Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ps1974 napisał(-a):

 Jak na koszenie to pogoda słaba (przynajmniej w małopolsce). Więc jak się zdarzy jakaś przerwa to... 

U mnie ani jednej chmurki

3 godziny temu, Solve napisał(-a):

A mogą być tam perełki więc to super pomysł :). No i forumowicze już zaplanowali dla Adama niedzielne popołudnie :):):)

Perełek nie będzie. Raczej jakieś zapomniane majnstrimy i może jakieś arabusy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adamie, to co dla Ciebie może być zakurzonym mainstreamem lub arabusem, dla mnie i dla innych może być perełką. :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC_0803.JPG

DSC_0804.JPG

DSC_0803.JPG

DSC_0804.JPG

DSC_0803.JPG

DSC_0804.JPG

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, loco50 napisał(-a):

DSC_0803.JPG

DSC_0804.JPG

DSC_0803.JPG

DSC_0804.JPG

DSC_0803.JPG

DSC_0804.JPG

Loco- jesteś KRÓLEM WĄTKU 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też posiadam Dunhill Icon - ale się kurzy :) 


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pawel007 napisał(-a):

Loco- jesteś KRÓLEM WĄTKU 😁😁😁

Nieeee, malutki jestem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.05.2023 o 11:13, Solve napisał(-a):

Panowie zna to ktoś? Szwagier nosi się z zamiarem kupna a ja nie znam :)

Wcześniej używał Cartier Declaration i T Hermes i szuka czegoś w tych nutach. Doradzicie coś :)

IMG_20230507_110833.jpg

 

 

Te Narcisio to prawie klon Cartiera hehe . Ja miałem próbkę ,ale wychodził na mnie póżniej jakiś dziwny zapach "marchewki". Ogólnie zapach fajny, tym bardziej ,że cena była przystępna jak za duży flakon . Najlepsze recenzje zbierała pierwsza wersja edt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie test "naskórny" Lalique Equus Pour Homme EDP przeszedł bardzo pozytywnie. Wcześniej pisałem, że to: "całkiem miłe pachnidełko, tylko takie troszkę za bardzo unisexowe - córka się pewnie ucieszy jak powącha" no i, jak to często bywa, na bloterku pachniało inaczej niż na skórze. Zapach jest świetny i z unisexem nie ma wiele wspólnego, szkoda tylko, że dosyć krótko trzyma się na skórze. Po około 3-4 godzinach staje się (u mnie) ledwo wyczuwalny. Ale z drugiej strony nie próbuje zdominować otoczenia, zostawiając jedynie wrażenie czegoś przyjemnego i znajdującego się jedynie w najbliższej okolicy. Być może to kwestia zastosowanych utrwalaczy, co być może potwierdza relatywnie niska cena. Poza tym dość trudno go dostać. Tym niemniej, "konik" zagościł u mnie na dłużej.

 

 

 

IMG_20230509_212216.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuń to jeden z lepszych zapachów od lalika. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, loco50 napisał(-a):

Kuń to jeden z lepszych zapachów od lalika. 

A po naszemu to nawet qń 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC_0815.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.05.2023 o 22:00, ps1974 napisał(-a):

"Po około 3-4 godzinach staje się (u mnie) ledwo wyczuwalny. "

 

 

Myślałem, ze tylko mi trafił się taki słaby, ale widać ( i czuć ;)), że opinie o krótkiej projekcji potwierdzają się. Na mnie leży max 3h i to przy mocnej aplikacji. Zapach rewelacyjny, ale ze wszystkich Lalique najsłabiej trzyma. Trochę byłem rozczarowany po zakupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było dziś 

 

 

DSC_0827.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konrado77 Też zakupiłem tego Miyake PH 200ml ale jakiś taki delikatny jest i trwałość dość krótka a może nos mi szwankuje? 

 

Jakby ktoś szukał męskiej wersji Bacarata 540 to ten Olivier jest wart sprawdzenia. Na skórze z 7h ale w ubraniu jest nie do zdarcia. Rękaw kurtki projektuje na  całą szafę. Przebija nawet Diora sauvage ELIXIR.

Drogeria natura ok 140zł/100ml. Podsumowując piękny jest a szczególnie baza.

