy mają z kolei sporo drożej niż autoryzowana Misalla i do tego ledwie kilka zapachów.  Jak to rozumieć? Czy to oznacza, że w przypadku tych marek producenci trzymają szczelnie dystrybucje, a takie Notino nie ma stałej oferty tylko sprzedają to co im się czasami uda wyrwać z jakiegoś źródła? "Czeski" film dla mnie z dostępnością i cenami 😛

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ciepły ...

Imaginary Authors - A City on Fire

ff66757c7748e025008288c7fc4c44a5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dojechał. Nie wiem czy dobrze mi się wydaje ale trochę przypomina mi Allure Sport. Choć tego drugiego miałem kilka lat temu. 

IMG_20210127_194452.thumb.jpg.200ddcb11664b8b5a87a6d77a2b9b076.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze 

 

 

DSC_0132.JPG

DSC_0131.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.