Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy domownik. Od testowego niucha do przeklinania zakupu minęło tylko kilka godzin. 

 

m5T8Get.jpg

 

@loco50, ten mógłby Ci się spodobać. ;)

 

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto on jest? Co on ma? 

I czemu spalony u Ciebie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matulu! Miało być „przeklikania”! Głupi telefon... 

 

Świetny jest. Niektórzy twierdzą, że blisko mu do GGA. Porównywałem ręką w rękę i może coś jest na rzeczy ale tylko z początku i jest dużo bardziej cywilizowanie. Ogólnie bardziej przypomina mi innego imponującego skóro-drewniaka, który niestety został wyeksmitowany, bo pokonał mnie pewnym niuansem (drzewny akord pachniał mi momentami jak drewniana obora moknąca ma deszczu od miesiąca i nie mogłem wykorzenić tego skojarzenia :D). Tu na szczęście tego nie ma - jest tylko amalgamat starej skóry i starego drewna, bez obory. ;) Do tego trochę dymu i na deser nieco przyprawowo-żywicznej słodyczy (coś jak Bvlgari Man in Black). 

 

Ciemny, przyjemny, męski zapach z lekko wschodnim DNA. Taki bad boy w sumie. 

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, brz napisał(-a):

Nowy domownik. Od testowego niucha do przeklinania zakupu minęło tylko kilka godzin. 

 

 

 

@loco50, ten mógłby Ci się spodobać. ;)

 

 

Mam sentyment do Chopard-a za Heaven ("zakopałem" 50ml w szafce obok innych perełek) i Cashran.

Tego akurat nie znam, ale chętnie sprawdzę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo Łukaszu, brzmi dobrze. Gdzie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kostka toaletowa, niestety - MICHALSKY Summer'18

 

5dab314d2b682f73med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale limitowana. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, kupiłem w Missali próbkę Creed Aventus. Psiknąłem i po dwóch godzinach zniknął - czy ten typ tak ma, czy jakaś dziwna próbka?! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie tak ma, że po chwili ledwo go czuję i jeśli nie cofnę się w smugę czy wiatr nie powieje, to mogę o nim zapomnieć. Wszystkie mniej lub bardziej wierne aventuso-klony czy interpretacje sprawują się w moim przypadku podobnie, więc zakładam, że moja skóra z tymi konkretnymi składnikami niespecjalnie się lubi. Inna sprawa, że wielu miłośników Aventusa twierdzi, że z roku na rok jest coraz gorzej z parametrami.

 

Podobnie mam w sumie z Black Afgano. Naczytałem się już wiele razy, jaki to z niego jest potwór, a na mnie siedzi długo ale cichutko. I tu znowu niemal identycznie sprawują się jego krewniacy.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak we wczorajszej Karierze Nikosia Dyzmy-wszystko co obce szkodzi, a co polskie jest dla Polaka najlepsze😁. Polskimi wodami trzeba się polewać a nie obcych kapitalistów wspierać 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, brz napisał(-a):

Na mnie tak ma, że po chwili ledwo go czuję i jeśli nie cofnę się w smugę czy wiatr nie powieje, to mogę o nim zapomnieć. Wszystkie mniej lub bardziej wierne aventuso-klony czy interpretacje sprawują się w moim przypadku podobnie, więc zakładam, że moja skóra z tymi konkretnymi składnikami niespecjalnie się lubi. Inna sprawa, że wielu miłośników Aventusa twierdzi, że z roku na rok jest coraz gorzej z parametrami.

 

Podobnie mam w sumie z Black Afgano. Naczytałem się już wiele razy, jaki to z niego jest potwór, a na mnie siedzi długo ale cichutko. I tu znowu niemal identycznie sprawują się jego krewniacy.

Dzięki za informacje... Jutro test GIT, potem BdP, a jak będzie podobnie, to wracam do TomaForda i zapominam o Creedzie :)

Edytowane przez szuwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Santi Burgas
Wczoraj Iskander
W sobotę Heeley 5085682dc2ac626c9ef389b29ba5475b.jpg0f861f4f5633b5207fd88395c89c7b3a.jpg716327674053d3762e351fdee3824d37.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iskander brzmi groźnie😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jest klasyczny (nie dziad), stonowany i elegancki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo my tu na płn. - wsch. w cieniu Iskanderów z obwodu kaliningradzkiego 😁 tak sobie żyjemy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe "dziady"c912562d55754e1b1349caea96582705.jpg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę tego Aspena powąchać kiedyś. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Diego04 napisał(-a):

Nowe "dziady"


 

 

 

Super! Bardzo lubię, a tego Diora uwielbiam! :)

P.S. Chyba będę musiał poszukać kolejnego flakonu. Gdzie kupiłeś?

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj testowalem pierwszy raz globalnie. Naprawdę niezłe parametry, aż bylem zaskoczony.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 
 
Super! Bardzo lubię, a tego Diora uwielbiam!

P.S. Chyba będę musiał poszukać kolejnego flakonu. Gdzie kupiłeś?
Aleperfumeria, wersja flakon, do tego rabat za newsletter.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diora edt mam odlewkę ze starym batchem, a wersję Edp flakon również starego i są świetne :)

A Aspena taki zestawik kupiłem po informacji, że ponoć ma być wycofany :)

c29c5ca4bca0aa1cf480b4469294733c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Eau Sauvage to zdania są podzielone, wg mnie przy dłuższym obcowaniu może się podobać, choć jest osadzony w mocno klasycznych klimatach, a takie nie każdy lubi czy akceptuje. Ogólnie kompozycja na plus. Z całej linii mi najbardziej podeszła wersja Extreme, którą posiadam. A Aspen to już w ogóle nie jest dziad i też mam skitrane 2 flakony w piwnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aspena kupiłem - wraz z Azzaro Pour Homme, w ramach odświeżania sobie dyżurnych zapachów z minionego tysiąclecia - przy okazji testów Muglera. Nic się nie zmienił. Jakość do ceny rewelacja, trwałość też sporo lepsza niż Mugler, a dużo tańszy. W kategorii budżetowego świeżaka - moim zdaniem nie do pobicia. Chyba kupię sobie litra na zapas, zwłaszcza w kontekście powyższej informacji o wycofaniu zapachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy szanowni nie podgrzewajcie tak tematu tego Aspena bo zaraz wszyscy ruszą na zakupy😂, choć przyznaje się że jakiś miesiąc temu sam zainwestowałem i jestem pozytywnie zaskoczony jego jakością i trwałością. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cale szczęście tego Aspena są bardzo duże ilości w sklepach, więc każdy zdąży :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.