Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, że każdy odbiera zapachy inaczej ale muszę zareagować - absolutnie się z Tobą nie zgadzam.
 
@brz - stare wersje zwykłego EN to było cudo, to co produkują teraz to popłuczyny w dodatku w dziwnej odsłonie. Podobnie mam z Memoir Amouage - starą wersję kocham a nowej nie mogę na sobie zdzierżyć...
Oczywiście kolego masz rację, to moja subiektywna ocena. Tak czy siak, oceniam zapach pozytywnie

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, loco50 napisał(-a):

DSC_0286.JPG

Od kilku lat mój letniak- jeszcze light blue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, loco50 napisał(-a):

DSC_0286.JPG

A mi do nosa przychodzi jeszcze Polo Sport 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=42578]Diego04[/mention], ten Moschino to bardzo fajny przyjemniaczek. Nie infantylny, nie ulepny. Lekko ciepły i kwaskowaty. Nie mogę się pozbyć skojarzeń z Opium PH EDT, choć wiem, że to kompletnie różne zapachy złożone z innych nut. Ale efekt w otwarciu jest zbliżony - cierpkawa góra na balsamicznym podkładzie. Ale najlepszy chyba na wiosnę. Parametry na plus.
 
[mention=31357]radekglaz[/mention], z całego tercetu ostał mi się jeno Encre Noire a l'Extreme. Odmienny od pozostałych braci i - moim zdaniem - najlepszy pod względem zarówno kompozycji, jak i parametrów (choć bywa tak samo kapryśny jak reszta załogi). Wersję Sport bardzo lubiłem, później znienawidziłem. Klasyka chętnie bym używał, ale przy normalnej aplikacji parametry są żenujące, a przy profilaktycznie przesadnej dominuje na mnie jakaś dziwna nuta, której nie mogę zdzierżyć. Słodko-drzewno-piżmowy ton sugeruje mi cashmeran.
Jednak nie podszedł mi Forever. Mimo wszystko dla mnie za słodki i taki nijaki. Wiedziałem, że będzie liniowy ale nie mam radości z noszenia go.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mija 3 tygodnie od mojego ostatniego "samochwalnego" postu więc pora na aktualizację foto-kolekcji o nowe nabytki :)
D3de2sz.jpg

EzFinOq.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj użyłem Issey Blue - świetny zapach. 

Dobra pora - nie za gorąco nie za zimno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Annihilator, mocne zakupy. Zazdroszczę tego Timbuktu, bo od czasu do czasu rozglądam się właśnie za tą wersją i nie mogę ustrzelić. 

 

U mnie od czasu pierwszego złamania (Cool Water kupiony chyba w lipcu) ogłaszanej tu deklaracji trzymania się 60 flakonów na półce, wpadły jeszcze takie cosie. Czyli wszystko w normie.  :D

 

kh1eRO5.jpeg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elixir nie jest w sumie zły, na pewno lepszy i ciekawszy niż edt, który jednak specjalnie mnie nie porywa (delikatnie mówiąc ;)). Trwałość bardzo solidna, projekcja średniawa. Pozostałych dwóch wersji nie znam, ale jeśli uważasz linię za stratę czasu, dałbym sobie spokój. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antaeus jest świetny choć doceniłem go dopiero po dość długim czasie zabawy z perfumami. Jakościowo super.

 

Edytowane przez Annihilator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na aktualną porą Antaeus jak znalazł. Też zaczalem używać. To dobre pachnidło z dobrymi parametrami.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki elegancki, męski, żeby nie powiedzieć samczy😁, oldskul. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę podpowiedzcie jakąś alternatywę dla CH 212 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W klimacie klasyka 212 to Santal Wood Montale, bardziej zielony, ziołowy jest XIX March Terenzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby sie komus znudziły to moge przygarnąć, najlepiej z ubytkiem.
20211003_220111.jpg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się z nimi polubić ale za dużo mięty jak dla mnie. To ile jej siedzi w Beach Hut jest idealnym kompromisem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem z nim na początku problem. Wydawał mi się mało Amułażowy, coś jak Beloved.  Po czasie stwierdzam, że oba są bardzo dobre. 

 

Uważam, że Enclave na tle ostatnich premier błyszczy. Jest zdecydowanie wart uwagi.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki tam tani majnstrim 

 

 

DSC_0359.JPG

DSC_0358.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.