Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Versace jest ok. Wyżej opisany przeze mnie Kelsey Berwin też. John Varvatos Oud też, ale ma różę, która mnie odrzuca. Ale początek zaj... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, cyklotymik napisał(-a):

Dzisiaj pierwszy test "nowej" wersji SV. Nowej, bo zmieniło się opakowanie. Teraz pudełko jest foliowane - jak wiekszosc perfum - nie tak jak poprzednio, zabezpieczone plastikiem. Samo pudełko tez jest inne. Poprzednie nie było gładkie.  Co na plus po pierwszych oględzinach. Zdecydowanie staranniej wykonany jest korek. W wersjach, które miałem ostatnio, był niedopracowany - niestarannie wykonany.  Flakon tez lepiej wygląda. Takie zmiany budzą pewien niepokój  :)

Czy uzasadniony będę wiedział później, bo niedawno zaaplikowalem zapach. Póki co różnic nie wyczuwam. 

 

 

 

 

 

 

Minelo około 11 godzin od aplikacji. Cóż mogę napisać. Dalej jest moc. Nie posiadam już wersji która używałem poprzednio,  ale na mój nos zapach nie zmienił się, a jeśli nawet, to ja tego nie wylapalem. Wg mnie kompozycja i parametry nie odbiegają od tego do czego byłem przyzwyczajony. 👍

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, cyklotymik napisał(-a):

Minelo około 11 godzin od aplikacji. Cóż mogę napisać. Dalej jest moc. Nie posiadam już wersji która używałem poprzednio,  ale na mój nos zapach nie zmienił się, a jeśli nawet, to ja tego nie wylapalem. Wg mnie kompozycja i parametry nie odbiegają od tego do czego byłem przyzwyczajony. 👍

 

 

 

gdzie kupowałeś?

Edytowane przez arturlep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z promocji na Notino, przy zamówieniu perfum (Cartier Pasha w moim przypadku), otrzymałem 5 próbek perfum. 
Novellista Unique Wood i Jean Paul Gaultier Le Male są świetne !!

image.jpg

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Jean Paul Gaultier mam chyba z 7 flakonów.
JPG Le Male Parfum nie podszedł mi jednak, postawiłem na Essence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.03.2021 o 20:20, brz napisał(-a):

Najlepsza wetyweria, jaką dane było mi poznać, to Nishane Sultan Vetiver.

 

 

Dziękuję za cynk, bardzo dobre pachnidło 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisywane jako unisex. U mnie u zatwardziałej męskiej szowinistycznej świni😁 na hasło unisex zapala się czerwone lampka i włączają się wszystkie systemy obronne. Co najmniej gotowość Defcon 2 🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sultan Vetiver? Nieeeee, niespecjalnie. To znaczy odważna dziewoja wszystkiego użyje, ale moja żona reaguje na ten zapach tekstem "pachniesz eleganckim starszym panem". Dla mnie to trochę taki unowocześniony, wyczyszczony z przypraw i o niebo lepszy jakościowo Guerlain Vetiver. Świetne trawsko - raz szaro-zielone, raz przydymione, raz ziemiste. Mimo swoistego ciężaru i tych przymiotników jest w miarę czysto, świeżo i - jak dla mnie - zdecydowanie męsko. :)

 

Dla zachowania równowagi... Właśnie mam na sobie absolutnie świetne Tendre Est La Nuit Majdy Bekkali. Piękna paczula z kadzidłem. Opinie na fragrantice głównie od kobiet. :D

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa, to zmienia postać rzeczy. Ale ten unisex. Po wuja wk... prawdziwych mężczyzn? 😁 😁 😁 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chcą pomóc prawdziwemu mężczyznie odkryć w sobie kobiecy pierwiastek? 🤣

 

Niszowe marki zdecydowanie rzadziej bawią się w te marketingowe podziały dżenderowe. Nishane na swojej stronie nie dzieli zapachów na męskie i damskie - zapachy są dla wszystkich, a o zakupie niech decydują nuty, nie łatka.

 

Iron Duke to też niby unisex. Tak że tego. :)

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iron Duke 😳??? 

No to mnie załamałeś. A taki super zapach. No i już ma zgrzyt😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja dałem się ponieść....

a.thumb.jpg.35e8c9207682ca2e1ce46ff1f10e0c9c.jpg

Mnie pasuje, choć w domu mówią, że pachnę jak w galerii sklepowej...

Po kilku dniach jednak nie ma protestów.

Słodko ale całkiem przyjemnie jak na tę cenę no i trwałość porażająca 10/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, chyba Loco od niedzieli psika się BamBu - bo nic nie wrzuca :):):)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosz.... Starocie, ale mam do niego sentyment 

 

 

 

 

DSC_0703.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale daaaawno temu. Jak ceny mieli ludzkie😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak robiłem przegląd polki na fragrze i stanu swojej szuflady wstydu, to się okazało, ze przez ostatnie mniej więcej 6-7 miesięcy przerzuciłem 27 flakonow, z czego 5 zostało na stałe a na 22 poszły w obieg- prezenty, wymiany, sprzedaż itd... to było fajne dopoki nie pojawiły się grupy i fora... teraz ten fan zaczyna być chorobą...😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.