Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Sprezentowała żona. 

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre te Wasze żony. Wyrazy uznania. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wsiąkłem w whisky i zegarki to zaniedbałem temat perfum ze dwa lata a już ewidentnie od początku pandemii.

pracuje zdalnie nie wychodzę tak często z domu wiec i perfum nie używam jak wcześniej. A do dresów nie wrzucę Jubilation XXV, Zoologist T-rex, Xerjoff Alexandria II

Gdyby nie fragrantica to nawet nie wiedziałbym co mam. 😜

musze jakiś przegląd zrobić i trochę posprzedawać. Znając siebie, może kolejne pół roku minąć zanim się do tego zabiorę 😂🤣😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć fotki co masz - pomożemy się tego pozbyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

disaster3, nosisz Alekxandrie?  Na mnie pachnie strasznie damsko. Nie było osoby, która stwierdzilaby, że jest inaczej. Miałem na szczęście mały flakon, który udało się uplynnic.  Co do Zoologa, to absolutnie nie podzielam zachwytów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, disaster3 napisał(-a):zaniedbałem temat perfum ze dwa lata a już ewidentnie od początku pandemii.

pracuje zdalnie nie wychodzę tak często z domu wiec i perfum nie używam jak wcześniej.


Mam podobnie.

Do perfumerii nie wchodzę bo w niektórych nie można samodzielnie używać testerów a w maseczce nie czuć prawie nic.

 

5 godzin temu, disaster3 napisał(-a):zaniedbałem temat perfum ze dwa lata a już ewidentnie od początku pandemii.

pracuje zdalnie nie wychodzę tak często z domu wiec i perfum nie używam jak wcześniej.


Mam podobnie.

Do perfumerii nie wchodzę bo w niektórych nie można samodzielnie używać testerów a w maseczce nie czuć prawie nic.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś tak. Sympatico jak na buszerona😁

 

 

DSC_0337.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziś 

 

 

DSC_0341.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, loco50 napisał(-a):

A dziś 

 

 

DSC_0341.JPG

Też o nim myślę. Jak z trwałością? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma co myśleć. Trzeba kupować, póki jest tanio. Ostatnio widziałem jakąś dyskusję a temat rzekomego wycofania tego zapachu, więc zaraz pójdzie fama (nieważne, czy bezpodstawna) i ceny poszybują w górę. 

 

U mnie trwałość to chyba jakieś 5-6 godzin przy raczej nieprzesadnej aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, brz napisał(-a):

Tu nie ma co myśleć. Trzeba kupować, póki jest tanio. Ostatnio widziałem jakąś dyskusję a temat rzekomego wycofania tego zapachu, więc zaraz pójdzie fama (nieważne, czy bezpodstawna) i ceny poszybują w górę. 

 

U mnie trwałość to chyba jakieś 5-6 godzin przy raczej nieprzesadnej aplikacji.

Jesteście niemożliwi i macie siłę przebicia,bo już kliknąłem. Te perfumy to nawet gorsze zło niż zegarki, bo niby tańsze i więcej można kupić😉🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie nabyłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dior Eau Savage EDT vs Sauvage Cologne

Z opinii wynika, że Cologne bardziej przystępny, nowocześniejszy i noszalny.

Co do parametrów opinie podzielone, ale czy ktoś się może wypowiedzieć w kwestii intensywności wetywerii w tej kompozycji? Dominuje czy jest raczej zgrabnie wkomponowana szczególnie w bazie?


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie tak zaszalałem, że tak powiem, sorry za fotę, dziś doszły 4. Całkiem po prawej to Fattan. Na razie każdy z nich praktycznie tylko po jednym psiknięciu na próbę.

Dwa Just Jacki raczej wystawię, tak samo dwa z trzech Swiss - Shaghaf Oud Aryad i Oud Aswad.

 

IMG_20210309_203752.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diego, to trawsko różne ma oblicza, więc któż przewidzi, o co Ci chodzi? :) Fakt faktem jednak, że wetyweria nigdy specjalnie nie rzuciła mi się na nos podczas noszenia Eau Sauvage Cologne (Eau Sauvage nie znam). Nie twierdzę, że jej nie ma, bo chyba jednak jest, ale ładnie wkomponowana w resztę. Świetne cytrusy oparte na wytrawnym/gorzkim hedione (jaśminie). Brzmieniowo perfumy te powinny pasować raczej pod białe polo w lecie, ale i na siłowni absolutnie mi nie przeszkadzały. Bardzo dobry zapach, polecam jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

15 godzin temu, loco50 napisał(-a):

A dziś 

 

 

DSC_0341.JPG

No u mnie nie poszło. Robiłem nawet podejście, że brałem jako zapach do auta ( zaraz się gromy na mnie posypią :)) - ale niestety też nie poszło - chyba coś że mną nie tak, bo skoro tak Wam się podoba ten zapach, a mi nie. Z drugiej strony mógłbym zadrzeć nosa i umieść czoło :) - że może mój nos woli inne zapachy :):):) 

Edytowane przez Solve

Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No najwyraźniej woli i nic w tym złego. Różnie to bywa. Całkiem niedawno wpadła mi w ręce flaszka pewnego świeżaka, na którego temat w necie można przeczytać głównie dobre bądź neutralne opinie. I co? I dla mnie jest kompletnie nienoszalny, nie mogę po prostu. Taki śmierdziuch. :)

 

Od Acqua di Gio dostaję najprawdziwszych mdłości. Wielbione przez całe rzesze Loewe 7? Meh... Kultowe Deklarasją Cartiera? O matulu, dramat. Rzekomy miłosny eliksir w postaci Xeryus Rouge, czyli mocno chemiczne mydło polane hortexowskim napojem kaktusowym? WTF? Itd... :D

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@solve u mnie był to zakup w ciemno i bardzo mi podpasował. @brz dzięki, chodziło mi wlaśnie o "ilość" wetywerii w kompozycji, bo niektórzy porównują do Hermesa

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że do Terre? W życiu. Ale wiesz, jak ktoś jest przewrażliwiony, to i u sąsiada 2 domy dalej wyczuje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xeryus jest straszny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie można stacjonarnie przetestować Dior Eau Sauvage Cologne? W sephorze i douglasie jest tylko wersja edt.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem tę Lalkę hołdującą mężczyźnie. Jest Ok, ale bez uniesień. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.03.2021 o 19:35, Adi napisał(-a):

Nabyłem tę Lalkę hołdującą mężczyźnie. Jest Ok, ale bez uniesień. 

A mnie bardzo podeszła. Jest dosyć wyrazistą i trwała. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.