Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

od dluzszego czasu - CK Obsession


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą polecam zapachy niszowe. Każdy amator olfaktorycznych przygód powinien zapoznać się z markami takimi jak Amouage, Olivier Durbano, Anick Goutal, Bond No. 9, Lorenzo Villoresi czy znany bardziej Creed.


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą polecam zapachy niszowe. Każdy amator olfaktorycznych przygód powinien zapoznać się z markami takimi jak Amouage, Olivier Durbano, Anick Goutal, Bond No. 9, Lorenzo Villoresi czy znany bardziej Creed.

albo Comme des Garçons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w użyciu:

- Emporio Armani Diamonds for Men

- Thierry Mugler A Men

- po goleniu Chanel Platinum Egoiste, Brut (zielony)

 

W szafie leżą i czekają na swoją kolej:

- Paco Rabanne Ultraviolet

- Shiseido Zen

- Gucci by Gucci

 

;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dior Fahrenheit

Calvin Klein Obsession

Armani Acqua Di Gio


Ulubione marki: 1.IWC 2.Breitling 3. Omega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą polecam zapachy niszowe. Każdy amator olfaktorycznych przygód powinien zapoznać się z markami takimi jak Amouage, Olivier Durbano, Anick Goutal, Bond No. 9, Lorenzo Villoresi czy znany bardziej Creed.

 

Potwierdzam, lecz są one stosunkowo drogie :)

 

Na http://www.missala.pl/dla-niego/ można zamówić próbki ( 7 zł sztuka ) aby się nie pomylić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w użyciu:

- Emporio Armani Diamonds for Men

- Thierry Mugler A Men

- po goleniu Chanel Platinum Egoiste, Brut (zielony)

 

W szafie leżą i czekają na swoją kolej:

- Paco Rabanne Ultraviolet

- Shiseido Zen

- Gucci by Gucci

 

;-)

Możesz mi napisać jak długo tryma Brut? Kiedyś używał go mój tata, zapach mi się podoba, ale jest tani wiec nie wiem jak trzyma.


Ulubione marki: 1.IWC 2.Breitling 3. Omega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi napisać jak długo tryma Brut? Kiedyś używał go mój tata, zapach mi się podoba, ale jest tani wiec nie wiem jak trzyma.

 

To też zapach mojego padre :D

Co do trwałości - ciężko mi powiedzieć. Wiesz jak jest - golę się, używam wody po goleniu, wychodzę do pracy i... za drzwiami zapominam o nim :-)

Jak będziesz w perfumerii i będą mieli tester BRUT INSTINCT to wypróbuj - podchodziłem do niego jak do jeża ale teraz dla odmiany używam raz zielonego raz Instincta.

 

Jeśli chodzi o zakup Bruta to poproś kogoś kto będzie w UK - w promocji można kupić za ok. 3 funciaki :-) W Bruta zawsze zaopatruję się w UK :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z Brutem, ale woda po goleniu Brutal jest super trwała biggrin.gif


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z Brutem, ale woda po goleniu Brutal jest super trwała biggrin.gif

 

Brut to nie Brutal. To jak mówić, że krzesło i krzesło elektryczne to to samo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niezmiennie od 3 lat YSL L'HOMME


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja używam różnych zapachów w zależności od pogody, nastroju, okazji, czy ubioru.

I tak z używanych CK ONE, Zippo fragrance, Bleu de Chanel, czy D&G La Force. W sumie z moich ulubionych zapachów jeszcze brakuje w tym zestawieniu LaCoste Essential Sport używane przeze mnie przez rok, które niezwykle podobały się mojej kobiecie, albo Bulgari Aqua Marine, których nie zakupiłem jeszcze, a uważam je za dużo bardziej kompletne niż LaCoste.

Co do zapachów, na które mam ochotę to właśnie Bulgari i One Milion Paco Rabanne, ale póki co na razie nie planuję zakupów.

Co do Brutala, w czasach liceum go używałem, ale dezodorantu. Uwielbiam go :) Jak się nim popsikałem to może tylko mnie ten zapach pasował, ale ten smród goździków powodował, że czułem się pełen energii! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od lat niezmiennie stosuję wodę toaletową "Karate":) Dziewczyny szaleją..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie dla mnie ulubiony zapach to Hugo Boss (tzw. szary), u żony Lacoste, lub Mex


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Swoją drogą polecam zapachy niszowe. Każdy amator olfaktorycznych przygód powinien zapoznać się z markami takimi jak Amouage, Olivier Durbano, Anick Goutal, Bond No. 9, Lorenzo Villoresi czy znany bardziej Creed.

 

Dzięki za polecenie. Kupiłem Amouage. Najbardziej przypadły mi do gustu Memoir, trochę cięższy Jubilaton XXV, który kojarzy mi się z Opium YSL. Kupiłem też z ciekawości Ciel. Ten zapach przypomina mi Platinum Egoiste Chanel. Wszystkie są świetne tylko te ceny... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy wiecie, ale perfumy robi również (a raczej ktoś robi dla) marka CHOPARD.

 

c_big10520840.jpg

 

przywiozłem sobie taki flakonik z Bazylei.

Przyjemny, mocny, korzenny zapach przechodzący w bardzo przyjemną, delikatną nutę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za polecenie. Kupiłem Amouage. Najbardziej przypadły mi do gustu Memoir, trochę cięższy Jubilaton XXV, który kojarzy mi się z Opium YSL. Kupiłem też z ciekawości Ciel.

 

Mariusz, ile flakonów kupiłeś?! biggrin.gif

Swoją drogą, w świecie perfum Amouage to taki F.P. Journe w świecie zegarków wink.gif


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mariusz, ile flakonów kupiłeś?! biggrin.gif

Swoją drogą, w świecie perfum Amouage to taki F.P. Journe w świecie zegarków wink.gif

 

Dwa flakony i kilka próbek :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zależności

-Davidoff Adventure ( fajny, lecz krótkotrwały zapach)

-Davidoff Cool Water (śmierdzi chemią ale ma coś w sobie:))

-Ted Lapidus Pour Homme ( potęga zapachu, potęga mocy, ciągle go czuje)

-Joop!Jump (bardzo trwały i miły zapach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kiedy pojawiły się na rynku używam Aqua di Gio i choć przerobiłem już mnóstwo zapachów nadal nie znalazłem nic bardziej mi odpowiadającego...


Mniejsza z perfekcją, wystarczy być bardzo dobrym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kiedy pojawiły się na rynku używam Aqua di Gio i choć przerobiłem już mnóstwo zapachów nadal nie znalazłem nic bardziej mi odpowiadającego...

 

 

Też lubie.

Spróbuj FCUK


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa flakony i kilka próbek ;).

 

Burżujstwo :lol:


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też lubie.

Spróbuj FCUK

 

FCUK duszące i namolne...szybko się nudzą.

 

Najbardziej poszukiwany zapach wszechczasów tochyba Chopard Heaven - ceny na aukcjach astronomiczne....zapach dawno nie produkowany ale wilu się nim zachwycało....niestety nigdy nie miałem okazji powąchać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.