Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

tak tak, już doczytałem :)

 

@brz, jak parametry nowego DHI. Czytałem, że słabizna, no ale ludzie różne rzeczy piszą - nowy DHP też miał byc wodą po ogórkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, marwol napisał(-a):

Chodziło mi, że jak kolega MHAEM będzie sprzedawał to mogę kupić od Niego w takiej cenie jak ostatnio było Nishane na makeup.pl :)

odpakowałem dzisiaj Colognise, użyłem globalnie i zobaczymy, na razie po kilku h imo jest lepiej niż wersja z szafranem, w której drażniła mnie nuta "kurzu" :D, jak w 80% świeżych zapachów, które ostatnio wychodzą :), ten strzał w ciemno akurat był udany, niemniej sprzedaży nie wykluczam, zobaczę za 2-3 globale :) btw, nie wiem jaka była cena na makeup ale moja z wymiany nie była zła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, cyklotymik napisał(-a):

@brz, jak parametry nowego DHI. Czytałem, że słabizna, no ale ludzie różne rzeczy piszą - nowy DHP też miał byc wodą po ogórkach :)

 

Wiesz, staram się nie oceniać świeżo otwartych flaszek, bo z reguły potrzebują nieco czasu na rozwinięcie skrzydeł. Tym bardziej, że to chyba produkcja z tego roku, a mi kilka dni temu włączyła się alergia na pyłki i cholera wie, w jakim stopniu mnie upośledziło. :) Natomiast żaden z testowanych dotąd wypustów DHI (choć za każdym razem testowałem chyba tylko tę aktualną formułę, która obowiązuje od kilku lat) nie był na mojej skórze specjalnie głośny. Nawet więcej - powiedzieć, że nie był specjalnie głośny, to nic nie powiedzieć. :D Natomiast ogólnie mam tak z Diorami, że są na mnie dość trwałe, ale o mocarnej projekcji mogę sobie tylko poczytać w necie.

 

Tu jest dość podobnie, choć mam wrażenie, że ostatnia odlewka pachniała mi jednak mocniej i zdecydowanie bardziej makeupowo. Irys dość szybko się wycisza, wchodzą jakieś nuty czekoladowe, drewno i lawenda - tego wcześniej nie czułem. A już na pewno nigdy nie poczułem waniliowej bazy, z którą miałem do czynienia dziś rano (po testowym wieczornym półpsiku na nadgarstek przed pójściem do łóżka). To mocno mnie zaskoczyło, bo wcześniej DHI kompletnie znikał zanim w ogóle miał szanse pokazać mi bazę. Prysznic w ciągu godziny od oprysku też niespecjalnie daje radę zmyć zapach ze skóry.

 

Na spokojnie, poczekam. Dojrzałem już do tego, że pewne zapachy kupuję dla kompozycji, a nie dla - a może raczej pomimo - parametrów. ;) Pierwsze tygodnie z DHP także były dla mnie rozczarowaniem - zapach wybrzmiewał cicho i krótko. Teraz drania ciężko zmyć, a rano wciąż jest obecny na skórze. Choć ani hal przemysłowych, ani czyichkolwiek mieszkań wciąż nim nie wypełniam. Cóż... Dior vs moja skóra. ;)

 

A gdy trzeba mi irysowego agresora, mam pod ręką VUI. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś tu miał z kolegów Jovoy Psychodelic.Jak wykończę ten co mam to Psychodelic jest w kolejce.Jest to nie wiem jak to nazwać ale porównam go do wskazówek Sinn u1 albo je uwielbiasz albo nienawidzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dwa sample po 2ml, poluję na flakon z ubytkiem, najlepiej 20-30ml/50, nie wiem, czy zużyję więcej ale po kilku próbach, doszedłem do wniosku, że muszę go mieć:) i ostatnio chodzi za mną Diptyque Tempo jeszcze ale to nie pora na te zapachy, plus muszę zredukować kilka flaszek jeszcze poza tymi ze straganu ;)

Edytowane przez MHAEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co masz na straganie😁?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyślę na pw :), bo moderacji się chyba oferty w postach nie podobają :)

Edytowane przez MHAEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirek 1969, kilka razy robiłem już do Psychedelique podejście, ale za każdym razem pokonywały mnie mokrym kartonem z piwnicy. Doceniam, bo sama kompozycja świetna, ale na mojej skórze zawsze było przegięcie. I - mimo miłości do Jovoy i zauroczenia paczulą - póki co zadowalam się innymi paczulowcami, za które nie dostaję w domu nienawistnych spojrzeń i niewybrednych komentarzy, a tylko nienawistne spojrzenia. :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien ojca blisko a żona płacze ze nie ma sie czym pryskać na lato

667CADD9-A485-4119-8E9C-D01BF59E58ED.jpeg


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, marwol napisał(-a):

Fajna ta Prada, moja też ją lubi :)

rzeczywiście- kupiłem w ciemno po nutach zapachowych i do biura na lato powinna być idealna


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, szuwi napisał(-a):

Też proszę o ofertę "straganu" 🙂

ja również poproszę pw z ofetrą


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, brz napisał(-a):

 

Dziś tak. 🥰


Oo! I to rozumiem! :)

Ja dziś wybrałem Kenzo. Kiedyś to był zapach... Teraz to niestety tylko... pachnąca woda :(

