Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, loco50 napisał(-a):

Tylko to już nie jest stary poczciwy F

Wiem ze sa nowe wersje ale ja mówię o tej pierwszej .Absolute chyba.dokładnie nie pamiętam ale po zapachu poznam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od lat szukam dla siebie jakiegoś nowego pachnidła... Nieważne czy za 1000zł czy za 100zł... nic mi nie pasuje, poza zapachami Yves Rocher... Hoggar, Cuir  Vetiver... reszta mnie denerwuje... pewnie już tak pozostanie...
Probowałeś zapachów spoza mainstreamu? Dostepnych nie tylko w perfumeriach?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Diego04 napisał(-a):

Probowałeś zapachów spoza mainstreamu? Dostepnych nie tylko w perfumeriach?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

No nie... boję się, bo zapachy bardzo na mnie wpływają i drażnią... te od Rocher są jakby neutralne i ich praktycznie nie zauważam. Próbowałem wielu i po prostu mnie wkurzają... Wspomniany Fahrenheit, przepraszam, ale robi mi się od niego niedobrze... trudna sprawa... ;)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne te "fafiki"  uwielbiam je, tylko mam taki mały dosłownie tyci problem 🙂 czy to EDT czy cologne czy aqua żona dostaje szału jak się tym psiknę haha

mi udało się ograniczyć do 8 flakonów ale już mnie nosi aby kupić coś nowego 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, kiniol napisał(-a):

No nie... boję się, bo zapachy bardzo na mnie wpływają i drażnią... te od Rocher są jakby neutralne i ich praktycznie nie zauważam. Próbowałem wielu i po prostu mnie wkurzają... Wspomniany Fahrenheit, przepraszam, ale robi mi się od niego niedobrze... trudna sprawa... ;)

Jestem alergikiem i astmatykiem  i mam problemy z zapachami.

Koleżanka poleciła mi Paco Raban Phantom, taki unisex.

To był strzał w 10-tkę, jak dla mnie kapitalny, nienarzucający się zapach

Paco.jpg

Edytowane przez Maciej72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, loco50 napisał(-a):

Tylko to już nie jest stary poczciwy F

Nie jest tak źle. Aktualne wypusty są bardzo dobre. Był okres 9 kilka lat wstecz ) kiedy był fatalny, ale od 2018 jest moc i benzyna :)

22 godziny temu, marwol napisał(-a):

118sztuk
A miałem się ograniczać :D

A ja chcę zejść poniżej 10. Było ponad 300, a teraz chyba 50 nie mam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że obecny F jest sehr gut. Ale starego nigdy nie poznałem, więc co ja tam wiem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, benzyny a chyba bardziej dizelka 😁 w F jest sporo. 

Ja dziś tak, ale to bardziej letniak

 

 

DSC_0788.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszly

 

 

DSC_0790.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, loco50 napisał(-a):

Doszly

 

 

DSC_0790.JPG

 

Dwa w środku 😍 i jeszcze dołożyłbym budżetowy Christopher Columbus z tamtych czasów (przy okazji chyba kupię choć pewnie będę rozczarowany w stosunku do tego co pamięta mózg).

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Doszly
 
 
DSC_0790.thumb.JPG.3c8680d1ae7c54e4dc69e2f921320478.JPG
Egoistę ostatnio kupiłem, bardzo mi się podoba

Wysłane z mojego SM-A415F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na jest 5 pozycji w użyciu i też chyba o 3 za dużo. Przy 10 już miałbym problem z wyborem - przy 50 - 60 - musiałbym chyba jakiś grafik wprowadzić a przy 430 - wylądowałbym na Morcinka - w moim mieście jest na tej ulicy szpital psychiatryczny :) - ale to ja :). 

 

A zapytam - po co 430 flakonów perfum ? Jak je ogarniasz? Grupujesz nutami? Dzielisz na 4 pory roku i wtedy używasz? 


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja polecę Loewe 7. Pikantny, przyprawowo- owocowy ale nie przytłaczający i nie przesadnie słodki.
Tylko o którym piszesz? Wrzuciłem w Google i pojawiło mi się kilka rożnie wyglądających butelek Loewe 7, hmm

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Solve napisał(-a):

U mnie na jest 5 pozycji w użyciu i też chyba o 3 za dużo. Przy 10 już miałbym problem z wyborem - przy 50 - 60 - musiałbym chyba jakiś grafik wprowadzić a przy 430 - wylądowałbym na Morcinka - w moim mieście jest na tej ulicy szpital psychiatryczny :) - ale to ja :). 

 

A zapytam - po co 430 flakonów perfum ? Jak je ogarniasz? Grupujesz nutami? Dzielisz na 4 pory roku i wtedy używasz? 

Nie używam, bo nie mam kiedy - mam w kolejce ponad 100 odlewek i ze 200 próbek więc codziennie pachnę czym innym :) Takie hobby :)
Perfum z flakonów używam dosłownie kilka razy do roku jeśli chcę pachnieć w odpowiedni do sytuacji sposób albo mam na coś szczególną ochotę.
Prowadzę excela od początku mojej perfumowej przygody. W jednej części mam listę wszystkich posiadanych zapachów wraz z ilością i wartością po zakupie a w drugiej części opisy samych zapachów choć od mniej więcej dwóch lat już nie chce mi się tego uzupełniać.

