Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Po islamsku😁

 

 

DSC_0584.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza dostawa z eg

 

 

 

 

DSC_0586.JPG

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ten Ultimate? Myślałem, że to jakiś świeżak, ale teraz sprawdziłem nuty i wychodzi, że niekoniecznie. Za to ostatnio w końcu powąchałem klasycznego A*Mena. Trochę mi zeszło. 😅

 

Moje marcowe zakupy wyglądają natomiast jak poniżej. Standardowo: idzie wiosna, to trzeba było nakupić jesienno-zimowych siekier. 🤣🤣🤣

 

M3VInQKl.jpg

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki ultra świeżak to nie, ale też nie beton😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów wyżej pytałem o sklep 4beauty.

Cóż za naiwne pytanie!!!!

OMIJAĆ!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 A coś mi musiało umknąć. Co się stało? Kupiłeś coś czy w porę się opamiętałeś? Zerknąłem teraz na kilka pierwszych zapachów z brzegu i uśmiałem się mocno.

 

Cytat

Czym są nasze oryginalne testery i skąd pochodzą?

Nasze testery mogą różnic się od klasycznych produktów przede wszystkim poprzez opakowanie, które może być białe, szare, z informacją,że jest to tester perfum. Flakony prezentują się identycznie jak na naszych zdjęciach (bardzo rzadko mogą występować na nich drobne skazy), co najważniejsze -ich zawartość w niczym się nie różni ani nie ustępuje klasycznym produktom-przeciwnie-często posiadają wzmocnione nuty zapachowe.

Nasze testery produkowane są dokładnie w tych samych fabrykach perfum na terenie Unii Europejskiej oraz UK co ich odpowiedniki(nie mają nic wspólnego z tzw oryginalnymi testerami z Turcji lub Chin). Testery perfum nigdy nie były używane, opakowania są zafoliowane ze specjalnymi hologramami/ informacjami,że są to oryginalne testery.

Nasze testery używane są jako perfumy pokazowe/demonstracyjne we wszystkich renomowanych perfumeriach zajmujących się sprzedażą oryginalnych perfum na całym świecie. Są to najlepsze,oryginalne testery na rynku.

 

 

Jeśli ktoś nie widzi problemu, śpieszę z pomocą. :D

1. Za mało razy napisali, że testery są oryginalne.

2. Niczym się nie różnią, ale jednak są mocniejsze od produktów.

3. Ciekawe, że ich oryginalne testery są lepsze (najlepsze!) od oryginalnych testerów.

4. Finalnie: sami wyraźnie piszą, że te testery są produkowane tam, gdzie ich odpowiedniki, czyli zapewne oryginalne perfumy. ;)

5. Jaki szanujący się sklep sprzedaje tylko testery? No może poza tym alterego Dolce.pl (choć i tam są różne kwiatki, bo często oferują coś, czego nie mają na stanie)?

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.03.2021 o 09:42, tofiks_th napisał(-a):

Dziś taki dostałem, ciekawy zapach😀

 

 

Trzymam tego fattana na wiosnę ;) Na razie 2 psiknięcia testowe zrobiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, brz napisał(-a):

 A coś mi musiało umknąć. Co się stało? Kupiłeś coś czy w porę się opamiętałeś? Zerknąłem teraz na kilka pierwszych zapachów z brzegu i uśmiałem się mocno.

 

 

Jeśli ktoś nie widzi problemu, śpieszę z pomocą. :D

1. Za mało razy napisali, że testery są oryginalne.

2. Niczym się nie różnią, ale jednak są mocniejsze od produktów.

3. Ciekawe, że ich oryginalne testery są lepsze (najlepsze!) od oryginalnych testerów.

4. Finalnie: sami wyraźnie piszą, że te testery są produkowane tam, gdzie ich odpowiedniki, czyli zapewne oryginalne perfumy. ;)

5. Jaki szanujący się sklep sprzedaje tylko testery? No może poza tym alterego Dolce.pl (choć i tam są różne kwiatki, bo często oferują coś, czego nie mają na stanie)?

Pytanie wrzuciłem na szybko. Przy dokładniejszym podejściu, nic tam nie pasowało.

A przecież już sama cena powinna odstraszyć, i to natychmiast🤡

Dzisiaj tak

530325B9-C8DA-44C5-8AB5-74F890DAB254.thumb.jpeg.303b0237dd1c60060afa08038229cd04.jpeg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj. Mocno. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jakieś perfumowe priorytety w zakupach a po głowie chodzi mi dawny zapach którego używałem - Christopher Columbus.