5915-43689-thickbox.jpg


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.06.2021 o 21:31, brz napisał(-a):

 

Wiesz, staram się nie oceniać świeżo otwartych flaszek, bo z reguły potrzebują nieco czasu na rozwinięcie skrzydeł. Tym bardziej, że to chyba produkcja z tego roku, a mi kilka dni temu włączyła się alergia na pyłki i cholera wie, w jakim stopniu mnie upośledziło. :) Natomiast żaden z testowanych dotąd wypustów DHI (choć za każdym razem testowałem chyba tylko tę aktualną formułę, która obowiązuje od kilku lat) nie był na mojej skórze specjalnie głośny. Nawet więcej - powiedzieć, że nie był specjalnie głośny, to nic nie powiedzieć. :D Natomiast ogólnie mam tak z Diorami, że są na mnie dość trwałe, ale o mocarnej projekcji mogę sobie tylko poczytać w necie.

 

Tu jest dość podobnie, choć mam wrażenie, że ostatnia odlewka pachniała mi jednak mocniej i zdecydowanie bardziej makeupowo. Irys dość szybko się wycisza, wchodzą jakieś nuty czekoladowe, drewno i lawenda - tego wcześniej nie czułem. A już na pewno nigdy nie poczułem waniliowej bazy, z którą miałem do czynienia dziś rano (po testowym wieczornym półpsiku na nadgarstek przed pójściem do łóżka). To mocno mnie zaskoczyło, bo wcześniej DHI kompletnie znikał zanim w ogóle miał szanse pokazać mi bazę. Prysznic w ciągu godziny od oprysku też niespecjalnie daje radę zmyć zapach ze skóry.

 

Na spokojnie, poczekam. Dojrzałem już do tego, że pewne zapachy kupuję dla kompozycji, a nie dla - a może raczej pomimo - parametrów. ;) Pierwsze tygodnie z DHP także były dla mnie rozczarowaniem - zapach wybrzmiewał cicho i krótko. Teraz drania ciężko zmyć, a rano wciąż jest obecny na skórze. Choć ani hal przemysłowych, ani czyichkolwiek mieszkań wciąż nim nie wypełniam. Cóż... Dior vs moja skóra. ;)

 

A gdy trzeba mi irysowego agresora, mam pod ręką VUI. :P

 

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :)   

 

Ja z VUI mam odwrotnie, to DHI jest tym mocniejszym zapachem, piszę o wersji z 2019, bo najnowszej niestety nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Walter_87 napisał(-a):

Kiedyś to był zapach...

Żeby nie było wątpliwości - bez przekąsu i z czystej ciekawości spytam. Kiedy? Bo miałem flakon kupiony chyba z 5 lat temu i zdecydowanie była to tylko pachnąca woda. W tym negatywnym sensie oczywiście, bo czym innym są w sumie wszystkie perfumy? :)

 

@cyklotymik, ja na Valentino nie narzekam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, brz napisał(-a):

Żeby nie było wątpliwości - bez przekąsu i z czystej ciekawości spytam. Kiedy? Bo miałem flakon kupiony chyba z 5 lat temu i zdecydowanie była to tylko pachnąca woda. W tym negatywnym sensie oczywiście, bo czym innym są w sumie wszystkie perfumy? :)

@cyklotymik

 

Ok. 2007r. używał go mój wujek, a w 2011r. przetestowałem go latem i pachniał bardzo mocno i długo :)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, to zmienia postać rzeczy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam

Kenzo L'Eau par pour Homme Metal Limited Edition

 

2010rok, 49/50ml

 

Pachnie bardzo dobrze :) Jednak mam tyle świeżaków, że ten leci w świat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w kwestii reformulacji jestem bardzo ostrożny, nie ulegam tym wszystkim narzekaniom na nowe wypusty. jest wiele zapachów sprzed lat, za które perfumomaniacy płacą ciężkie pieniądze, w nadziei, że kupili coś wyjątkowego. Pamiętam jak w latach 90', to był 96 - 97 rok, używałem D&G Pour Homme. Ten zapach już wtedy miał niezbyt pokaźne parametry. Wersja, którą posiadałem, do niedawna ( 2018 ), wcale jej nie ustępuje. Trochę dziwi mnie jak widzę pogoń za starymi wersjami i wieczne narzekania. Oczywiście nie we wszystkich przypadkach są to mity, ale wiele z nich jest wyssane z palca i wynikają z niewiedzy. Zapach wyprodukowany 20 lat temu i wyprodukowany obecnie, na tych samych zasadach i z tą samą formułą, będzie się różnił, nie ma siły. Przy starych zapachach jest też ryzyko trafienie na zepsuty płyn. Są tez tacy, którzy ten proces przypisują innej formule i namiętnie opisują jakież to wyczuwają różnice występujące w formułach i jakie to kiedyś wspaniałe zapachy robili :)    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ten Kenzo to taki mega lajcik. Mi się dobrze kojarzy bo miałem go ze sobą w Batumi przy pierwszym wyjeździe, a że miło wspominam ten wyjazd to i do wody mam sentyment. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,ten dg łan😁 jest na lato do przyjęcia. Też wziąłem jakiś czas temu jakiegoś malucha-30 tkę chyba, może 50 tkę na próbę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.