Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Już kiedyś próbowałem pytać ale bez rezultatu. Cóż, trzeba próbować.

Czy ktoś pamięta? A może ma!

Chętnie odkupię:7F4EE31D-9E30-4D8C-A215-72A0FE875065.thumb.jpeg.178e818c0f2a848a284e77d638c9d18c.jpeg9347D3BD-DEA3-44CE-81C7-7604C7614699.thumb.jpeg.9cdd71b77cf8a07c015d554711be3ae8.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
14 godzin temu, Jan napisał(-a):

czyli generalnie nie odradzacie tego sklepu?  inne online nie maja aż tak złych ocen...

 

Jak dla mnie zdecydowanie na plus. Kiedyś był nawet test na YT zapachów z Notino vs te same zapachy z dwóch największych perfumerii stacjonarnych i jeśli chodzi o parametry to na 10 butelek w 9 wygrało Notino, a w 1 Douglas albo Sephora (to był Dior Savage).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muszę przyznać że jestem zaskoczony tak pozytywnymi opiniami. Ceny w Notino są szalone (często więcej niż -50% względem rynku) co jest nielogiczne biorąc pod uwagę że nie są oficjalnym sklepem a luksusowe marki nie lubią jak ich produkty są przeceniane (vide historia Lidla i Michael Kors). 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś były jeszcze lepsze, ale jak otworzyli stacjonarne stragany to ceny w górę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dokładnie, kiedyś Guerlain był u nich w cenie chipsów, a teraz płacę jak za czarną truflę ;) i tak jest taniej niż w znanych perfumeriach, ale różnica to już nie ponad 50% , a 20-25% maks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.09.2021 o 19:25, loco50 napisał(-a):

Ja tak grubo jak koledzy nie gram😁. Majnstrim ale sympatyczny. Joop trochę słaby, zwłaszcza przy tym Issey

Kto gra grubo, wygrać musi🤠

Cały czas próbuję CC, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamówka ładna 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie zaniesie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji chciałbym polecić portal pachnidełko.pl. Kupiłem tego Kenzo za 161 zł po doliczeniu transportu. Wszystko wskazuje na to, że to oryginał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.09.2021 o 16:21, Lestaf napisał(-a):

No teraz to będę pachniał jak należy :D

 

 

Kenzo Homme?

 

A mi po głowie nadal chodzi Cristopher Columbus, ponoć wzorowany na Kenzo.

Aczkolwiek dla mnie trochę z innej parafii. 

Mam obawy że styczność z CC po tylu latach i obcowaniem z niszą będzie rozczarowaniem. 

Może gdzieś będzie mi dane niuchnąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. To jeden z czterech moich ulubionych zapachów. Premierę miał w 1991 roku i pamiętam jak jako nastolatek biegalem po drogeriach, żeby się nim wypsikać. Wtedy flakon wyglądał inaczej, zapach pewnie też trochę się zmienił, ale sam charakter aromatu pozostał taki sam. Dla mnie absolutny numer jeden

5cd77102b4820f1545305523243be4cd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto reklama, która w sposób idealny opisuje ten zapach. Gorący piasek, bryza oceanu, seria niepokojących dźwięków przeplatająca ambientowe nuty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie, lubicie? Słodkie to? bo opinie różne a ja zasadniczo nie lubię słodziaków.Screenshot_20210915-221455_Chrome.thumb.jpg.a763fbed6e45ad0084dee185e88374d7.jpg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka




"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie używam Encre Noire Extreme, jakoś wydaje mi się lepszy od zwykłego, czarnego Encre Noire... Extreme taki mniej kwaśny, bardziej smolisty, cięższy.

A Wam, która wersja bardziej odpowiada? EN, EN Ext, a może EN Sport?

 

 

16.09.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Encre Noire to mrok, zło i depresja w płynie. Zapach dobry na grzyby i na bal przebierańców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka




"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Ja obecnie używam Encre Noire Extreme, jakoś wydaje mi się lepszy od zwykłego, czarnego Encre Noire... Extreme taki mniej kwaśny, bardziej smolisty, cięższy.
A Wam, która wersja bardziej odpowiada? EN, EN Ext, a może EN Sport?
 
 
16_09.jpg.058f46d39b111932fb09f22deee9fd59.jpg

Miałem tylko EN i ENS i bardzo lubię oba, w zależności od pory roku. Jako zapachy ENS 10/10 a EN 9,9/10
Wersji Extreme nawet nie wąchałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem i dla mnie to po prostu ten sam zapach sprzedawany w trzech różnych opakowaniach. Może wersja sport ma w składzie trochę więcej wody jako rozcieńczalnika

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Diego04, ten Moschino to bardzo fajny przyjemniaczek. Nie infantylny, nie ulepny. Lekko ciepły i kwaskowaty. Nie mogę się pozbyć skojarzeń z Opium PH EDT, choć wiem, że to kompletnie różne zapachy złożone z innych nut. Ale efekt w otwarciu jest zbliżony - cierpkawa góra na balsamicznym podkładzie. Ale najlepszy chyba na wiosnę. Parametry na plus.

 

@radekglaz, z całego tercetu ostał mi się jeno Encre Noire a l'Extreme. Odmienny od pozostałych braci i - moim zdaniem - najlepszy pod względem zarówno kompozycji, jak i parametrów (choć bywa tak samo kapryśny jak reszta załogi). Wersję Sport bardzo lubiłem, później znienawidziłem. Klasyka chętnie bym używał, ale przy normalnej aplikacji parametry są żenujące, a przy profilaktycznie przesadnej dominuje na mnie jakaś dziwna nuta, której nie mogę zdzierżyć. Słodko-drzewno-piżmowy ton sugeruje mi cashmeran.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Hogg napisał(-a):

Miałem i dla mnie to po prostu ten sam zapach sprzedawany w trzech różnych opakowaniach. Może wersja sport ma w składzie trochę więcej wody jako rozcieńczalnika

Hogg
 

Wiadomo, że każdy odbiera zapachy inaczej ale muszę zareagować - absolutnie się z Tobą nie zgadzam.

 

@brz - stare wersje zwykłego EN to było cudo, to co produkują teraz to popłuczyny w dodatku w dziwnej odsłonie. Podobnie mam z Memoir Amouage - starą wersję kocham a nowej nie mogę na sobie zdzierżyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy EN jest inny, dziś mam na sobie ENS i najlepiej mi się go nosi w taki chłodniejszy letni dzień lub na przełomie lata i jesieni (wiosną zresztą też). W domu mam jeszcze ENX, który również bardzo lubię ale to już późna jesień i zima. Klasyczna wersja EN natomiast zupełnie mi nie leży, nie mój klimat; ciemno, wilgotno, ponuro - tak ją odbieram.

Ostatnio wpadł za to bardzo fajny Guerlain, który podoba mi się najbardziej z całej serii Ideal.

20210910-101650-01.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, radekglaz napisał(-a):

Ja obecnie używam Encre Noire Extreme, jakoś wydaje mi się lepszy od zwykłego, czarnego Encre Noire... Extreme taki mniej kwaśny, bardziej smolisty, cięższy.

A Wam, która wersja bardziej odpowiada? EN, EN Ext, a może EN Sport?

 

 

16.09.jpg

Lubie klasyczną wersję oraz sport, która ze sportem nie wiele ma wspolnego, z tymże starsze batche z przed reformulacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.