Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedawna Loewe 7. Dosyć specyficzny, ale przekonałem się i raczej szybko nie zmienię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje typy:

-Hugo Boss no.6- dość popularne, ale bardzo lubię ten zapach

-Mexx Ice Touch- bardzo fajny zapach

-Calvin Klein In2U

-United Colors of Benetton- Energy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna Loewe 7. Dosyć specyficzny, ale przekonałem się i raczej szybko nie zmienię.

 

Włąśnie wczoraj go wąchałem...rzeczywiście oryginalności mu odmówić nie można...wybija się sposród nowych zapachów. Dosyć odważny. Trochę zbyt kontrowersyjbny dla mnie. jest tam jakas nuta ogórkowo-miętowa która nie do konca mi pasi.

 

Natomiast spodobał mi się Bvlgari Men - polecam, elegancki , i jednoznacznie męski....dystyngowany. ....warto też kupić dla samej butelki bo jest przepiękna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam Givenchy Pi

ale wszedłem jakiś czas temu do sklepu i szanowny pan polecił mi Malizia Uomo (zielona)

Powiem ,że zrobiła na moim zmyśle zapachu niezłe wrażenie

jak ktoś szuka niedrogiego zapachu to polecam

Edytowane przez sapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ale pachnący temat :)

od wielu lat mój nr 1 to YSL - Kouros (obecnie trudny do kupienia w Polsce)

od kilku lat Ralf Lauren - Polo

aktualnie odkryłem Lalique - Lion

Pzdr.

 

P.S. Wiele lat temu zachwycałem się jeszcze zapachem Balenciaga Pour Homme (niestety zniknął z rynku)

 

 

edycja: Lalique Lion > ładny, oryginalny zapach ... niezbyt trwały :)

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpaczliwie próbowałem coś wybrać bazując na tym wątku.

 

16883.jpg

 

Pachniało jak guma balonowa z Kaczorem Donaldem z mojego dzieciństwa.

 

ELG458_20012_min_4cd17ca138078.jpg

 

Zapach świeżo wyjętej prezerwatywy Durex z opakowania.

Czy ja jestem jakiś dziwny że mam takie gumowe zapachy i odczucia?

Chyba wiem dlaczego kobiety szaleją za tymi dwoma zapachami.

Podświadome skojarzenia.

Dałem sobie spokój i kupiłem coś co mnie nie zawodzi choć bardziej nadaje się na lato niż na zimę.

 

34210071_tn30_0.jpg

Zimy lekko miętowy zapach. Troche zielony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde polecam Gucci Nobile , nie bedziesz rozczarowany


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde polecam Gucci Nobile , nie bedziesz rozczarowany

 

Jestem w tej chwili w Londynie. Oblazłem pół miasta.

Nigdzie tego nie ma bo bym kupił w ciemno. Choćby dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki .

Powiniem dodac ze Gucci juz tego zapachu nie robi ( pewnie dlatego osiagaja teraz dosc wysokie ceny ) , bardzo ciezko gdzies znalezc . Ale jednak sie udaje , kolega z klubu kupil dla mnie w PL :) i wyslal do mnie

 

irek

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zaluje, ze Cottonfield nie produkuje juz meskich bo kiedys je kochalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wąchaliście może zapach Cartiera Declaration? Co o nim sądzicie?


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki .

Powiniem dodac ze Gucci juz tego zapachu nie robi ( pewnie dlatego osiagaja teraz dosc wysokie ceny ) , bardzo ciezko gdzies znalezc . Ale jednak sie udaje , kolega z klubu kupil dla mnie w PL :D i wyslal do mnie

 

irek

 

Wiem że już go nie robią. W każdej perfumerii tutaj mi to mówią.

To cholernie irytujące jak masz "swój" ulubiony zapach który odpowiada na 100% i nagle przestają go produkować.

 

Panowie,

jak piszecie o perfumach to nie ograniczajcie się do "listy" bo to nie ma sensu.

Wysilcie się trochę i napiszcie dwa słowa o wrażeniach.

 

Ja cofam to co napisałem o Play.

Na pierwszy węch to faktycznie jest tak jak napisałem, ale potem robi się przyjemnie słodki i co dla mnie ważne, po wzięciu prysznica nadal czuję ten zapach.

 

Co możecie polecić na zimę?

Edytowane przez jakubos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź

Paco Rabanne Black XS - specyficzny, cięższy ale na zimę jak znalazł.

i

Dolce Gabbana pour homme - początkowo pachniał jak stare mydło, po chwili super się rozwinął - klasyk

Edytowane przez Glint

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.W zeszłym tygodniu na imprezie spotkałem kolegę który od zawsze lubił dobre zapachy.Tak też było i tym razem.Jako że znamy się od dziecka zapytałem czym pachnie?No i jakie było moje zaskoczenie odpowiedzią że to polski wyrób :( Tak to woda toaletowa Chopin firmy Miraculum.100 ml edt za 30-40zł a zapach naprawdę b dobry!Ładny flakon,dobra trwałość(opisać zapachu nie mogę bo nie umiem)Szukałem u siebie w drogeriach ale nie było więc kupiłem na portalu na a za 41 zł z przesyłką.Koledzy uważam że naprawdę warto :) Zapach z eleganckich radzej na zimniejsze dni.Dla mnie wielkie zaskoczenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za ich www.

