Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uwielbiam GGA ale na mojej skórze szybko siada projekcja. Pachnie długo ale mam wrażenie że potrzebuję dodatkowej aplikacji w trakcie dnia bo mam wrażenie że czuć go tylko blisko skóry.
Ogólnie zapach mnie zachwyca i uwielbiam go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Annihilator, tanio? Nie odniosłem takiego wrażenia, mimo że to przecież tylko Gucci. Ale też kompletnie nie mam skojarzeń z gumowatymi skórami w stylu MiP i wytworów pani Menardo.  

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Marrone napisał(-a):

Zupełnie niepotrzebnie chodzi mi po głowie Gucci Guilty Absolute. Niepotrzebnie, bo mam więcej zapachów na wszelkie okazje niż jestem w stanie zutylizować i obiecałem sobie nie kupować więcej. Ale pewnie wyjdzie jak zwykle.

 

No więc do rzeczy - jak byście krótko opisali ten zapach? Lekki, cięższy, wieczorowy, uniwersalny...?

 

Z góry dziękuję i obawiam się że już wiem jak się to skończy

Jak końska stajnia F1


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic do Gucci, jest kilka fajnych zapachów, ostatnio kupiłem cały flakon Gucci Intense Oud i jest świetny. GGA wącham właśnie z nadgarstka, zdania nie zmienię - tanizna :)
Menardo - myślisz o Bulgari Black? To jest dokładnie ten typ!

 

Edytowane przez Annihilator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bvlgari Black jak najbardziej i Lolita Au Masculin również, bo to podobny klimat. Inna sprawa, że z zapachami Annick Menardo jest mi bardzo nie po drodze. Chyba tylko Kokorico mi się podoba z tych poznanych.

 

Intense Oud to zapach starej, zakurzonej szuflady w klimatach zbliżonych do Black Afgano. W moim przypadku świetna trwałość, marna projekcja. Na początku mnie zachwycił, więc kupiłem flakon. Po czasie zaczął mnie irytować gównianą projekcją i postanowiłem się go pozbyć. Sprzedawałem i sprzedawałem, aż w końcu puściłem za śmieszne pieniądze, bo nikt nie chciał kupić. Teraz natomiast wszędzie ochy i achy, a ceny kosmiczne, bo unikat. ;)

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Gucci to przede wszystkim Rush i Envy.

Zapachy z pazurem.

Czasem wyciągam z tyłu szafki, gdzie czekają jak przysłowiowy zabytkowy samochód na swoją okazję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Jakiś czas temu kupiłem od jednego z kolegów tu na forum ganymede marc-antoine barrois.

I się zakochałem. Jeśli ktoś ma w swojej kolekcji i mu leży i drażni to chętnie odkupię.

Ten drugi zapach B686 też chętnie sprawdzę w ciemno :)

NAjlepiej na priv.

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://impressium.pl/essential-parfums/414-bois-imperial.html#/68-rozmiar-10_ml_woda_perfumowana

 

A tego próbowałeś? Autor ten sam. Niektórzy twierdzą, że to perfumy bardzo podobne, ale bardziej przystępne (co mnie dziwi, bo nie widzę niczego nieprzystępnego w Ganymede) i z lepszą projekcją. Oczywiście jest też grupa, która twierdzi, że Bois Imperial i Ganymede są podobne jak struś i kuń. Sam nie sprawdzałem, mam całą flaszkę Ganymede, więc nie chce mi się testować podobnych zapachów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, brz napisał(-a):

https://impressium.pl/essential-parfums/414-bois-imperial.html#/68-rozmiar-10_ml_woda_perfumowana

 

A tego próbowałeś? Autor ten sam. Niektórzy twierdzą, że to perfumy bardzo podobne, ale bardziej przystępne (co mnie dziwi, bo nie widzę niczego nieprzystępnego w Ganymede) i z lepszą projekcją. Oczywiście jest też grupa, która twierdzi, że Bois Imperial i Ganymede są podobne jak struś i kuń. Sam nie sprawdzałem, mam całą flaszkę Ganymede, więc nie chce mi się testować podobnych zapachów.

Nie próbowałem, zamówiłem - namówiłeś mnie :) Wziąłem całą butlę więc jak nie podejdzie to chętnie się podzielę :) 
Z ganymede mam tak, że każdy czuje co innego - bibliotekę, nowy samolot, plastik, książkę, paloną benzynę, gąbkę z materaca, basen, spa, dentystę albo pudełko po butach - I to prawda! :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany Znawcy😁. Dwa pytania :

1.Caron Aimez Moi Comme Je Suis? 