Edytowane przez Annihilator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Solve napisał(-a):

U mnie na jest 5 pozycji w użyciu i też chyba o 3 za dużo. Przy 10 już miałbym problem z wyborem - przy 50 - 60 - musiałbym chyba jakiś grafik wprowadzić a przy 430 - wylądowałbym na Morcinka - w moim mieście jest na tej ulicy szpital psychiatryczny :) - ale to ja :). 

 

A zapytam - po co 430 flakonów perfum ?

 

A nie zastanawia Cię nigdy, po co niektórym tutaj, przykładowo, 20 takich samych na pierwszy rzut oka nurków z brązu z czarną tarczą i brązowym paskiem? Ostatnio któryś z Kolegów miał dylemat - wrzucił zdjęcie 3 bliźniaków i pytał, który założyć. Korciło mnie, żeby  zaproponować zakup czwartego - byłby oczywistym wyborem jako świeży nabytek. ;)

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.01.2022 o 14:21, cyklotymik napisał(-a):

Nie jest tak źle. Aktualne wypusty są bardzo dobre. Był okres 9 kilka lat wstecz ) kiedy był fatalny, ale od 2018 jest moc i benzyna :)

 

 

Mieszankę do kosy dziś robiłem. Oczywiście łapy ubabrałem. Teraz czuję Fafarafę cały czas ;)

Edytowane przez Adi
byki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 hours ago, Hogg said:

Tylko o którym piszesz? Wrzuciłem w Google i pojawiło mi się kilka rożnie wyglądających butelek Loewe 7, hmm

Hogg
 

O takie jak te

https://www.pachnidelko.pl/product-pol-2459-Loewe-7-100ml-edt-Unikat-uniw.html?gclid=CjwKCAiA_omPBhBBEiwAcg7smRhh9KUgROtworU6Tr1z6sSPV19Xo_JZXh2rfm5we9Wq-OQuLr1UExoC3HQQAvD_BwE

 

teraz mają mową butelkę

https://www.notino.pl/loewe/loewe-7-for-men-woda-toaletowa-dla-mczyzn/p-485509/,,Polecam wyszukiwać przez ceneo.

Cena w tych samych sklepach sporo niższa. Ostatnio kupowałem dla żony Hermes i po zalogowaniu do sklepu cena była 460pln. Nie wylogowując się otworzyłem w nowym oknie ceneo, wyszukałem te same, ten sam sklep i po otwarciu w nowym oknie kupiłem za 380. Bardzo słabe takie traktowanie stałych klientów, ale cóż zrobić. I tak, w Douglas ta sama butelka stoi za 700.

Edytowane przez adiblue2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje ostatnie odkrycie. Ermenegildo Zegna Charcoal. Niepowtarzalna, inna niż wszystkie. Świetna projekcja. EDP. 

375x500.69550.jpg

Edytowane przez b_easy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, adiblue2 napisał(-a):

O takie jak te

https://www.pachnidelko.pl/product-pol-2459-Loewe-7-100ml-edt-Unikat-uniw.html?gclid=CjwKCAiA_omPBhBBEiwAcg7smRhh9KUgROtworU6Tr1z6sSPV19Xo_JZXh2rfm5we9Wq-OQuLr1UExoC3HQQAvD_BwE

 

teraz mają mową butelkę

https://www.notino.pl/loewe/loewe-7-for-men-woda-toaletowa-dla-mczyzn/p-485509/,,Polecam wyszukiwać przez ceneo.

Cena w tych samych sklepach sporo niższa. Ostatnio kupowałem dla żony Hermes i po zalogowaniu do sklepu cena była 460pln. Nie wylogowując się otworzyłem w nowym oknie ceneo, wyszukałem te same, ten sam sklep i po otwarciu w nowym oknie kupiłem za 380. Bardzo słabe takie traktowanie stałych klientów, ale cóż zrobić. I tak, w Douglas ta sama butelka stoi za 700.

 

Miałem podobnie, żenująca polityka, przestałem już kupować od Notino.

 

b34d20bfdc8dd043med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.01.2022 o 10:52, adiblue2 napisał(-a):

Lalique Encre Noire - mój numer 1, korzystam dopóki są jeszcze w korzystniej cenie. Udało się upolować wersję sprzed reformulacji.

 

nie słyszałem o tym, są duże różnice? Jak sprawdzić jaka wersję się ma? (ostatnio nabyłem flaszkę na zapas)

 

W dniu 6.01.2022 o 10:52, adiblue2 napisał(-a):

Gucci Guilty Absolute- tak mi się spodobał, że zrobiłem zapas

 

chyba mamy podobne gusta 

Edytowane przez Jan

Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam to reformulacja była gdzieś w 2017r. Mi udało się dorwać buteleczki jeszcze z 2016r. Po reformulacji to znakomite pachnidło. Wersja sprzed reformulacji jest nieco bardziej intensywnie cierpko soczysta w otwarciu. Trwałość podobna. A czy były kolejne reformulacje nie wiem. Musiałbym kupić coś z nowych wypustów, żeby porównać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki rozstrzał. Same świeżaki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.