No i pytanie co z niego zostało i jak go odbiorę po tylu latach gdy niszę i dobry mainstream miałem na sobie...

Zastanawia mnie gdzie go jeszcze powącham, choć przy ostatnich obostrzeniach po perfumeriach nie chodzę- w niektórych trzeba prosić obsługę. A w maseczce nie czuć...

Zawsze jakieś perfumowe priorytety w zakupach a po głowie chodzi mi dawny zapach którego używałem - Christopher Columbus.

No i pytanie co z niego zostało i jak go odbiorę po tylu latach gdy niszę i dobry mainstream miałem na sobie...

Zastanawia mnie gdzie go jeszcze powącham, choć przy ostatnich obostrzeniach po perfumeriach nie chodzę- w niektórych trzeba prosić obsługę. A w maseczce nie czuć...

Zawsze jakieś perfumowe priorytety w zakupach a po głowie chodzi mi dawny zapach którego używałem - Christopher Columbus.

No i pytanie co z niego zostało i jak go odbiorę po tylu latach gdy niszę i dobry mainstream miałem na sobie...

Zastanawia mnie gdzie go jeszcze powącham, choć przy ostatnich obostrzeniach po perfumeriach nie chodzę- w niektórych trzeba prosić obsługę. A w maseczce nie czuć...

Zawsze jakieś perfumowe priorytety w zakupach a po głowie chodzi mi dawny zapach którego używałem - Christopher Columbus.

No i pytanie co z niego zostało i jak go odbiorę po tylu latach gdy niszę i dobry mainstream miałem na sobie...

Zastanawia mnie gdzie go jeszcze powącham, choć przy ostatnich obostrzeniach po perfumeriach nie chodzę- w niektórych trzeba prosić obsługę. A w maseczce nie czuć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jakieś perfumowe priorytety w zakupach a po głowie chodzi mi dawny zapach którego używałem - Christopher Columbus.

No i pytanie co z niego zostało i jak go odbiorę po tylu latach gdy niszę i dobry mainstream miałem na sobie...

Zastanawia mnie gdzie go jeszcze powącham, choć przy ostatnich obostrzeniach po perfumeriach nie chodzę- w niektórych trzeba prosić obsługę. A w maseczce nie czuć...

Zawsze jakieś perfumowe priorytety w zakupach a po głowie chodzi mi dawny zapach którego używałem - Christopher Columbus.

No i pytanie co z niego zostało i jak go odbiorę po tylu latach gdy niszę i dobry mainstream miałem na sobie...

Zastanawia mnie gdzie go jeszcze powącham, choć przy ostatnich obostrzeniach po perfumeriach nie chodzę- w niektórych trzeba prosić obsługę. A w maseczce nie czuć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, loco50 napisał(-a):

Ojojoj. Mocno. 

Ale z trwałością tak sobie niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ten zapach w ogóle nie leży. Taka popielnica z petami 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Remy napisał(-a):

Zawsze jakieś perfumowe priorytety w zakupach a po głowie chodzi mi dawny zapach którego używałem - Christopher Columbus.

No i pytanie co z niego zostało i jak go odbiorę po tylu latach gdy niszę i dobry mainstream miałem na sobie...

Zastanawia mnie gdzie go jeszcze powącham, choć przy ostatnich obostrzeniach po perfumeriach nie chodzę- w niektórych trzeba prosić obsługę. A w maseczce nie czuć...

Zawsze jakieś perfumowe priorytety w zakupach a po głowie chodzi mi dawny zapach którego używałem - Christopher Columbus.

No i pytanie co z niego zostało i jak go odbiorę po tylu latach gdy niszę i dobry mainstream miałem na sobie...

Zastanawia mnie gdzie go jeszcze powącham, choć przy ostatnich obostrzeniach po perfumeriach nie chodzę- w niektórych trzeba prosić obsługę. A w maseczce nie czuć...

Mnie nie smakuje tak jak kiedyś... Pewnie zapach ten sam ale czasy inne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, loco50 napisał(-a):

Mi ten zapach w ogóle nie leży. Taka popielnica z petami 😁

A mi przypomina trochę Bourjois OR Masculine z lat 80'siątych🤥

No i się podoba🤠

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA mam kilka takich tańszych sprzed lat do wracania czasem.  Aspen, Jovan Musk, Columbus. Nieodżałowany Adidas Classic i Adventure. 

Ach i jeszcze Jade Man.