2.Alle-sprzedawcy  perumymegami i ImportPefum? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad 1. Możemy się tylko domyślać. :P

ad 2. Pewni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję uprzejmie😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Import Perfum to luxuryforless.pl - na stronie lepsze ceny mają. Patrz dział nowości i outlet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@marwol, co porabiasz? Dopiero teraz widzę, że odpisałeś na FB. A już myślałem, że napisałem do kogoś innego. ;)

 

Kompletnie zapomniałem, że tu mogę Cię znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas powkładać nowe nabytki do szafy a wiec fotki pamiątkowe zakupów z ostatniego miesiąca mniej więcej :)

 

IMG20220213141135.jpg

IMG20220213141904.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dior Vetiver i stary Sauvage - również mam i polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczki, paczki. :)

 

jCGisCF.jpg

 

 

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką śmiechową historyjkę :) 

Prawie 2 lata temu zakupiłem od Kolegi z Forum - Łukasz alias BRZ - próbkę Laligue Hommage A L'Homme. Kierując się Waszymi opiniami, kupiłem próbkę - i jak chyba wspomniałem na forum - nie pokochaliśmy się z zapachem Laligue - wrzuciłem do schowka w aucie - uwaga o zgrozo - niech działa jako odświeżacz powietrza :). Ale wpadł na samo dno schowka i nie było go czuć. Mijają dwa lata - prawie - sprzątam auto i moim oczom ukazuje się próbka Laligue - konsystencja płynu lekko zmętniała, jakby zrobiła się bardziej oleista. Pomyślałem, że skoro whisky musi dojrzeć po otwarciu to może i perfum również. Walnąłem dwa psiknięcia - poczułem znajomy mi zapach ale coś zmieniło. Idę do pracy i sorry za określenie ale dostałem lekkiego ślinotoku - ale nie wiązałem tego z próbką. Wczoraj znowu się psiknąłem i znowu po jakimś czasie to samo zjawisko - dzisiaj już go nie było, 2 psiknięcia i jakby nowe otwarcie dla tego zapachu i dla mnie :) 


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej szukam czegoś na lato, protestowałem część propozycji z tego wątku, ale nie podeszły mi. Drugie podejscie do Grey Vetiver przytłoczyło mnie cytrusami i zemdliło, może za dużo na nadgarstek ? Pierwszy test był na pasku. W ramach własnych poszukiwań sprawdziłem ostatnio: 

Creed - Green Irish Tweed, bardzo fajny , ale z wrażeniem ze już to gdzieś czułem. Może są jakieś podobne popularne na rynku.

Creed - Aventus, Viking nie moja bajka

Creed - Silver Mountain Water, bardzo ciekawe i delikatne perfumy, mocny kandydat, Ale chyba najpierw próbkę wezmę, bo z papierka testowałem nie wiem jak to będzie na skórze.

Amouage - Bracken pozytywne zaskoczenie , że taka kompozycja może dobrze się sprawdzić w ciepłe dni. Chyba tez próbka będzie. 
 

Myslalem, że będzie prosto coś wybrać a jest co raz gorzej…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na lato polecam Concentre Orange Verte, Eau Sauvage Cologne, jak nie ma upału (wiosna) to 40knots, Cedrat Enivrant i Issey Fraiche:) a przy okazji, nie ma ktoś do oddania flakonu napełnialnego do Light My Fire Kiliana? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tbn, może popatrz

Chanel Platinum Egoiste
Creed Bois du Portugal
Houbigant Fougere Royale
Nicolai Intense Neroli
Nicolai Vie de Chateau Intense
Nishane Safran Colognise
Orto Parisi Viride
Tom Ford Beau de Jour

Powodzenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na lato Bracken średnio. A coś podobnego do Green Irish Tweed mogłeś czuć w Cool Water Davidoffa albo jakimś ich innym mniej lub bardziej oryginalnym kuzynie. :)

 

Widzę, że szukasz czegoś mniej sportowego, więc z mocnych cytrusów Dior Eau Sauvage Cologne (wspomniane przez MHAEMa) jak najbardziej. Jeśli podoba Ci się Silver Mountain Water, w przypadku marnych rezultatów testowania (na mojej skórze ledwo się to trzymało) polecam Xerjoff Mefisto. Podobna kompozycja z o wiele lepszymi parametrami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na lato i upały polecam perfumy które nie grzeją:

np. CH 212 czy Davidoff GoodLife (wycofany i kosztowny)

Ale tego typu zapachów można znaleźć więcej.

 

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie, potestuje propozycje. Na szczęście do lata jest czas. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.