Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Takie cos:

Diesel%20Fuel%20For%20Life.jpg

A ukochana juz od dawna:

608-1-1%5B1%5D.jpg


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziały na pory roku, dnia to dla mnie bzdura, ale to tak na marginesie i wg mnie. Co do zapachów to:

Fahrenheit Absolute, M7 ( wspominany juz ), Joop PH, Boucheron Jaipur, Kenzo PH, Dunhill czerwony, wspomniany Le Male od JPG, Lolita Lempicka Au Masculin, A*Men od Muglera itd. itp.

Jest tego mnóstwo, wody które Ci podałem sa raczej ciężkie, wg mnie ciekawe. Fajnie byłoby jak bys podał swoje preferencje co do zapachów, będzie łatwiej.

 

Ja się nie zgodzę, wiadomo że w lecie gdzie jest gorąco i w pewnych miejscach może zrobić sie duszno(metra, autobusy, itp) zapachy cieżkie, słodkie, mogą być mdłe. Facet spsikany mocną perfumą może drażnić. Wtedy polecałbym zapachy owocowe, cytrusowe, świeże. Natomiast na jesienną aurę, wieczory, chłodniejsze dni, już coś mocniejszego. Ja ostatnio pokusiłem się o D&G The One - są przecudowne, koleżanki z pracy zawsze podchodzą i wąchaja mnie po szyji.


"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio pokusiłem się o D&G The One - są przecudowne, koleżanki z pracy zawsze podchodzą i wąchaja mnie po szyji.

 

Fajne masz koleżanki :) Ja bym w ramach eksperymentu psikał się w różnych miejscach :(


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne masz koleżanki :( Ja bym w ramach eksperymentu psikał się w różnych miejscach :)

 

Jeśli masz świetny kontakt w pracy z ludźmi, to nie jest w tym nic dziwnego. Ale koleżanki są fajne fakt :D. Może jestem miłą odskocznią od nudnawych i śmierdzących piwskiem mężów :)


"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie zgodzę, wiadomo że w lecie gdzie jest gorąco i w pewnych miejscach może zrobić sie duszno(metra, autobusy, itp) zapachy cieżkie, słodkie, mogą być mdłe. Facet spsikany mocną perfumą może drażnić.

 

Oczywiście, możesz sie nie zgodzić, ale nie wydaje Ci sie ze wodą owocową mozesz równie skutecznie odstraszyć otoczenie np. w metrze, tak samo jak wodą ciężką ? Jesli ktoś nie cierpi wód cięzkich to tak samo odstraszysz go latem jak i zimą i na odwrót. Pamiętaj nigdy nie dostosujesz sie do otoczenia, zawsze znajdzie sie ktoś komu Twój zapach nie przypasi bez względu na jego charakter i porę roku.

 

Aha, nie ma czegoś takiego jak perfuma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz świetny kontakt w pracy z ludźmi, to nie jest w tym nic dziwnego. Ale koleżanki są fajne fakt :P. Może jestem miłą odskocznią od nudnawych i śmierdzących piwskiem mężów :)

 

Nie, no OK - nowa swiecka tradycja ;) A jesli mają nudnawych i smierdzacych piwskiem mężów, to szkoda dziewczyn. Bądż ludzki - kup im po jakimś fajnym flakoniku, a nie tylko pozwalaj się wąchać ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa linia Ralph Lauren - Little Pony jest bardzo interesującą propozycją.

 

ralph-lauren-big-pony-xl.jpg

 

Nr 2. szczególnie przypadł mi do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa linia Ralph Lauren - Little Pony jest bardzo interesującą propozycją.

 

ralph-lauren-big-pony-xl.jpg

 

Nr 2. szczególnie przypadł mi do gustu.

 

Popieram, kolorystyka flakoników jest interesująca - w klimacie pop-art ;)

 

pozdr

D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, nie ma czegoś takiego jak perfuma

 

Coś słabe nauczanie kolego mieliśmy, albo horyzonty krótkie ;) słowo PERFUMA było używane, możesz je spotkać w słowniku poprawnej polszczyzny autorstwa Jana Grzenia. W filmie Pachnidło jest wiele razy przytaczane. Pierwsze lepsze wpisanie w google inforuje, że jest to dawna nazwa perfum, szczególnie tych drogich lub rzadkich, trudno dostępnych. A to czy jest używane czy nie to już kwestia gustu. Mi się akurat podoba :P

 

Jako ciekawostke powiem także, że jest dopuszczone przez oficjalny słownik polskiego scrabblisty ;)

Edytowane przez Dziubasek

"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem niedawno RL 4,zupełnie mi nie podszedł i oddałem bratu.Nie wiem jak reszta numerków pachnie,muszę przetestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś słabe nauczanie kolego mieliśmy, albo horyzonty krótkie ;) słowo PERFUMA było używane, możesz je spotkać w słowniku poprawnej polszczyzny autorstwa Jana Grzenia. W filmie Pachnidło jest wiele razy przytaczane. Pierwsze lepsze wpisanie w google inforuje, że jest to dawna nazwa perfum, szczególnie tych drogich lub rzadkich, trudno dostępnych. A to czy jest używane czy nie to już kwestia gustu. Mi się akurat podoba ;)

 

Perfuma to forma zapożyczona, z języka francuskiego i używana w bodaj XVIII i XIX w. do dnia dzisiejszego j. polski tak ewoluował ze jedyna poprawna formą sa "te perfumy".