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście chcieli nabyć jakieś fajne flaszki to w niezegarkowych wrzuciłem stragan:) ceny do negocjacji, kilka unikatów, nisza, mainstream: Memo, Tom Ford, YSL, Houbigant, Odin, Loewe, Hermes, Zegna itd. Z unikatów Loewe 7 Natural z pierwszych wypustów i Jil Sander Pure... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, dzięki @marwol, moderacja chyba mnie zrzuciła... to wyglada to tak:) foty mogę podesłać, wysyłki w cenie, negocjacje lekkie przewidziane, ale to raczej ceny zakupowe uwzględniające zużycie lub chęć pozbycia się:)

 

1. Armani Vétiver d'Hiver (Vetiver Babylone) 100ml cena 400 pln
3. Houbigant Duc de Vervins L’extreme 120ml, bez dwóch psików, cena 220 pln 
4. Tom Ford Venetian Bergamot Tom Ford 50ml (45ml) cena 440 pln
5. Kilian Light My Fire 100ml Refill, ok 92ml, cena 500 pln
6. Jil Sander Man Pure 100ml (90ml), 300 pln
7. MEMO Shams Oud 75ml (ok 72ml) cena 500 pln
9. MEMO Russian Leather 75 (70-72ml), cena 700 pln
10. Woody Mood Olfactive Studio 100ml, ubytek jeden/dwa globale 360pln
12. Chopard Neroli A La Cardamome Du Guatemala 100ml, ubytek dwa globale, cena 500pln
13. Chopard Orange Mauresque 100ml, ubytek dwa globale, cena 480 pln
14. Robert Piguet Notes 100ml (90ml) cena 350 pln 
16. Odin New York Semma 100ml- ubytek to jeden global, cena 500pln
17. Hermes Voyage d'Hermes Parfum 100ml (ok 90ml), cena 220pln
18. YSL Opium Pour Homme 100 ml (ok 75ml), cena 200 pln
19. YSL Y eau fraiche 60ml (ok 55ml), cena 150 pln
20. YSL Kouros Cologne Sport 100 ml (ok 90ml) cena 350 pln
21. Guerlain Heritage EDT 100ml  (min. 95ml, cena 170 pln
22. Guerlain Mon Habit Rouge Taille Sur Mesure 100ml, bez dwóch globali, cena 200 pln
23. Versace Oud Noir 100ml, (stan foto, cena 140 pln
24. Loewe 7 Anonimo  100ml (ok 65ml) 130 pln
26. Hermes Terre d'Hermes Parfum 200 (ok 170-175ml) cena 400pln
27. Michael Kors Michael Kors for Men 120 (ok 115ml) zestaw z żelem i balsamem, cena 250pln
28. Prada Purple Rain 100ml, ubytek dwóch psików, cena 600pln
29. Prada Infusion de Mandarine, 100ml (ok 90ml), cena 200pln
31. Dior Eau Sauvage Extreme 100ml (ok 95ml) 190pln
32. La Yuqawam Ambergris Showers 75ml (ok 60-65ml) 200pln
33. Van Cleef & Arpels Moonlight Patchouli 75ml (70ml), lekko przeciekający atomizer, tester, cena 180pln 
34. Montale Greyland 100ml, (ok 90), cena 200pln
35. Tiziana Terenzi Chimaera 100ml, cena 800 pln
36. CdG Blackpepper 100ml (ok 92ml) cena 300 pln
37. John Varvatos Oud 125ml, bez kilku psików, cena 100pln
38. Dior Eau Sauvage  100 (ok.70ml) cena 150pln
39. Guerlain Coriolan 30ml (27-28ml) cena 300pln
40. Mercedes Black Leather, 100ml, (ok 85ml), cena 180pln 
41. Zegna Acqua di Neroli 100 (ok 93ml), cena 200 pln
42. Issey Miyake Or Encense, 100ml (ok 70ml), cena 160pln
43. Jean Jacques Brosseau Atlas Cedar 100ml (ok 75-80ml), 200 pln
44. Czech&Speake Spanish Cedar 100ml (ok 60ml) 2016 r. (lub starsze) cena 350 pln
45. Loewe 7 Natural, 100ml, bez dwóch globali, cena 340pln (stara wersja)
46. Aqua di Parma Colonia Futura, 100ml, bez dwóch psików, cena 220pln
47. Celine, 100ml, bez psika testowego, cena 150pln
48. Costume Nationale Cyber Garden, 100ml, bez kilku pisków, zestaw z żelem do ciała, cena 250pln
49. Dior Higher Energy, 100ml (90ml), cena 200pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC_0590.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom Ford Grey Vetiver, Guerlaine, Adolfo Dominguez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza wetyweria, jaką dane było mi poznać, to Nishane Sultan Vetiver.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.