Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Walter_87 napisał(-a):

Loco, jakiś czas temu przypomniałem sobie o  tym Givenchy i zapragnąłem go mieć. Testowałem ten zapach kilkanaście lat temu, ale pamiętam, że był bardzo słodki. Warto go nabyć?

 

Miałem kiedyś ale przeszła mi faza słodkości i sprzedałem razem z A*Man. 

Zostawiłem sobie jedynie Rochas Man- bardziej "smakowity" (pachnie jak jakiś Baileys Irish Cream ). Z tego co czytałem to jakiś zapach Michael Jordan podobnie pachnie. 

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Solve napisał(-a):

Masz 365 nie używanych flakonów? Czyli każdego dnia możesz pachnieć czymś innym ale nie używasz tego - jaka jest liczba używanych zatem? Sorry za off top - ale z jakich prac macie na to wszystko kasę? 365 nie używanych flakonów to już kawał grosza, Loco ma 80 otwartych maltów a w giwerach jak twierdzi niezłe auto. Gdzie płynie ten strumień i czemu mnie omija :):):)

Kilkunastu użyłem :) Po prostu nie mam kiedy ich używać skoro ciągle tyle zapachów do poznania :)
Zbieractwo przez ponad 8 lat robi swoje. To znaczy, że przez ostatnie 8 lat kupowałem flakon średnio co 8 dni. Niektórzy tyle przepalają ;)
 

1 godzinę temu, brz napisał(-a):

@Solve, wystarczy odpuścić jedzenie dla siebie i rodziny i nawet przy średnich zarobkach dasz radę. Potwierdzone. ;)

😅

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Solve napisał(-a):

Masz 365 nie używanych flakonów? Czyli każdego dnia możesz pachnieć czymś innym ale nie używasz tego - jaka jest liczba używanych zatem? Sorry za off top - ale z jakich prac macie na to wszystko kasę? 365 nie używanych flakonów to już kawał grosza, Loco ma 80 otwartych maltów a w giwerach jak twierdzi niezłe auto. Gdzie płynie ten strumień i czemu mnie omija :):):)

Trzeba kraść i rabować 🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, to, to. Zwłaszcza tlo ostatnie 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozbawiają cnót niewieścich 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu zaktualizowałem swoje bazy w excelu, na fragrantice i na imgur więc chwalę się zakupami od początku tego roku.

Co za rozstrzał 🙈

KSI9xBz.jpg

0FPcGqW.jpg

FLfb5CD.jpg

yA021YL.jpg

4S57T2G.jpg

Edytowane przez Annihilator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.09.2021 o 12:51, Annihilator napisał(-a):

W końcu zaktualizowałem swoje bazy w excelu, na fragrantice i na imgur więc chwalę się zakupami od początku tego roku.

Co za rozstrzał 🙈

KSI9xBz.jpg

0FPcGqW.jpg

FLfb5CD.jpg

yA021YL.jpg

4S57T2G.jpg

Z ciekawości i korzystając z ekspertyzy Kolegi - co sądzisz o Maison Margiela Replica? Widzę, że u Ciebie fireplace - ja zastanawiam się nad whispers in the library na nadchodzącą jesień. Zapachy są nieziemskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy zakup, na próbę.

Jakość raczej znakomita ale w stosunku do opisów w sieci lekkie rozczarowanie.64697A50-6FB7-4A43-BAB2-C05ADFC571C1.thumb.jpeg.92195bc33f7e347cebba3648ee9ff029.jpegC21111C2-C2AD-4BE4-B4D1-FBF2AADE5176.thumb.jpeg.5e467c612adf06ac17bf1b905e6d27a9.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, TheKubizz napisał(-a):

Z ciekawości i korzystając z ekspertyzy Kolegi - co sądzisz o Maison Margiela Replica? Widzę, że u Ciebie fireplace - ja zastanawiam się nad whispers in the library na nadchodzącą jesień. Zapachy są nieziemskie.

Mam 12 odlewek MM, które czekają na swoją kolej z tym, że Whispers akurat nie mam.
Fireplace moim zdaniem warte sprawdzenia jeśli lubisz zapachy dymno- drzewno-słodkawe.

34 minuty temu, blut napisał(-a):

Nowy zakup, na próbę.

Jakość raczej znakomita ale w stosunku do opisów w sieci lekkie rozczarowanie.

To są zapachy, które raczej trudno docenić od pierwszego razu. Ponoś kilka razy globalnie i wtedy oceń.
1872 lubię ale coś mnie w nich uwiera. No1 kompletnie nie moja bajka ale X jest boski!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak grubo jak koledzy nie gram😁. Majnstrim ale sympatyczny. Joop trochę słaby, zwłaszcza przy tym Issey

 

 

DSC_0215.JPG

DSC_0214.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dziś tanioszka. Nigdy tej wersji nie miałem a jest fantastyczna

e153391ab5a37640290f77f95ef42ec0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za granicą nabyłem ostatnio Guilty Absolute (nic odkrywczego ale są świetne) i teraz już w kraju przymierzam się do Encre Noire. 

 

Zdziwiła mnie tylko rozbieżność cen  (szczególnie ze np w usa te perfumy są za 30-35$) wiadomo że takie notino śmierdzi podróbkami na kilometr (co zresztą widać w opiniach klientów) ale jest dużo sklepów które oferują encre w cenie sporo niższej niż sklepy stacjonarne. Pytanie do Was czy polecacie jakieś miejsce online czy odpuścić ryzyko podrób? 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Notino nie sprzedaje podrób, opinie, że zapachy są złe ( z mojego doświadczenia) są w dużej mierze od osób, które kupują markowy flakon raz na 5-6lat przykład Chanel Mademoiselle, gdzie znajoma robiła aferę, że jej pachną inaczej a miała flakon z 2012 roku… zdarzają się wpadki ale to kwestia wady produktu- od tego jest reklamacja. Kupiłem tam dziesiątki flaszek i nigdy nie miałem problemu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej częstotliwości zakupów można trafić na reformulację lub zwyczajnie świeży flakon, który będzie się różnił zapachem od leciwego i utlenionego.

 

Ale w takim Notino czy E-glazuraimarmur można też trafić na lewiznę wsadzoną perfidnie i odesłaną do nich na zasadzie zwrotu zakupów. I w żaden sposób nie sugeruję teraz, że te sklepy sprzedają syf. MOŻE się zdarzyć i tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli generalnie nie odradzacie tego sklepu?  inne online nie maja aż tak złych ocen...


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie odradzam Notino (lub prostychzakupów, bo to ten sam sklep, a ceny inne). Wręcz przeciwnie! Ale trzeźwy umysł należy zachować tak czy owak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.