"Z okazji Roku Chopinowskiego Miraculum wprowadza na rynek ekskluzywną linię zapachową ?Chopin?, adresowaną do eleganckich i wymagających mężczyzn.

 

Z okazji Roku Chopinowskiego Miraculum wprowadziło na rynek ekskluzywną linię zapachową ?Chopin?, adresowaną do eleganckich i wymagających mężczyzn. Oryginalna, francuska kompozycja zapachowa została stworzona specjalnie dla marki ?Chopin?. Pierwsze wrażenie zapachowe to cytrusowa świeżość wzbogacona nutą lawendy. Serce kompozycji to słodycz kwiatów geranium i konwalii. Dopełnieniem całości jest orientalny akcent drzewa sandałowego i cedru, wzmocniony esencjonalną paczulą."

Edytowane przez Glint

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam panowie zapach Chopin firmy Miraculum jest świetny....naprawdę bardzo udana i trwała kompozycja....spokojnie perfumy te mogły by kosztować 300zl i być sygnowane jakimś wielkim nazwiskiem. Nie są to żadne popłuczyny bi-es itd. Kompozycja naprawdę robi wrażenie...

Dobrze ze mi przypomnieliście o tym zapachu...kupię sobie :)

 

Widzę na allegro że teraz robią je w innej butelce. Ja pamiętam, że kiedyś nakrętka była w kształcie 3 klawiszy fortepianu.

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co możecie polecić na zimę?

W zimę bardzo lubię Dior Homme (ten zwykły, żaden Sport czy Intense) mocny, męski, bardzo trwały zapach z końcową, słodką nutą- dla mnie obok Dune i Fahrenheita najlepszy zapach tej firmy. Aktualnie używam Channel Platinum Egoiste- to taki zapach trochę z innych czasów, ale z lekką nutą świeżości (dowolnie rozumianej). Myśląc o nim, mam na myśli zapach, który zawsze będzie na miejscu, nigdy nie będzie zbyt nachalny. Kiedyś z kolei, w zimniejsze dni, często sięgałem po Gaultiera Le Male- klasyka słodkich, waniliowych do bólu zapachów, ale zaskakująco dobrze komponujący się z większością używających go mężczyzn. Trochę oklepany, ale świetny. Ostatni ciężki, zimowy, to moje niespełnione marzenie- Givenchy Xeryus Rouge- fantastyczny, inny zapach, ze wszystkim co powinna zawierać genialna woda toaletowa, niestety uczulenie na niego spowodowało, że dużo więcej na jego temat nie mogę powiedzieć, oprócz tego, że był baardzo trwały.

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wąchaliście może zapach Cartiera Declaration? Co o nim sądzicie?

Bardzo o.k. - jeśli masz garnitur - ale kilka lat temu podobał mi się o wiele mniej.

Dla odmiany męski DEVOTION Gabriela Sabatini - kiedyś rewelacja - teraz już za słodki.

Edytowane przez Darek1974r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darku mi on na razie nie pasuje - dostałem próbkę przy zakupie innych perfum - ale Mojej Pani się bardzo bardzo podoba!


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowych moich pachnideł to Loewe Solo. Nie wiem dlaczego, ale przypomina mi Hermesa Terre. Mam takie dziwne skojarzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lacoste eessential sport niebieski ;) polecam

 

Dziewczyna mnie męczy, żebym znów sobie kupił. Ja teraz jadę na CK Eternity, podobny, ale jej tak nie przypada do gustu. Mnie się LaCoste znudziły, gdy niuchnąłem próbkę Bulgari Aqua Marine, noszę się z ich zakupem od 1,5 roku, ale jakoś tak wypada, że ciągle zamiast nich coś innego kupuję. A to CK One, a to CK Be, a to Chanel Bleu. Jednak faktycznie tylko te Lacoste się podobają mojej Kobiecie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod choinkę dostałem Chopin firmy Miraculum. Ciekawy zapach,z nutką, która coś mi przypomina(jakiś zapach z lata "dzieciństwa?). Nie umiem tego określić,ale ogólnie rzecz biorąc Chopin,jest ok.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaintrygował mnie ten Chopin. Napiszcie jaka to nuta i jak z trwałością??? Nie bardzo jestem teraz pieniężny więc zapach cenowo w sam raz. I opinie na forach kosmetycznych ma bajkowe. Jeśli ktoś już używa proszę o krótką charakterystykę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trwałość jest całkiem całkiem,wg mojej żony bardzo trwały. Ja niestety szybko się przyzwyczajam do zapachu i z dnia na dzień mógłbym zwiększać dawkę, więc byłbym tu mało obiektywny. Charakterystyka, mi przypomina jakąś nutkę korzenną z owocową.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.