IMG_20230512_225437.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

😁

 

Może być 😁

 

 

DSC_0828.JPGidget span

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, polly napisał(-a):

konrado77 Też zakupiłem tego Miyake PH 200ml ale jakiś taki delikatny jest i trwałość dość krótka a może nos mi szwankuje? 

Niby masz rację, wydaje się dość delikatny. Projekcja, zależnie od aplikacji Ok. 2-3 godzin, później wyczuwalny bliskoskórnie. Jednak dziś po ok. Siedmiu godzinach dawał jeszcze chwilami o sobie znać, co dziwne nawet po kąpieli poczułem go przez moment. 
Niemniej jest to IMO świetny zapach, sprzedałem Dior Homme Cologne i w to miejsce wpadł ten czego nie żałuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli Was zanudze to podzielę się swoją obserwacja co do trwałości Amouage Portrayal (trwałość charakterystyczną chyba dla wszystkich produktów tego producenta). Dziś zrobiłem test w warunkach "bojowych". 8:30 aplikacja dwa psiki. Potem metro, kolejka podmiejska, zwiedzanie Wersalu, powrót do Paryża, pobieranie po centrum, obiad w jakiejś małej knajpce, biegania ciąg dalszy. Powrót do hotelu. Razem przechodzone około 24 km (wg krokomierza). A ten zapach projektuje sobie w najlepsze pod koszulka a nawet czasem chwilami wydostaje się w bliską okolicę. I to nie jest tak, że początkowo nos urywa a potem jest mocno w dol, tylko początek rzeczywiście dość mocny ale potem plateau trzyma się i trzyma.

Może i Amouage "ceni sie" ale wydajność jest potężna. Nie spotkałem tego w innych. Dior Sauvage Elixir jest istotnie mniej trwały (u mnie). 

 

Zapomniałem dodać: komentarz pisze o 22:10 🙂

Edytowane przez ps1974

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy chyba mi się nie udało użyć perfum w ilości 2 psikow… niezależnie od tego, czy to Amouage, czy Creed, czy Boss… ale na mnie 5-6 to jak na niektórych 2 więc może dlatego;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MHAEM napisał(-a):

Nigdy chyba mi się nie udało użyć perfum w ilości 2 psikow… 

4 to też mało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy niektórych w zupełności wystarczy. :)

 

Szuwi, co do tego Narciso, to zapach powinien mu się podobać. To, co piszą (że trochę Terre i trochę Declaration), to w sumie prawda. Choć bardziej Cartier niż Hermes. Dominują ciemny, puchaty kardamon i tłusty, jakby nieco maślany, heban. 

 

Zapach dość ciepły i miękki. Całkiem przyjemny. Mojej żonie się mocno podobał na mnie. Osobiście Declaration nie cierpię (do Terre też w sumie miłością nie pałam, o czym już tu pisałem), ale to nosiło się nawet nawet. Tylko trwałość w moim przypadku to 4 do 5 godzin max, więc wyekspediowałem, bo takie mankamenty wybaczam raczej zapachom, które naprawdę mi „robią”. :)

 

Ogólnie szare i złote Narcyzie uwielbiam, a linii Bleu Noir jakoś nie poważam specjalnie. Ale co kto lubi. :)

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, brz napisał(-a):

Przy niektórych w zupełności wystarczy. :)

 

Szuwi, co do tego Narciso, to zapach powinien mu się podobać. To, co piszą (że trochę Terre i trochę Declaration), to w sumie prawda. Choć bardziej Cartier niż Hermes. Dominują ciemny, puchaty kardamon i tłusty, jakby nieco maślany, heban. 

 

Zapach dość ciepły i miękki. Całkiem przyjemny. Mojej żonie się mocno podobał na mnie. Osobiście Declaration nie cierpię (do Terre też w sumie miłością nie pałam, o czym już tu pisałem), ale to nosiło się nawet nawet. Tylko trwałość w moim przypadku to 4 do 5 godzin max, więc wyekspediowałem, bo takie mankamenty wybaczam raczej zapachom, które naprawdę mi „robią”. :)

 

Ogólnie szare i złote Narcyzie uwielbiam, a linii Bleu Noir jakoś nie poważam specjalnie. Ale co kto lubi. :)

To chyba do kol. @Solve i jego Szwagra, a nie do mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak! Sprawdzałem, ale jak zobaczyłem Ciebie post wyżej, to mózg musiał zwarcia dostać. Wybacz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualny stan posiadania.

IMG_7880.jpeg


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.