Ty oczywiście możesz używać nawet określenia "ten spodzień"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj Baldessarini Ambre

 

a ostatnio Azzaro Chrome, Joop!, Givenchy Fresh Attitude i CK Man.

 

moj "zapach nad zapachy" to Fahrenheit.

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnym zapachem jest także Givenchy Play Intense, chociaż jak dla mnie odrobinę sportowy. Do garnituru średnio się nadaje.

Givenchy-Play-Intense.jpg


"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje trzy ulubione

 

givenchy-very-irresistible-100ml-barbatesc-1.jpgPACO%20RABANNE%20ONE%20MILLION.jpgblack-after-shave-paco-rabanne-after-shave-men571041.jpg

 

Przyjemne, ciepłe zapachy idealne do garnituru

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy kupowałem swojego ulubionego Mexx Ice Touch,

dostałem kilka darmowych próbek w Sephorze innych zapachów.

Ponieważ pogadałem troche z jedną obsługującą mnie babką i wspomniałem przy okazji Cartiera o tym że ta firma również albo przedewszystkim robi zegarki.

Tak troche pogadaliśmy i dostałem darmową próbke Cartiera Roadster.

Dokładnie taka nazwa jak linia zegarków. No i dziś "założyłem" to na siebie.

Zaczęło się od protestów żony, że zapach okropny.

Muszę przyznać że faktycznie ciężki, skórzasty, piżmowaty z nutą tytoniu i asfaltu(?)

Zapach rewelacyjny, nieprawdopodobnie długo utrzymujący się, po drugiej kąpieli dopiero zszedł całkiem. Szkoda że żonie nie podchodzi, ale bardzo polecam.

Gdybym był jakimś bosem z własnym gabinetem i skórzanym fotelem to byłby mój zapach.

 

cartier-roadster-100ml-barbatesc.jpg

 

Chyba z firma zegarkowych po Cartierze, kolejnym zapachem będzie coś od Choparda.

Edytowane przez jakubos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy kupowałem swojego ulubionego Mexx Ice Touch,

dostałem kilka darmowych próbek w Sephorze innych zapachów.

Ponieważ pogadałem troche z jedną obsługującą mnie babką i wspomniałem przy okazji Cartiera o tym że ta firma również albo przedewszystkim robi zegarki.

Tak troche pogadaliśmy i dostałem darmową próbke Cartiera Roadster.

Dokładnie taka nazwa jak linia zegarków. No i dziś "założyłem" to na siebie.

Zaczęło się od protestów żony, że zapach okropny.

Muszę przyznać że faktycznie ciężki, skórzasty, piżmowaty z nutą tytoniu i asfaltu(?)

Zapach rewelacyjny, nieprawdopodobnie długo utrzymujący się, po drugiej kąpieli dopiero zszedł całkiem. Szkoda że żonie nie podchodzi, ale bardzo polecam.

Gdybym był jakimś bosem z własnym gabinetem i skórzanym fotelem to byłby mój zapach.

 

cartier-roadster-100ml-barbatesc.jpg

 

Chyba z firma zegarkowych po Cartierze, kolejnym zapachem będzie coś od Choparda.

 

Polecam do przypodobania się żonie coś takiego :

397232536.Jpeg

Sam posiadam i moja niewiasta ma na jego punkcie bzika :)

Edytowane przez Dziubasek

"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramon Molvizar Black Cube - zapach męski bardzo mocny - przypomina mi trochę desire dunhilla. Dwie kąpiele i zapach nadal "wbity" w skórę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perfuma to forma zapożyczona, z języka francuskiego i używana w bodaj XVIII i XIX w. do dnia dzisiejszego j. polski tak ewoluował ze jedyna poprawna formą sa "te perfumy".

Ty oczywiście możesz używać nawet określenia "ten spodzień"

:blink::P;):):P

 

Btw przyznam ze Very irresistible jest very irresistible :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie polecam Cool Water Davidoff świeży intensywny zapach kobity go kochają :blink:

 

Cool Water mi osobiście się podoba średnio ale polecam Cool Water Game :P Wg mnie znacznie ciekawszy od Cool Water choć to oczywiście kwestia gustu i nie każdy musi się ze mną zgodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... A ja mam dwa ulubione zapachy .. E.Armanii CITY GLAM , Chanel z serii platinum Egoiste. Baaardzo trwałe.

Obydwa raczej do klasycznego , wieczorowego stroju.

Choc Armani do luzniejszego stroju tez pasuje. Kobietki mówią że jest b.intrygujacy)


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, dobre ;) , coś w tym stwierdzeniu jest :) , ale i tak przyjemniej jest usłyszec od kobiety , niż od mężczyzny opinię o zapachu który masz na sobie... :(

Edytowane przez Calisia1

,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z szanownych kolegów jest tak uprzejmy i pomoże mi w zakupie tych perfum ??

http://shop.afterbuy.de/Parfuem-Parfuem-Herren-CAMERA-Herren-EDT-Parfuem-100-ml-MAX-DEVILLE/a12482878_u243_z63d76a11-037d-4da2-a54f-63b5d1802ba7/

 

Ja ni w ząb niemieckiego i zakupów z zagranicy.

Nie ukrywam, że mi zależy gdyż nie mogłem ich znaleźć w EU a jedynie w Stanach ... Chętnych do pomocy poproszę na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.