Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, arturlep napisał(-a):

Zakochałem się, szkoda ze tak późno je poznałem

af323fa460fdc12fec96bc17cc70da72.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A jak trwałość ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też lubię się pocieszać prezentami. Milestone zdecydowanie do testów bo z deka warzywny na początku wg wielu użytkowników ma być na upał, osobiście odradzam stosowanie w okolicy 30oC. Afnan Turathi podobno klon Tuxedo nie znam pierwowzoru ale  zdecydowanie wart zakupu. Prada będzie do kompletu bo jest naprawdę fajna. 

IMG_20220822_125734.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w perfumerii na krakowskim Kazimierzu w trakcie spaceru na urlopie. No musieli mnie wołami wyciągać :)

IMG_20220823_160903.jpg


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie tam. Beaufort, Zoologist, CdG, Nasomatto... Nawet rodzime JMP mają od Kuby. Tylko za każdym razem się zastanawiam, po co tych dziewczyn tyle tam jest.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie tam. Beaufort, Zoologist, CdG, Nasomatto... Nawet rodzime JMP mają od Kuby. Tylko za każdym razem się zastanawiam, po co tych dziewczyn tyle tam jest.

Dwie non stop robią próbki i pakują wysyłki, a dwie doradzają ;-) ja je bardzo lubię, bo nie są nachalne, a z drugiej strony fajnie doradzają, jeśli potrzebujesz info.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie fakt. Uwijają się przy tych samplach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Versace dla mnie, Armani dla żony. Jakby ktoś był chętny na ten dezodorant w sztyfcie + 10 ml perfum z zestawu to zapraszam na pw.20220825_135958.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, załapałeś się na ten rzut Versace czy padłeś ofiarą spekulantów? ;)

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Łukasz, dobrze wiedzieć, że żyjesz Nie, nie wiem nic o tym rzucie, miałem ustawione powiadomienie na flakon ale trafił się zestaw w znośnej cenie. Dodam tylko, że w mojej ocenie Eau Fraiche są lepsze od Versace Pour Homme, które też miałem. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żyję, żyję i mam się dobrze. W przeciwieństwie do stałych bywalców pewnego forum. ;)

 

A co do rzutu... Wchodził jeszcze dodatkowo jakiś kod, o którym niestety nie wiedziałem. ;)

 

Niektórzy paletami brali, ale trwało to niecałą godzinę. Sporo innych zapachów V też było w takich zestawach i cenach.

 

A VpH nie lubię. Do tego letniaka też jakoś nie wzdycham, ale szkoda było nie wziąć w takiej cenie. :P

Screenshot_20220827-205837_Chrome.jpg

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow! Rzeczywiście dobra cebulka ale ja też nie mogę narzekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra cebula to był ostatnio Creed Viking 50ml za 140 PLN. Aż oczy łzawiły. Ale było tylko kilka flaszek i nie zdążyłem. Przy takiej cenie może bym się nawet do niego przekonał. :D

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym sklepie? 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, eye_lip napisał(-a):

W którym sklepie? 

Też chętnie się dowiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Notino albo eglazuraimarmur. Nie pamiętam dokładnie, ale na 90% Notino. Ze dwa tygodnie temu.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz ustawione jakieś powiadomienia na takie oferty, czy często sprawdzasz i szczęśliwy traf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu ani siły na takie zabawy. Na szczęście mam dobrodusznych znajomych, którzy siłę i czas mają, a na dodatek puszczą cynk, gdy wypatrzą okazję. ;)

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy by wziął. ;)

 

Byłem w ciężkim szoku, że faktycznie zrealizowali zamówienia.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na perfumehub.pl można porównać ceny w sprawdzonych sklepach i sprawdzić jakie były w przeszłości oraz ustawić sobie powiadomienia jeśli cena spadnie poniżej tej, którą sobie ustawimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi powiadomieniami z perfumehub to bym się nie ekscytował. To chyba odświeża się co parę godzin. Spora część prawdziwych cebul jest w związku z tym pomijana. W historii nie znajdziesz najlepszych cen, a i powiadomienia przychodzą, jak już jest pozamiatane. Ale w przypadku rozsądnych okazji na mniej popularne zapachy pewnie się sprawdzi. Już kilka lat razy zdarzało mi się nie sprawdzać cen jakiegoś zapachu codziennie, a później się okazywało, że przegapiłem dobrą obniżkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.